Forums

pieteikums vsk9.-

Informācija par sevi:

• In-game segvārds: vsk9.-
  • Vecums: 23
  • Links uz statiem: 
  • Jābūt vismaz 4 čīteru reportiem: Vairākas reizes esmu ziņojies par čīteriem, adminiem http://chill.lv/forum/topic/13592/4-pussyhunter-3683-steam-0-0-98860857-45-32-12-65 (2:00 night time) - un tā katru nakti un brīvdienas, adminu NAV!
  • CS adminēšanas pieredze?(kur iepriekš esi adminējis) : cs.nyd.lv , kad viņš vēl eksistēja.
  • Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag? Jo es spēlēju Jūsu serverī un samērā bieži nav adminu, it īpaši naktīš un brīvdienas, kad es spēlēju.
  • Kad esi redzams serverī un cik daudz tur tusējies?  Jau 3 mēneši šeit uzturos un uzspēlēju katru dienu.
  • Kuru access līmeni vēlies? Ar pamatojumiem katram flagam: ban, slay. jā.
  • Pastāsti kaut ko par sevi. pēc 1000 dienu pātraukuma atsāku spēlēt cs, esmu garā atvaļinājumā, neko īpašu nedaru un ir laiks uzkapāt veco labo cs.

Ierakstu laboja vski99 10.09.2017 02:04

Redzeju serveri , bet es nevaru tev dod savu balsu :( anti jo principa spele ka visi nekas ipash nav

pagaidām anti

Ierakstu laboja REAPER 9.09.2017 23:27
mamba

Redzeju serveri , bet es nevaru tev dod savu balsu :( anti jo principa spele ka visi nekas ipash nav

Spēlēju ar salauztu peli, varbūt tāpēc tā. Esmu pieredzējies spēlētājs, to gan varu pateikt. Adminējot jau nevajag šaut, bet gan stalkot xD
Un ja tie admini vispār būtu serverī, kad viņus vajag, tad jau nemaz neinteresētu mani tas acc.

Ierakstu laboja vski99 10.09.2017 02:03

1.kaart vispār neesmu tevi redzējis ingame, 2.kaart nezinu kapec, bet neliekas ka tu par vecumu esi uzrakstijis taisniibu, 3.kaart esi uzrakstijis pie reason kapec vajag admin tiesibas tiesi to pasu ko visi. Ar neko iisti neizcelies, sorry. ANTI

poka anti, ne vizhu osobih prichin davatj tebe acc tak kak v dannij moment imeetsa bolee dostojnij kandidat

Paspēlē vēlmazliet, parādi sevi un pēc 1-2mēn raksti vēlreiz. :) pagaidām anti, un domāju te viss skaidrs.

pagaidam daudz anti. tc

0 lietotāji
0 viesi