Forums

acc Njil

Sveiki! Sadomāju, ka jāuzraksta pieteikums. Lieta tāda, ka bija jau acc šeit neilgu laiku. Cik saprotu, tad noņēma par neaktivitāti, jo tam bija iemesls, nobeidzās dators, tad gandrīz gadu nebiju redzams iekš cs, līdz ko šovasar neiegādājies jaunu datoru!

In-game segvārds - Njil

Vecums - 30

Links uz statiem - Cik saprotu, tad stati patreiz nedarbojas.

Nodarbošanās - Strādāju par elektriķi un pildu brigadiera pienākumus, paralēli tam vēl studēju enerģētiku.

Cs adminēšanas pieredze - Kopš 2006. gada (snr, dogm, 4id, dope, pick, kso)

Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag? - Kaut nedaudz varētu aizpildīt tukšumus, kad adminu nav serverī. Pildīt admina pienākumus un rīkoties atbilstoši pēc situācijas.

Kad esi redzams serverī un cik daudz tur tusējies? - Parasti sanāk pēc darba vakaros, arī brīvdienās šad tad.

Kuru access līmeni vēlies? - Pilnībā pietiktu ar xban un xkick.

Tā kā šis ir vienīgais serveris, kurā spēlēju, tad kāda privilēģija nenāktu par ļaunu!

Neesmu baigi ar tevi spelejis, nezinu kāds īsti esi. Tapēc pašlaik palikšu neitrāls, lai izlemj "augstākstāvošie" :)

AffecteD

Neesmu baigi ar tevi spelejis, nezinu kāds īsti esi. Tapēc pašlaik palikšu neitrāls, lai izlemj "augstākstāvošie" :)

ANTI

protiv tebja ni4ego ne imeju, ja ne videl tebja ni razu poka ewe v igre, a davatj tebe acc prosto izza togo chto ti tut ranwe kogda to bil adminom eto polnaja hrenj hotj u nas tut tak i delajut poroj :D da i voobwe, ne izvestno dolgo li ti prodolzhew igratj posle polu4enija acc, poigraew mesjac i zabjow. po etomu anti ot menja, bez obid

Ghetto Vet

Īstenībā teikšu - REC, jo izklausās čalis sakarigs un domaju, ka zinas ko daris. Ir arī adminējis visos oldschool projektus kur es agrak esmu stradajis.

P.S dažus varētu patīrīt āraā no statusa. So yeah. No manis REC

Kāpēc šis parazīts vēl te ir? vēlviens LECH veidīgais, kas maksa par savu eksistenci šajā komūnā? :D

Par tēmu - esmu tevi max 3 reizes redzējis, kā jau vor minēja, tad dēļ tā, ka kādreiz esi bijis, būs par vāju arguments... reporti nav nekādi no Tevis arī, līdz ar to stabils ANTI, bet pēc mēnešiem 2iem viennozīmīgi no manis būs rec, jo tajās 3x ko esmu ar tevi spēlējis, redzu, ka šaut Tu māki. :D

Ierakstu laboja larkee 4.10.2017 20:20

Nebūtu jau īsti objektīvi spriest par manu uzturēšanās laiku serverī pēc tā, cik redzat ar savām acīm. Stati jums nedarbojas. Tikpat labi varam spēlēt dažādos laikos! Manuprāt, esmu pietiekoši spēlējis serverī, lai rakstītu pieteikumu!

ANTI Iesaku stingrāk izvērtēt ACC pietiekumus. Ja nav 4 reportu tad automātiski slēdzam tēmu un vsjo, vienalga bijis admins iepriekš vai nebijis. 

Ierakstu laboja Piech 5.10.2017 10:24

vizu ego uze davno i 4asto igraet.  no ne videl reportov.  hotjabi v 4at na sajte.... 

mi ne znaem,  razbiraeshsja li ti v 4iterah i mozew li ih otli4itj.  

''Ghetto Vet

P.S dažus varētu patīrīt āraā no statusa. So yeah. No manis REC''

Ahaha izvinite za mat....no ja ahuevaju prosta setih shkolnikov :D

Uzrakstīji pieteikumu,Tev atteica...un tagad idiotiskus p.s rakstīsi?! Ta neko puišelis novērtēja mūsu darbu^^

Pēc tavas loģikas kadam acc off , lai tev rastos iespeja? Tagad vari aizmirst par jebko seit! Bet tagad ne par to...

Da ja evo vizhu na servere igraet davoljna chasto...no v chate evo nevidno i neslishno dazhe kogda chel s wh,aim begaet...Horoshij igrok nebolje tavo no kak admina ja evo nevizhu bez obid!!!

+ Soglasin s Piech i Aspewi

ANTI

Nu no manis rec, takā zinu tevi kā labu adminu, bet nezinu vai tas ko mainīs, būsi tomēt pa ātru pieteikumu uzraxtījis, takā te tevi nezin vai neatceras vairs :)

Ieteikums pēc laiciņa mēģināt vēl.

Paldies par viedokļiem! Varat vērt ciet! :)

0 lietotāji
0 viesi