Forums

Kreatiivs @ ACC Senja mužik

• In-game segvārds Kreatiivs
  • Vecums 21
  • Links uz statiem Iedotu ja būtu, serverī pagaidām 5. vieta topā
  • Jābūt vismaz 4 čīteru reportiem ( http://chill.lv/forum/7/citeri ) Ir viens, kuru galu galā nobanoja, ja tas ko maina.
  • CS adminēšanas pieredze?(kur iepriekš esi adminējis) Gadi 7 atpakaļ sāku ar wos, vēlāk biju admins cs.exs.lv un vēl pāris, kas jau ciet un nosaukumus vairs nepateikšu.
  • Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag? Esmu aktīvs, serverī mani var sastapt bieži. Saprašana par spēli arī es teiktu ir pieklājīgā līmenī, jo cs spēlēju jau apmēram 10 gadus. Cenšos arī uzturēt draudzīgu kontaktu ar cilvēkiem, kas bieži uzturas serverī.
  • Kad esi redzams serverī un cik daudz tur tusējies? Gandrīz katru dienu. Kad nav darbs un studijas uzšauju pa 2h dienā apmēram.
  • Kuru access līmeni vēlies? Ar pamatojumiem katram flagam. http://chill.lv/forum/topic/12818/access-limeni  Vēlos 3. līmeni, jo savādāk pieteikumu nemaz nerakstītu. Ja iesaistos un cenšos palīdzēt ar adminēšanu, tad uz 100% nevis būt mēbele, kas ik pa laikam kādam uzliek gag. 
  • Pastāsti kaut ko par sevi. Oi, stāstīt ir daudz ko, bet, ja grib detaļās, nāksies prasīt personīgi. :D Lielos vilcienos. Studēju LU Modernās valodas un biznesa vadību. Paralēli strādāju par viesmīli/bārmeni. Daudz esmu nodarbojies ar sportu (pārsvarā florbolu), tagad gan mazāk, jo citas prioritātes. Atvērts, komunikabls utt. Ja gribat vairāk info, PM man, intīmas sarunas mani nebiedē. ;)
Ierakstu laboja Kreatiivs 23.09.2017 15:30 - esmu tizls

Hzz,ne. No manis anti. Zaļš gurķis un neesi bieži redzams serverī.

Ierakstu laboja Ghetto Vet 24.09.2017 10:12 - 1337

REC - Bieži redzēts ( liekas arī 3-4 mēneši spēlē, ja nemaldos), bet nu čalis sakarīgs ar galvu draudzējas, taka domāju problēmu nebūs.

Rec, sakarīgs esi , aktivitāte ir, viss čotka.:puke

Rec no manis arī. Bieži serverī. 

5.vieta jo droto visu nakti ar gametrakeriem :D:D:D

bet pa tēmu - REC, baigi neiedziļināšos kāpēc, visu jau koļēģi pateica.

ANTI , LOWSKILL !

Cik sapratu tas ir vieniigais ko esi paraadijis.. neredzu aktivitati, tas ka tu kaa paareejie citi esi redzeets serveri un ar kadu sadraudzejies, nezinu vai jaacelj taadus uzreiz pa adminiem.

Katraa zinjaa pagaidaam - anti.

k i l l a ♡

Cik sapratu tas ir vieniigais ko esi paraadijis.. neredzu aktivitati, tas ka tu kaa paareejie citi esi redzeets serveri un ar kadu sadraudzejies, nezinu vai jaacelj taadus uzreiz pa adminiem.

Katraa zinjaa pagaidaam - anti.

+

Kak po mnje, normaljnij pacan, lishnim ne budet. 

REC.

REC

Aktivitāte ir, skills okay.

Nav reportu nebūs acc, TC.

0 lietotāji
0 viesi