Forums

Sudzibas

Takih stanovitsja uze mnogo. Ne perebarshivajte, gospoda)

Anonimno: 

P.S Ne zakrivajte temu tak bistro, a to ne vse zametitj uspejut =]]]

Da eto ja rastroilsa za server hotel viskazatsja.

chill dead? ;OOOOO

vsk vai kā tur viņam niks... nu ko var tēlot un sūdzēties, lai džeks iemet demo Tev, tāds pats kā Edge.... sarijas drosmi!

noskatīsies demo un sapratīsi, kādu varoni džeks mētāja, bet tagad pilnīgs bezmugurkalnieks.. lūdzās unban!! c'mon... šitie LECH veidīgie paliek pārāk daudz!

P.S. no anonīm nav jēga, jau sapratu kas par žurkulēnu tas ir... reali visu ko viņš uzraksīja ir hujņa, atvainojos, bet es nevaru, visi tādi adminu draugi te palikuši, spēlē vieni, bet pēc tam privātāja tādi nabagi, lūdzās un melo, vienkārši uzvelk.. 2 klauni 2 dienās!!! lowlowlow. pilnmēness ir beidzies - džeki saņemās! reali man drīz būt hatteru clubs jātaisa... :D

Larkke lol i krasavchiiks :D

No esli serjozna...

Aspewi i vapshe ves chillii...adminov mnogo.. i oni spravljajuca sasvaej rabotaj normaljno!!!To sto kto ta plachit,Eto budet vsegda...ot etova nedeca nekuda...i eto fakt!!!

Esli eto vsk9 kak larkke skazal to emu permach nado datj mat za matom 24/7 ustal gag stavitj^^ i takije anonimnije ljudi pishut takoj bred?!!?!

Esli ne...to rebjata unas vsjo horosho....server vsjo vremja pochti max.Admini vipolnjajut svoju rabotu.....Nam bi eso aktivnostj v forume vapshe ceni nebilo ;)

Nu mozhet ja stota neznaju?! hotja na serveri kazhdij denj!!!

A tje kto pishut takuju bredjatinu...prosta zavidajut ili haiteri mesnije.... ili esho luche, hotjat  poluchit acc :) 

Vratli estj smisl derzhatj etot topic otkritim :)

Dresēt sargsuņus vajag un ar steigu..

A tas vsk' man arī vislaik steam kko raud, tas normāli, jau pierasts,kkpd. :D

Аднины норм, все кроме ларке конечно, самый бесполезный из всех. Сдохнет в начале раунда и делает retry, а других за такое слэй. Вчера играл за Т и слеэйнул меня за то что ЦТ разминировали ц4, а я был в другом конце карты и никак не успевал добежать и защитить бомбу. Я даже не крысил, а бежал. Кароче как я писал, ему акк только для понтов и безнаказанности нужен. И если не я один жалуюсь на ларку, может до вас уже допрёт что это он хйню творит, а не мне заняться нечем.

Ierakstu laboja edge 12.10.2017 13:50

Edge par misiju larkee taisnība. Pēc idejas vajdzētu būt uzliktam auto slay pluginam par misijas neizpildīšanu. 

Es tevi arī ļoti labi saprotu par to, ka nereāli citreiz paspēt izpildīt misiju, bet tā nu viņš ir. 

Par sūdzībām, ka admins neiet specos bet skatās, kad nomirst. Tā ir ierasta praktika, lai varētu nemanāmi novērot. Jo parasti čatā visi bļauj čīteris tas un tas. Pēc pieredzes varu teikt, ka specos uzreiz neeju, jo tas būs aizdomīgi, jo labāk nedaudz ilgāk pavērot un nobanot, nevis ļaut aizlaisties, lai viņam būtu iespēja atgriezties.

Про спек и сам знаю, и что смотрят когда умирают. Но дело в том что он даже не умирал потому что противники нубы были :D А что на счёт слэй за ретри, а сам постоянно ретри делает если в начале раунда дохнет?? И если бы он сам миссию не выполнил 100% уверен что он себя бы не слэйнул. Ставьте тогда плагин как ты говоришь, что бы такие наглые админы как это беспредел ли не занималась и не самовольничали. Вчера ещё чувак за теров сидел в яме на а1 и выжидал ЦТ, оставалось 40 секунд до конца раунда и бомба валялась у Планта, этот парень мог 5 раз успеть добежать до бомбы и заплантить, а ларкее начал его зачем то слэпать. Сказал что надо было быстрее, когда времени ещё почти пол раунда было. 

И вас совсем не настораживает что не я один на него жалуюсь? А сколько игроков просто забивают хер и нече не пишут а просто выходят с сервера когда он приходит? Если вы говорите что админов и так хватает отнимите акк у этого бездарного ларкее, проблем и жалоб меньше станет. 

Ierakstu laboja edge 12.10.2017 15:27

edge nu ti dibil. :D pirmo reizi redzu tādu muļķi. :D

OK, īsa atbilde Tavām asarām:

1. komentārs - Jūs bijāt 5 T's pie a1 durvīm, bumba jau sen uzplantota, un neviens, NEVIENS, tajā skaitā Tu FEJA ar lauztajām rokām nepakustējāties planta virziena, kvai uz A plantu, nē, visi sēž. :D Protams, ka autoslay uztaisiju visiem T's, jo Jūs prosta sēdējāt un krisijāt, lai gan Tu saki, ka to nedarīji... lai nu tā būtu. Uzskatu, ka visu pareizi izdarīju, vienīgo kuru tas aizskāra ir mūsu maza raudule - Edge.

2. komentārs - Tu netikai esi FEJA ar lauztajām rokām, bet arī neredzīgajs Bilijs, jo bija palikušas kkādas 23sec, sēdēja džeks prosta a1 bedre un nekustējās un arī nebūtu to darījis, tāpēc 4-5x uzslapoju, lai pakustās, un kad viņš izlīdz no bedres, bija palikušas 17sec, bet tad viņu aizsūtīja uz citiem medību laukiem... Dievs ar viņu. Un atkal, džekam un nevienam nebija pretenzijas, izņemot rauduli - Edge.

Teikšu tā, Tu esi reāls dalbajobs, prosta, dalbajobs, man trūkst vārdi, lai aprakstītu, kas Tu esi. :D Tev dzīvē maz citas nodarbes, ko Tu man piepisies esi? Tu vari katra nākamajā sava posta turpināt rakstīt huj*u un mēģināt mani nomelnot, bet es vienmēr izklāstīšu kā bija patiesība, Tu vari šitās pasakas draugiem stāstīt, kāds varonis esi, bet te viss darbojas savādāk, ir reālas pretenzijas? Priekš tam ierakstās autodemo un aiziet, raksti sūdzību.. nu maximums ko Tu ar saviem draudziņiem panāksi būs acc nost man, nu ja tik ļoti Tevi tas apmierinās šovakar un gūsi kkādu mistisku seksuālu apmierinājumu, varu uzmest mandātu, man acc ir nejau tāpēc, ka viņu gribēju, bet mani pamudināja to darīt, bet tā nav Tava suņa darīšana kas un kā. Vienkārši neesi dalbajobs un neizdomā pasaciņas, saki lietas kā ir, Tavām pasakām tik un tā neviens neticēs... tas ka Tevi neviens nemīl šajā komūna un severī nav noslēpums, cilvēku reakcija kad Tu parādies online izsaka visu pati.

Par tēmu, man liekas jau 10x gada laikā, es pats vien 2x ieteicu uzlikt autoslay - apsolīts jau vairāk kārt, bet realitāte esam tur pat kur pirms gada. ;)

ахахаха я смотрю у тебя жестко бомбануло. Значит правду написал :D Ты бы еще сказал что сервер пустеет когда я захожу ;D  По первому коменту: Никто не бежал да? когда заплантили я был у дверей а1, стрелялся с челом, у бомбы был наш тер, это видно на радаре, когда я был уже на а1, я увидел что у бомбы наших уже нет, И ПОБЕЖАЛ ПО А1 ПОТОМУ ЧТО ЭТО БЫЛ БЛЯДЬ САМЫЙ КОРОТКИЙ ПУТЬ ДО Б, И ПОМИМО ЭТОГО СТРЕЛЯЛСЯ С ДРУГИМ ЦТ. А ты говоришь что я крысил. Пропизделся ты тут пацанчик. вот демка. 24я минута где то.  https://failiem.lv/u/mww8q33j#_

Если напиздел про это, то с хуя тебе верить по остальным коментам? Ну ладно.

2ой: 23 сек оставалось уже когда все сдохли и закончился раудн. Ты его начал слепать на много раньше. Но тут не доказать, демки нет. Пусть сами думают верить тебе или нет после того как ты напиздел в первом комменте. 

И че ты свои ретри в начале раунда не прокоментируешь? И то что за это же других слейишь? ;DDDD Сказать нечего?

Плаксай назвал меня. ай ай ай как обидно. Претензии есть потому что уже заебало твое поведение как админа. Раздел жалоб для этого и сделан.

Ааааа, про настроение людей это ты наверно про своего дружка кукуцис1. Так это тот еще нацик, его за человека считать нельзя.

Ierakstu laboja edge 12.10.2017 17:04

kakije objazonosti? ja nevizu nekakih pravil ili ustava servera ne dlja adminov ne dlja polzovatelej. Poetomu ne vipolnitj ili naruwitj poprostu nerealno cto libo. V isklju4enije 4iterstva.

Porcuju 4aja etomu dobromu 4eloveku.

Ierakstu laboja es. 12.10.2017 19:45

Ne znaju cto tam larkee tvorit , a vot cto u Black`a s gramatikoj beda eto 100% :) Davajte razberatsja cto proishodit na servere vo vremja igri . Edge ti govorish cto larkee ne prav . No osobih argumentov u tebja net . Znaju licno menja ne ljubjat 50% igrokov v to vremja kogda ja na servere ,t.k igraju cjutka lucshe mnogih i eto lishaet shansov sdelatj drugim boljshe kilov , + ja v 99% delaju slay tem kto tipo pitaetsja sdelatj "save" ili ze "ne uspevaet postavitj c4" . Eto vse otmazki , t.k v 1-vom slucjae na pubah v nastroikah zalozeno 45sec na c4 cto na 10 sec bolshe cem v "cw" , sledovateljno kakoj bi mapa ne bila OGROMNOJ iz ljuboj tocki mozno dobezatj do planta i popitatjsa sdelatj defuse. Slucjai nomer 2 , raund dlitjsa 2minuti esli ja ne oshibajusj cto na 20 sec bolsje "cw`nogo" i ne uspetj postavitj c4 toze ne realjno. Poetomu vse otmazki ostajutjsa otmazkami . Dalee pro retry , on oficialjno ne zapreshjon ne dlja admina ne dlja igroka . T.k net pravil i kakih libo drugih zapretov . Sam licno bivaet delaju retry skrivatj ne budu , i samo saboj ne kogo za eto ne razu ne slay`il . A vot za ne vipolnenie misii nado nakazivatj , t.k esli eto ne delatj Teri budut v 5-rom sidetj na baze s avikami i igri ne budet , toze samoe za ct budut kricjatj "JA SAVE DELAJU" . Pro uhod v spectatori "tonto" vse skazal , dumaju ti ponjal. Poetomu ne zlisj na larkee ili drugih adminov mi vse ljudi odinakovie , vse oshibaemsja i ja tomu primer , za vremja poka u menja estj acc ja banil boljshe 10 raz igrokov kotorie bili cisti ))) Nado priznovatj svoi oshibki i staratsja ih izbigatj ) 

I da sdelajte nakonec "auto slay" vedj eto bazavaja funkcija ljubogo pub servera kotoraja reshit srazu paru problem :) p.s sorjan cto vishlo celoe socinenie , dumal budet koroce.

Как нет аргументов? Вместо того что бы смотреть за потенцифальным читером, он играет. Соглашусь что в спек не обязательно выходить, но так умри специально и пока мертв посмотри, нет он бегает, не умирает, как он модет тогда следить? Про ц4 ты, я так понимаю демку не посмотрел. Попробую обьяснить, хотя посмотрев будет понятнее. Я был за теров, стоял у ворот А1, наши на Б поставили бомбу и восле нее были пару наших(по радару), я побежал по а1 добивать одного ЦТ, тем временем наши возле бомбы убили, ну и че я с а1 сделал бы? К тому же на Центре были 2 Цт, я в них пострелял, бомбу раздефали, он меня слэй. Он тут говорит что я СИДЕЛ и КРЫСИЛ у ворот А1. И где он прав? А если он врет про этот момент, то с чего ему верить по поводу остольных случаев?? 

2ой случай, как я уже написал, что бы поставить Ц4 у чувака было еще 40сек, ларкее начал его зачем то слэпать, видимо потому что не хотел долго ждать потому что уже сам сдох к тому моменту.

Про ретри ладно, правил нету, можешь делать, ну так не надо других слэйить за это.

Opjat otmazka! Tev reali vajadzēja segt c4, bet jūs 4-5 purni tusējāt pie burkas. Kāpēc negājāt uzreiz līdz c4? kāpēc nesākāt kustību, kad bija uzlikts plants, nejau pēdējās sekundēs sāc kustēties, kā jau mamba teica, tās ir 45sec, tātad pa 45sec Tu pārvietojies no a1 burkas līdz A plantam, lai gan pats bļauj, ka tam vajag tikai 10-15sec... tad ko Tu darīji atlikušas 30sec? Prosta zabej čuvak, uzliks autoslay, un tad mirsi katru roundu un nebūs jāraud, ka tevi noslajoju.

Es nesaprotu par kādu slay tu runā par RR? Nevienu neesmu par to slajojis... myb kāds cits, bet es nekad nevienu par to neslejoju, jo kā jau Tu 1000x atkārtoji, es to daru un es to nenoliedzu, un es to darīšu, kamēr nebūs autoslay par RR. Esmu atnācis spēlēt, nejau kļūdas pēc nomirstot jau 10sec roundā skatīties, kā teras sēž respa... protams uztaisu RR un mēģinu vēlreiz. :)

ĪSĀK sakot, kamēr nebūs 2-3 SOLĪTIE plugini uzlikti serverim, visu laiku būs šādi prikoli/nesaskaņas un šādi spēlētaji, kā Edge ai vsk9, kas domā, ka ir visgudrākais, vislabakāis un viszinošākais!

