Forums

danunah acc - Level 3

in-game nick : danunah

vecums : 31

http://chill.lv/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3638

CS adminēšanas pieredze? : gign.lv , kompakts.lv katakomba.lv utt. (vecais in game nick : Ad!k

Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag? : Ir diezgan liela pieredze admineshana un pedeja laika atsaku spelet CS 1.6 un shis ir vienigais serveris kur speleju principa. diezgan biezhi skraida meerglji visaadi un boja garstavokli speletajiem (chiteri). Butu loti labi vinjus neitralizeet uzreiz :)

Kad esi redzams serverī un cik daudz tur tusējies? : Pedeja laika diezgan biezhi, katru dienu.

Kuru access līmeni vēlies? LEVEL 3. jau augstak mineju,ka ir pieredze admineshana, neredzu iemeslu sakt no 1 LVL... 

Pastāsti kaut ko par sevi. : zinu 5 sveshvalodas, visi nelabie dabus "notification" saprotama valoda (ja vien vinji nav no marsa nokritushi ) , a taa pa lielam naciet un runajiet in-game, vienmer atverts sarunam. Par sevi spriest nav tas vieglakais :)

Ierakstu laboja danunah 13.12.2017 11:52

GOGOGOGO 

Renārs no abibas?

Ierakstu laboja m 13.12.2017 12:53

yes Renars :) biju jau aizmirsis par abibas, sakuma pat nesapratu, bet ja ja , tas pats

Ierakstu laboja danunah 13.12.2017 13:00

Ja godīgi man kkā neticās... Kā māsu sauc?

Ierakstu laboja m 13.12.2017 13:05

tu pasaki kas Tu esi labak :)

Ierakstu laboja danunah 13.12.2017 13:12

šitam kadram var dod acc droši. cs spēlē no pašiem pirmsākumiem...

Ierakstu laboja m 14.12.2017 12:00

janka vot tu dzen :D Tas jau mans paddelniks kriminallikuma :D:D:D

es mazliet šokā, ka tu spēlē 1.6 !

Ierakstu laboja m 13.12.2017 13:14

pagaidam daudz briiva laika , es jau ari uz 1.6 apstajos,biju pameginajis tos jaunos, bet labak patik 1.6 :)

Tu  vispār LV? Nesen fb skatijos, ka pabiji lielajās pielsētās.

Ierakstu laboja m 13.12.2017 13:20

ja, atbraucu, bet nu celoshana turpinas ik pa laikam, jau pec FB, esmu vel shur tur bijis un talak jagazee :D

rec =]

REC. Pieredze diezgan bagatīga, cik redzu. Serverī bieži redzu, pie sessions arī var redzēt, ka gandrīz katru dienu spēlē. Šauj arī manuprāt gana labi, lai atšķirtu skillu no hakiem. :)

anti jo uzskstu ka 18 h ir par maz lai prasiitu acc !!! limitam ka minimums buutu jabuut 50 h !

dlja nachala bilo bi ne ploho sobratj normaljnij ADMIN sostav, to estj, vikinutj vseh lishnix kto davno ne pojavljalsa.

a etomu chuvaku - REC, vizhu ego chasto na servere. 

Ierakstu laboja GIGGLES 13.12.2017 23:04

REC REC REC :D

Mini

REC REC REC :D

:O mini

spasibo za doverie bratki :)

Rec

0 lietotāji
1 viesis