Forums

ACC lvl3 Tiesību pieteikums

Informācija par sevi:

Forumā neesmu sniedzies reports par čīteriem. Tikko ieraugu adminu serveri, tā tiek rakstīts adminu čatā par čīteri. Būtu lieliski, ja serverī pieliktu HLTV(Ja tas ir iespējams), atvieglinātu report veidošanu.

• CS adminēšanas pieredze? : GIGN, Apollo, KSO, 4id, u.c. kādreiz populārie CS serveri.
  • Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag?

Pēdējā laikā uzturos pa vakariem Jūsu serverī. Bieži sastopos ar situācijām, ka pa serveri skraidā aimsteri un sienlauži, bet serverī nav adminu. Ņemot vērā manu pieredzi kā spēlētājām un kā servera adminam, būtu tikai lielisks papildinājums Jūsu CS komūnam.

• Kad esi redzams serverī un cik daudz tur tusējies? Pārsvarā starp laiku no 18:00 - 01:00 esmu redzams serverī.
  • Kuru access līmeni vēlies? Ar pamatojumiem katram flagam. Vēlams būtu 3 līmenis. Domāju, ka man nav nepieciešams paskaidrot katru admin komandas pielietojumu attiecīgā situācija.
  • Pastāsti kaut ko par sevi.

Jautrs un pūkains cilvēks, atvērts, saku ko domāju, neļauj kāpt citiem sev uz galvas. Pabeidzis Latvijas Universitāti IT jomā, protams, attiecīgi strādāju arī IT jomā. Precējies, gaidu ģimenes pieaugumu :) Pagaidam, dzīvojos pa Rīgu.

Runājot par CS pieredzi, tad esmu ar pieredzi bagāts Latvijas CS komūna spēlētājs. Savlaik piedalījies vairākos Baltijas LAN eventos.

Ierakstu laboja TRG 27.12.2017 10:15

sheit pat nav ko diskutet : REC 100%. prieks redzet vecos bukus atpakal in-game :)

REC

Sakarīgs kandidāts! Noteikti atbalstu!

ANTI LOW SKILL + PAMAZ PIEREDZE chill.lv

Ierakstu laboja ROLKAx2 27.12.2017 13:42

REC

РЕК, будет нашим старейшиной.

BEIDZOT KAS SAKARIIGS PALIEK TE ! ;]]]

Rec. Aktīvs čalis.

tikai un vienīgi par, komunikabls, labi spēlē, un bieži redzams serverī.

REC.

Bieži manu serverī, labi spēlē un uzraksta adminčatā, ja kāds viņam liekas aizdomīgs plejers. Tā kā noteikti REC. 

TRG starina ja vse zdal kogda ti vstupish v semju ;) welcome 

REC

Tikai viens jautājums - kāpēc tik ilgi gaidīji? :) REC no manis!

kamer pendeli no manis nedabuja, nevareja sanemties :D

un? kas te buus? tikai jauninjais var TRG iedot ANTi, admini ludzu rikojaties. kapec viss ir tik leeni? 

Suti nick un pw extrimu vai mini

0 lietotāji
0 viesi