Forums

Kreatiivs @ ACC otrais piegājiens

  • In-game segvārds Kreatiivs
  • Vecums 22
  • Links uz statiem  http://chill.lv/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1582
  • Jābūt vismaz 4 čīteru reportiem ( http://chill.lv/forum/7/citeri ): http://chill.lv/forum/topic/13659/killer-pro-wh-aims http://chill.lv/forum/topic/13658/rifat-jebac-wh-aims http://chill.lv/forum/topic/13657/trtrtripij-wh http://chill.lv/forum/topic/13651/rrees-wh Ir vēl, varat manā profilā atrast.
  • CS adminēšanas pieredze?(kur iepriekš esi adminējis) Gadi 7 atpakaļ sāku ar wos, vēlāk biju admins cs.exs.lv un vēl pāris, kas jau ciet un nosaukumus vairs nepateikšu.
  • Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag? Esmu aktīvs, serverī mani var sastapt bieži. Saprašana par spēli arī es teiktu ir pieklājīgā līmenī, jo cs spēlēju jau apmēram 10 gadus. Cenšos arī uzturēt draudzīgu kontaktu ar cilvēkiem, kas bieži uzturas serverī.
  • Kad esi redzams serverī un cik daudz tur tusējies? Gandrīz katru dienu. Kad nav darbs un studijas uzšauju pa 2h dienā apmēram.
  • Kuru access līmeni vēlies? Ar pamatojumiem katram flagam. http://chill.lv/forum/topic/12818/access-limeni  Vēlos 3. līmeni, jo savādāk pieteikumu nemaz nerakstītu. Ja iesaistos un cenšos palīdzēt ar adminēšanu, tad uz 100% nevis būt mēbele, kas ik pa laikam kādam uzliek gag. 
  • Pastāsti kaut ko par sevi. Nekas daudz nav mainījies. :D Oi, stāstīt ir daudz ko, bet, ja grib detaļās, nāksies prasīt personīgi. :D Lielos vilcienos. Studēju LU Modernās valodas un biznesa vadību. Paralēli strādāju par viesmīli/bārmeni. Daudz esmu nodarbojies ar sportu (pārsvarā florbolu), tagad gan mazāk, jo citas prioritātes. Atvērts, komunikabls utt. Ja gribat vairāk info, PM man, intīmas sarunas mani nebiedē. ;)
Ierakstu laboja Kreatiivs 23.10.2017 17:17

Redzeju tevi serveri , ipasi labi nespeleji , bet tas taa..Esi loti aktivs..cik neeju serveri 75% , ka satieku tevi.

REC

Ierakstu laboja art1k 23.10.2017 16:34

100% REC. Viens no retajiem, kuram ir visi punkti izpildīti, varat dot ACC uz manu atbildību.

aktīvitāte - check

neesi dalbajobs- check

kaut ko rubī- check 

REC 

Rekomendācija no manas puses arī :) 

gluži kā pirmajā pieteikuma - rec. :)

prasības izpildītas, ari neesi uz mutes kritis.

Rec. Aktīvs čalis.

Pacan idet na prolom , ne dali s 1 sdelaju vse ctob dali poljubomu . Cto skazatj molodec , esli dejstviteljno aktiven kak pishut daj bog pustj budet , a skill ne samoe glavnoe . Videl toka reporti na saite , v igre ne uspel videmo , sam redko zahozu :( Rec , lai veicas

rec

Rec ari no manis, bet skatos ka te jau ta viss ir skaidrs :)

nick/pw pm, tc.

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok