Forums

Banned By K.-

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: K.-

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv

[AMXBans] Reason: 'demo_forumaa'

[AMXBans] Duration: 'permanently'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:40955739'

[AMXBans] Your IP: '212.142.109.52'

[AMXBans] ===============================================

https://failiem.lv/u/6pdpnjth

Jāsagaida K.- komentāri :) (nevaru noskatīties demo)

Ierakstu laboja Mini 23.09.2017 02:01

Kristīne mad :o

Man nav neko jāpaskaidro. 

Tu esi te banots hz cik reizes un unban no Mini dabuji tikai viena iemesla dēļ. 

Es neiešu auklēties ne ar Tevi ne ar taviem entajiem steam acc.  

Ej piss prātu citos serveros un nelien chillā.

Steam vari pat mani neaicināt un nečīkstēt.

Man pohuj unbanojat vai nē. TC,BB.

Ja gribēšu, spēlēšu chillā, cik gribēšu, līdz kamēr pats Mini atstās banu. Aicināju steam, pateikt, lai ienāc forumā, un izsaki domas, jo Mini nevar uz šo brīdi demo izskatīt. Kak bi nepis, esat man jūs visi steamā vai nē, viens true cilvēks friendos ir, ar to arī pietiek. Čīkstu? =D Nesmīdini, labāk šajā izteiktajā vārdu virknējumā, neizteikšu domas, savādāk vel vairāk smadzene tev aizvēries =D.

Ierakstu laboja LECH 23.09.2017 02:43

Mini Tev vinju nonjems , jo atkal kārtējais cilvēks kam esi līdz ausīm dirsā ielīdis. 

Demo ņemat izskatat. Gribu dzirdēt pārējo domas. 

Ielīdis dirsā? Labs joks. Cik reizes esmu teicis Mini, lai atstāj banu serverī kā arī, lai forumā uzliek ban, lai te dažs labs nepīkstētu, par to, ka daudzi ir pret to, lai tiktu unbanots. Ja daudziem līstu dirsā, tad te nesēdētu un nespēlētu, bet gan citos komūnos, tā kā citos serveros man ir bans un chill ir vienīgais, kur varu spēlēt, tā kā pasaki, kur es esmu kādam dirsā ielīdis? Kārtības te nekādas. Katrs bano kā grib un ko grib, tas pats tevis teiktais serverī: "Man jau pohuj, varu nobanot", ja jau tāda attieksme kā adminam, tad te vienkārši nav ko teikt, labi, ka Mini vel vairāk admina tiesības nesadod, teiksim, katram otrajam, tad te vispār būtu jautri.

Vai tad ? Kā uzreiz bans , skrien pie vinja un raudi.  Zini ka vinsh vienīgais unbanos ,jo vinjam tas liekas uzjautrinoši ka forumā ir kāda kustība.  Sad truth. :D

Un Tu būsi lielais kārtības ievedējs ?  Tu pusi sarunas nedzirdēji ar Kreatīvu , tāpēc arī teicu ,ka man poh ,varu nobanot.  Doma nebija admina attieksmē ,bet tajā ,lai ieliec demo.  Tu izgāji , nomainiji niku ,ienāci atpakaļ, like itkā tas ko mainītu. Salīdzināju ip , ska. Iegāju specos , specoju , nevis pēc tā teksta srazu banoju. Tā kā nepla4. Tādu kā tu , nevar neatpazīt, jo tik "ahueena" spēlē tikai Tu .

K.-

Vai tad ? Kā uzreiz bans , skrien pie vinja un raudi.  Zini ka vinsh vienīgais unbanos ,jo vinjam tas liekas uzjautrinoši ka forumā ir kāda kustība.  Sad truth. :D

Un Tu būsi lielais kārtības ievedējs ?  Tu pusi sarunas nedzirdēji ar Kreatīvu , tāpēc arī teicu ,ka man poh ,varu nobanot.  Doma nebija admina attieksmē ,bet tajā ,lai ieliec demo.  Tu izgāji , nomainiji niku ,ienāci atpakaļ, like itkā tas ko mainītu. Salīdzināju ip , ska. Iegāju specos , specoju , nevis pēc tā teksta srazu banoju. Tā kā nepla4. Tādu kā tu , nevar neatpazīt, jo tik "ahueena" spēlē tikai Tu .

Kur es skrienu pie viņa? Neesmu viņam ne reizi spamoji pmā vai kur citur, lai unbano. Es izveidoju topiku forumā, kā jebkurš cits cilvēks, kas tiek nobanots serverī, un pēc tam gaida no banteam, admin gala lēmumu, par bana atstāšanu vai noņemšanu. Es protu ar acc apieties, bet tas nenozīmē, ka man viņu vajag, pietiekami agrāk esmu bijis admins un banteam daudzos komūnos, tāpēc man no tā acc silts, ne auksts. Es tagad tikai par to, lai vismaz kaut kāda nedaudz kārtība ir esot admina lomā, vienalga, kam, kādiem un cik cilvēkiem tiek tie acc sadoti, bet vismaz, lai arī pret šo statusu attiektos normāli, nevis tā, ka tagad acc ir, un pašol serverī un dara kā grib. Varbūt no tavas puses līdz šim neesmu neko tādu redzējis, ka lietotu acc savām vajadzībām, bet nu ir dažs labs te, bet ar vārdiem nemētāšos. Es neraudu, uztveru visu šo ar humoru :). Piedod, es nemāku iet ar bultiņām,šaut ar enter un tēmēt uz cilvēku pusdienu, kā to dara wos serveros un iztēloties es arī to nemāku, spēlēju kā māku. Man nav jāklausās sarunas in-game, ko katrs runā, tāpēc man voice ir 0 un koncentrējos spēlēt. Biju tikai čatā redzējis, kad tika runāts par banu, that's all.

Ierakstu laboja LECH 23.09.2017 03:38

kakoj bi lecho nick ne smenil ja vsegda ego zabanju neznaja togo cto eto lech ;]

Reāli LECH, tev pašam nav apnicis? Nebeigsies tev te bani un diršanas, jo tu esi kautkāds jobnutijs, Atvičaju, man tu nereāli besī un domāju ka šeit chill'ā neviens īsti nepriecājas tevi redzot forumā vai ingame.

Tirs demo, vispar neko neredzeju. LECH ir no oldschool speletajiem, pats simtiem reizhu esmu spelejis ar vinju, un varu pateikt, ka tiirs.

Ghetto Vet

Tirs demo, vispar neko neredzeju. LECH ir no oldschool speletajiem, pats simtiem reizhu esmu spelejis ar vinju, un varu pateikt, ka tiirs.

Tas jau nemaina faktu ka vins ir jobnutijs

link and zoom that shit 

Tak vinš dirš vislaik kautko.

Atkal kaut kāds trash sākās...

AffecteD

Reāli LECH, tev pašam nav apnicis? Nebeigsies tev te bani un diršanas, jo tu esi kautkāds jobnutijs, Atvičaju, man tu nereāli besī un domāju ka šeit chill'ā neviens īsti nepriecājas tevi redzot forumā vai ingame.

Pasaki iemeslu, kāpēc uzreiz jobnutijs? Es vispār par tevi kaut ko esmu pateicis klaun?

aspewi.  :-D takaa darzinaa...

GENTLEMAN
aspewi.  :-D takaa darzinaa...

Viņš kino skatās =D

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok