Forums

6 6 6 H E A D H U N T E R 9 9 9 paraugstundas

1) Čītera niks: 6 6 6 H E A D H U N T E R 9 9 9

2) IP un SteamID(ip uzzinat var xlist komandu / steamid uzzivar var status komandu): 212.142.109.52:27005 STEAM_0:1:24222642

3) demo: https://failiem.lv/u/8fpf99gq

4) Čītu veids (wh, aim, speed etc): Wh 

5) Kads protokols 47/48: 48

Piebilde: Pēc kustībām un visa izskatās pēc LECH. Un serverī ienāca līdz ko lech izgāja. 

Вот еще демка. Совсем не палится. И посмотрите кто на сервере сидит играется, вместо того что бы делать что-то, конечно же ларкее.

https://failiem.lv/u/af44z77q#_

Когда он на а1, там жопа торчит изза маленького ящика, но он по нему не стреляет потому что думает что без вх ее не видно.

У ларки отмазки пошли что только 2 подозрительныъ момента было. Конечно только 2, если ты играл а н е смотрел за ним. Если ты не хочешь в спек идти что бы не спугнуть, то хотя бы умирай специально в начале раунда и сиди смотри его.

Ierakstu laboja edge 12.10.2017 16:58

Cik biju serveri, aizdomīgi tiešām bija TIKAI 2 momenti, kur viņš ļoti pārliecinoši izskrienot no CT resp zin, ka ir a1 bedre un īsi pirms tam tur b planta, bet BT lai izskata Kreatīva demo.

EDIT: Šodien viņu vēroju minūtes 40-50... ar dažādiem nikiem, vakar ari uzmetu aci viņam, bet nu teikšu godīgi, ka es neko pārdabīgu neredzēju.. skaņa + skill un protams mirkļiem veiksme(def darbības, def situācijās)! es saku, ka viņš ir tīrs, vai nu pa 4 gadu pārtraukumu acs asums ir zudis, bet neesmu gan skatījies Kreatīva demo, varbūt tur ir kkas, bet šaubos.

Ierakstu laboja larkee 12.10.2017 22:37

Говорите что админов хватает а что-то до сих пор никто его ни то что не забанил, даже по демке никто не отписался.

1) To var uzreiz pateikt, ka tas ir LECH, izgāja ārā uzreiz parādījās headhunters ar tādu pašu pingu un savu neordināro rr.

2) Īsti nezinu vai vispār te ir jēga kaut ko diskutēt, jo viņš tāpat skaitās, kaut kāds neaizskaramais suprevaronis. Demo  Kreatiivs jau minēja, ka viņam vēl tagad stāv divi aktīvi bani un par to arī pārliecinājos, taka palielam nav jēgas pat diskutēt ienāks Mini vai kas viņam ņem tos banus nost un vsjo. Tad viņš atkal sāks kunkstēt, lai viņu bloķē, bano forumā utt pārējos suņa murgus un tāpat te spēlēs. 

3) Nezinu kā viņam ir ar walhack, bet nu monitoring viņam gan bija ar spēlētāju ar niku hianZu. Un nevajag dirst, ka tev ir nopirktas kaut kādas krutās austiņas, ka vari dzirdēt kā pretinieks nopiržās otrpus ekrāna un ka tev ir 9 intelekts, ka visu zini. Spēlē tu labi to varu atzīt, bet varu derēt, ka tev vienmēr kāds palīdz no malas un to es šajā demo arī redzu. 

Ierakstu laboja Piech 12.10.2017 23:59

Vismaz pasniedzu paraugstundas :D

Lech spalisja...

Opatj permach poimaet i plakatj budet ^^

Topdog ---> v 2 Lech

Ja uverin sto tam monitorring estj...on dorgaeca...kogda radar i sound nepomogaet...togda vluchaet ekstrasensa :)

a vobwe tema kal, rasmatrivatj smisla daze net. eto ne postojanij igrok

Ierakstu laboja es. 14.10.2017 21:00
0 lietotāji
0 viesi