Forums

HEROE OF THE WAR KONKURSEE

es really atvajnojes par savu latieshu valadu bet es strada pret tooo xz really guysz sorry

man ir tada tematika :D ja mums )vaj ne es var dabut) ir mmm free cs sereveris, mes varam uztaisit kaudddddd kaaaads chempionsts 1x1 piemeram aim map pret 12+12/24 fragiem

LAST MAN STANDING

un uzvarieshi kr4 1-3 placeeesss var dabut reall money or steam gits unnn uztaisit web news par dat epic win

pls your comments or il will die here :D 

YES!

Varu nosponsoret pirmajai vietai steam acc ar cs 1.6 :D

Ierakstu laboja Ghetto Vet 24.09.2017 04:59

esli hotja bi celovek 5 budet zainteresovani ja provedu mne v radostj :) ljubaja pomow ++++

es.

es really atvajnojes par savu latieshu valadu bet es strada pret tooo xz really guysz sorry

man ir tada tematika :D ja mums )vaj ne es var dabut) ir mmm free cs sereveris, mes varam uztaisit kaudddddd kaaaads chempionsts 1x1 piemeram aim map pret 12+12/24 fragiem

LAST MAN STANDING

un uzvarieshi kr4 1-3 placeeesss var dabut reall money or steam gits unnn uztaisit web news par dat epic win

pls your comments or il will die here :D

Iztulkošu priekš latviešiem, kas ņihujā nesaprot krieviski un daļēji angliski:

Mēs varam uztaisīt turnīru, kur spēlē 1x1 aim_map 12+12. Serveri nodrošināsim mēs, pirmā līdz trešajai vietai var vinnēt naudas balvas vai steam balvas (laikam par velti steamus dalīs). Lūdzu komentējiet vai arī es šeit nomiršu. :D:D

Ierakstu laboja Piech 24.09.2017 03:14

nu pognali.

Esmu par un varu ari serveri iedot :) 

Tikai ir jauztaisa mazi noteikumi + normals apraksts un japareklame lai piesakas vairak kaa 5 cilveki :) 

Pieteikshanas laiks vismaz 1 nedelja.

Esmu tagad Beļģijā taa kaa piedavaju lidz nedeljas beigam izstradat sauksim to par konceptu un prize pool. un tad jaunnedelj palaist :) 

davayte opredelim datu. dumaju, 4to lu4we vsego budet eto sdelatj kogda na ulice uze budet holodno, tak ljudej budet bolwe. gotov videlitj 10-20 eur na prizovoj fond. ili otpravitj podarok ( kotorij sdelaju sam ) 4erez pakomati Omnivia.  i nuzno nabratj administratorov. 

aspewi domaju ka octobra sakums butu labs lai izveidotu so pasakumu :) 

Taa kaa mums kopa vajag izdomat kaa mes tiesi to darisim un izdariit! 

nu tak 4to? ja mogu i odin :D

es - budu rad pomoch esli che. u tebja est' vse kontakti :) naprimer opisanie na latishskom, pomoch sudit' tam chiterov itd.

viberaj datu)))  

provedem provedem :D nado tolko straik vihodnih polu4itj

0 lietotāji
0 viesi