Forums

Heyya

Čau! Nerakstīšu neko gari, bet tā pašu svarīgāko, tā, lai iepazīstinātu, kas tad par fruktu Es esmu! 

Sāksim ar to, ka vārdā sauc Miks, 17. gadi un nāku no nelielas pilsētiņas Pļaviņām. Mācos Jēkabpilī 11. klasē. 

Hobiji: Nodarbojas ļoti aktīvi ar svarcelšanu un boksu. Ar Svarcelšanu nodarbojos jau 4 gadi, bet iepriekš nebija tāda motivācija trenēties, tāpēc bija baigi bieži lielas pauzes, bet ar 2017. gadu apņēmos sākt nopietni trenēties un līdz ar to ir arī labi rezultāti. Pārsvarā braucu tikai uz spiešanā guļus sacensībām, bet arī mēdzu aizbraukt uz kādu trīscīņū vai divcīņu. Varbūt, te ir kāds, kas arī ar to nodarbojas un brauc uz sacensībām, tad iespējams mani zinās, jo bieži braucu uz sačiem. Ar Boksu tik nopietni nenodarbojos, Boksu vairāk priekš sevis, nebraucu uz nekādām sacensībām, vienkārši tiešām tīri sev. Iepriekš nedaudz arī pastartēju motokrosā, bet pagājušo gad beidzu, jo sapratu, ka nevaru visu apvienot, jo nepieciešami baigie līdzekļi, lai visus sporta veidus apvienotu, bet tākā nevarēju apvienot visu, paliku pie diviem sporta veidiem pagaidām. Brīvajā laikā parasti pabraukājamies ar močiem pa mežu ar čomiem, patusējam piektdienās vai sestdienās kā jau liela daļa jaunieši un arī protams pie PC arī pavadu brīvo laiku.

Gaming: Cs 1.6 spēlēju aptuveni 4-5. gadi, bet protams ar lieliem pārtraukumiem. Kādreiz bieži šāvu gather, cw un tā. Pašreizējais in-game nick ir _Mikeens. Varbūt kāds arī var atpazīt mani dēļ iepriekšejiem nick The Tour./A/ Un Clip./A/. CS:GO nespēlēju, jo kaut kā nepiesaista, laikam tā vecā 1.6 leģenda patīk vairāk:D 

P.S Laikam tas arī būtu viss, gan jau sadraudzēsimies un viss būs Okey.:)

welcome=]

Sveicināts. :)

Hello Miks!

Sveiks, jau manīts. ;)

Esi sveikts pulkā :)

Hello.

eu veciit kur demo foruma ?

nokjera tevi  papal

attaa

0 lietotāji
0 viesi