Forums

Контактные данные админов

Было бы просто очуметь, если бы был бы список админов и их контакты (скайп к примеру).

В стиме когда нет админов, вижу на вебе есть, пишешь в чат, реакции молниеносной нет. Легче было бы связаться по скайпу или ещё какнить. Если есть где-то уже такой топик, то сорян, скиньте сылку =)

skype rip

> STEAM

Ierakstu laboja es. 9.11.2017 19:38

ну не все админы при стиме =) Походу топик ещё будет и пересчётом активных админов xD

Ierakstu laboja probably 9.11.2017 20:05

Nu raksti  forum čatā, ja esmu pie datora vienmēr izlasu un eju serverī ja vajag. ;)

labāk iedo skype vai vel kko, kur var tevi atrast =]

Steams man nav, skype neesmu gājis kādus 8.gadus, ja esmu pie datora tad būšu forumā.

Šodien jau saucu- biji online weba bet neiegāji ) 

Nu pirmo reizi iegāju nobanoju tos divus, tad devos pasportot. Turpmāk darīšu tā ja būšu pieejams ielogošos forumā, ja nebūšu tad zini, ka neesmu on, lai tevi vairs nemulsinātu.  +  raksti demo par čīteriem un mošk dabūsi pats acc, jo pavadītais laiks serverī tev ir diez gan liels, ja nemaldos. :)

Ierakstu laboja Piech 9.11.2017 21:28

Negribas man admina tiesības. Jo te ir admini, kas veic čitariem unbanu =) Nav jēgas censties. 
Labak visi iedotu fb akaunta linku xD butu interesanti paskatities uz visiem xD

Ingus Veidenbaums - ja vajag kādu svaigāku bildi,ilgi  neesmu licis, bet ja vajag varu ielikt :)

http://bildites.lv/a/9pqwttc7#6xqbnukt šī pēdējā ko šeit ileliku. :)

Ierakstu laboja Piech 10.11.2017 00:17

Steam , pishi esli ne na rabote pomogu

adresa toze davajte !!! ;]]]

mama uchila s chuzhimi muzhinami v interneti neznakomitsa. :D

labi butu ja butu tada funkcija ka ./calladmin ka bija gign serveri. Laba funkcija

0 lietotāji
0 viesi