Forums

acc dublis 2 - overseer man apnikusi naktiis tie chiiteri.

• In-game segvārds - overseer
  • Vecums - 27 gadi.
  • Links uz statiem - nestrāda bet kaut kur topa esmu !
  • Jābūt vismaz 4 čīteru reportiem ( http://chill.lv/forum/7/citeri ) - Divi linki laikam ir ! Parsvara čata bļauju pēc admina jeb adminchata bļauju ! Problēmas ar čīteru atpazīšānu nav
  • CS adminēšanas pieredze?(kur iepriekš esi adminējis) - cs.snr.lv, dd2.pick.lv, cs.kso.lv un vēl bijuši serveri kur adminējis bet nav bijuši tik populāri. Nekad nav bijušas ar mani problēmas ka ar adminu nevienā serverī.
  • Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag? - Spēleju parasti vakaros vai drīzak naktīs kad nav ADMINU. Nav kas uzliek dd2x2 jo esam 4 vs 4  vai arī ka citus vakarus kāds ienāk ar aim+wh un tauta paliek 0 ! Gribu vnk atbrīvoties no nelūgtiem visiem vai nomainīt mapi uz mazo dd2x2 kad tās būs nepieciešams.
  • Kad esi redzams serverī un cik daudz tur tusējies? - Ka jau minēju spēlēju pārsvarā vakaros jeb naktīs kad adminu parādīšanās ir ļoti minimalā. Esmu arī pa dienu redzams bet tās ta retāk tapat ka no rītiem.
  • Kuru access līmeni vēlies? Ar pamatojumiem katram flagam - Level 3. Vajadzētu klāt votemap lai vakaros varētu uzlikt dd2x2.

k-. ieteica otro reizi raksīt pieteikumu :)

Ierakstu laboja overseer 29.09.2017 02:40

Skatos ir vēlme uzturēties šajā komūnā, un adminēt.. (parasti jau pēc atteikuma visi pazūd miglā)

Šoreiz REC :)

Ierakstu laboja k i l l a ♡ 29.09.2017 07:46

Sam zametil, igraet po nocham.

Problem na servere u nego ne bilo. 

REC.

Esi manīts serverī. Bet interesē, kas tad beigās ar šiem reportiem bija ( http://chill.lv/forum/topic/13526/sunits-ar-aim-un-wh )? Tika nobanoti?

Šobrīd neitrāls. 

REC

go go go , rec.

REC arī no manis :) pārsvarā redzu tevi tādās rīta, vai nakts stundās kad neviena nav un tas ir būtu pluss ;)

REC Domāju, ka uz pārbaudes laiku var mierīgi dot, bet ja nu hujņas sanāk tad jāsāk domāt. :)

Adekvāts puika, domāju problēmu nebūs 8)

REC

Nu es domaju ka te jau ir skaidrs. Manliekas ka var vērt ciet

Lai gan ANTI (nekas personīgs) nebūtu godīgi pret http://chill.lv/forum/topic/13618/kreatiivs-acc Jo neiedeva acc dēļ tā ka nebija reportu, vajag būt objektīviem. 

REC, nekadu probleemu!!!

paldies visiem par atbalstu !

Reporti man ir bijuši cik neatceros.

Bet man ir ļoti daudz reporti pa admin_chatu daudzi adminu to varetu apliecinat un ka ari web čata esmu saucis adminus aspewi vismaz kādus 7 ir nobanojis kad esmu viņu pasaucis.

rec

Ierakstu laboja m 29.09.2017 22:33

tikai PAR šo kandidātu. 

pff,jasna shitaa sistema =DD nee nu lai jau iet rec. Adminus vajag :)

Ghetto Vet

pff,jasna shitaa sistema =DD nee nu lai jau iet rec. Adminus vajag :)

eta sitema govno. menjaju RCOKELA, GunnaR, Laveg, Kleyn, na etogo admina 1 po cene 4

Ierakstu laboja es. 30.09.2017 02:04
es.

eta sitema govno. menjaju RCOKELA, GunnaR, Laveg, Kleyn, na etogo admina 1 po cene 4

+1

Ierakstu laboja k i l l a ♡ 30.09.2017 07:24

pzdc mani miiljie draugi es vispaar pats aktivakais kur mans acc;[

0 lietotāji
0 viesi