Ierakstu laboja larkee 12.10.2017 22:31

Какой же ты тупой. Ты сначало демку посмотри. ЧТО БЫ РАЗМИНИРОВАТЬ БОМБУ НЕ НАДО 45 СЕКУНД, А 5 ИЛИ СКОЛЬКО ТАМ С ДЕФ КИТОМ. О каких 45 секундах ты говоришь что бы добежать? Ещё раз говорю, посмотри сначало демку,баран. Когда бомбу ставили там было 3 моих игрока, я добивал ЦТ на а1, когда моих возле ц4 убили я попытался туда добежать. Я БЛЯДЬ НЕ КРЫСИЛ КАК ТЫ ГОВОРИШЬ. По демке и твоим словам ясно что ты пиздабол. Если ты пиздишь про один момент, про остальные даже читать нет смысла.

И про автослэй и то что буду дохнуть в каждом раунде смешно)) никогда не сейвился, всегда миссию выполняю. Один раз не успел а этот долбоёб с привилегиями админа решил воспользоваться и выебнуться

Ierakstu laboja edge 12.10.2017 23:10

Tu nākamos 3 gadus doma vārīties par to vienu momentu? :D Tu paskaties uz saviem 15 ierakstiem foruma, 12 no tiem ir identiski, jo Tu tupa raksti vienu un to pašu, par vienu uz to pašu situāciju...

Aspew - problēma ir tajā, ka ir tādi, ka Edge, vsk9, LECH un vēl daudz citi noteikti, kas domā, ka rakstot privātajā, piem, caur steam vai whatsapp, varēs razkruķīties nesodīti, jo es tak esmu mazā "virtuāla" draudzene adminam... nu pilnīgs sviests, nejau admini ir palaidušies, bet drīzāk MAIN, kas vienam iedod BLACK FRIDAY atlaidīti, otram, trešajam... un tad sākas šītie ponti serveri, loģiski, ka mans un pārējo adminu darbs ir nahrenizēt tādu klaunu kā Edge un vsk, kas serverī nekautrējas melnot chill vārdu, bet pēc tam tēlo aizskartās dvēseles... visi ir vienādi - gan spēlētaji, gan admini, tad kapēc mēs pieņemsim nerisinam privāti šo konfliktu? BET vsk9 var, lai gan pirms saņēma banu, bija gag, jo muti palaida vienk max, pēc gag beigām (rck bija online, kad nobanoju) no viņa mutes lidoja vārdi, ka chill sūds un visi ir lohi, tad kāpēc viņš Tev raksta privātajā pretējo? un šādi adminu draudziņi būs daudz, kuri doma, ka var muti palaist vairāk un darīt ko grib... es savus uzskatus nemainīšu - nemāk uzvesties, nemāk cienīt pārējos, tad saņēm gag 10min, nu ja Tu joprojām esi dalbajobs un nesaproti, ka nemāki uzvesties, dodies atpūsties no 2-24h, atkarībā no tā, cik ļoti šis cilvēks pieaug drosmē, jo Edge pirms saņēma banu, bija norāvis no manis kādus 7 gagus, pēdējie divi bija uz 1-2h, tad nu vienīģais ir ļāut cilvēkam 16h atpūšties no virtuālas pasaules. ;) bet citēšu viņu, kur viņšviena posta minēja, ka viņam pohuj uz chill, kvai bans 4ever... tad nesaprotu ko tā vālodze te vēl klaigā jau 2 dienas? :D

Пишу одно и тоже потому что ты тупорылый мудак и до сих пор не понял в чем суть. Ты на форуме пиздишь что я сидел крысил где-то когда на демке видно что я не сидел, пиздабол ты безмозглый. Насчет дружбы с админом так вообще финиш ;DDDD Не знаеш как было так нехуй говорить. Был на сервере без единого админа, там пришел читер, я позвал админа на сайте, долго ждал, потом все таки пришел, и пригласил в друзья в стиме, потому что там позвать быстрее чем через сайт, где надо хуй знает сколько ждать что бы кто то пришел и забанил, а не что бы подружиться, мудила ты. И кто тут еще выдумывает ;DD По демке все понятно кто тут пропизделся. Про гаг. От тебя я вообще только один получил, а не 7 штук как ты говориш(опять пиздаболишь ;DD) и сразу на день гаг, а не на пару часов(пиздабол) ахахаха. От возможностей крышу снесло.

razveli tyt) 

0 lietotāji
0 viesi