Forums

Bans ????? ?????????

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: VIP=BOT

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv

[AMXBans] Reason: 'Wallhack'

[AMXBans] Duration: 'permanently'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:2136382993'

[AMXBans] Your IP: '87.246.155.69'

[AMXBans] ========================================

https://failiem.lv/u/apwbbbb2

Esmu tiešām nesaprašanā ;/ domaju ka serveris normālā līmenī, bet nu banus liek laikam aiz aizdomām vienkārši . nav tas vecums lai kapātu ar cdhack :D . tā kā lūdzu izskatiet lai vakarā varu uzkapāt . Paldies iepriekš.

Demo noskatījos, tikai viens jautājums, spēlējot tu radari izmanto?

Ierakstu laboja Piech 14.10.2017 13:31

Jā izmantoju.

Nu tad tu tēlo muļķi spēles laikā, lai ķip slēptu savu wallhack. Vairākas reizies serverī bija situācijas, kur radarā 100% var pateikt, ka tas ir tavs tm, bet tu tik un tā izšauj. Un tādu rezultātu kāds bija tev nevar dabūt čalis, kurš nejēdz par 100% izmantot radari un šaušana arī nav tā labākā+ saprastu, ka vēl ar sound spēlētu, bet tu visu laiku skrēji un tēloji muļķi, ķip, ka nezini kur ir pretinieki.  Krč skatoties visu demo kopumā tev bija wallhack. Bet tas ir tikai mans viedoklis, savus komentārus paturi pie sevīm, lai arī citi paskatās. 

Es pret Unban.

Labs viedoklis. labi paturēšu bet tu diemžēl ļoti smagi kļūdies . Ja man būtu wh es nu toč savu laiku netērētu lai mani te izskata un unban . bet nu šeit man nostrādāja tas ka nepatiesi nobano  :/

Un uz sond es spēleju ja kas . diemžel katrs redz to ko grib redzēt : ) Paldies.

belis777

Un uz sond es spēleju ja kas . diemžel katrs redz to ko grib redzēt : ) Paldies.

Nu iespējams, ka kļūdos, lai citi paskatās un uzraksta savu viedokli. Plus tev, ka esi savaldīgs un uzreiz nedirs, tas tev nāks par labu, vismaz no manas puses. Gaidam citu viedokļus.

Sveiki velreiz :) varbūt kāds var kko teikt  ? tiešām gribas uzspēlēt bet izskatas ka te nav diez ko aktīvi cilvēki ;/ 

Nespēju tevi atrast banlistē. 

Demo paskatījos. ir pāris aizdomīgi momenti, bet neizskatās bana vērti. 

Došu unbanu, Bet neesi banlistē....

Ierakstu laboja t0nt0 14.10.2017 21:02
t0nt0

Nespēju tevi atrast banlistē. 

Demo paskatījos. ir pāris aizdomīgi momenti, bet neizskatās bana vērti. 

Došu unbanu, Bet neesi banlistē....

jau iedev vinam unban? tur wh =]]]

aj aj :/ es to savu demo skatos 7x ir 3fragi ka liekas unreali :D bet nu nejau lai banu liktu pa kko tādu . 

spēleju bez tiem mazo bērna palīgierīcem ka to var nesaprast . lieku roku uz sirds esmu tīrs . vienīgais LV serveris un ar to pašu te ir problēmas : /  

Unban. Sorry, nezinu ko šeit īsti saskatīju pirms tam.

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok