Forums

(1)Kreatiivs 2. bana apelācija Otrais bans no bJAKA

es.

Мен тактардын издеп, бирок башка бир жерде таба алган жок! Сиздин Директору чыкпаган ыргытат көрөлү. Андан кийин биз түшүнүүгө тийиш.

кез подстригать иттерди

aspewi
es.

Мен тактардын издеп, бирок башка бир жерде таба алган жок! Сиздин Директору чыкпаган ыргытат көрөлү. Андан кийин биз түшүнүүгө тийиш.

кез подстригать иттерди

Кээде ит барып, тырмактардын кырка? :o

Pietiek balamuteet.. pienemiet lemumu TC vai ko..

Mani secinājumi:

1) bJakam izteikt brīdinājumu

2) Uzlikt unban Kreatīvam + lai nolādē p48 protokolu, ja būs vēlviens bans, kur nevar atvērt demo, tad lai par unban aizmirst.

Ierakstu laboja Piech 3.09.2017 16:24
voram masti, musoram po pasti

WARNING! demo protocol outdated.

Demo file protocols 47:5, Engine protocol is at 48:5

Error: Corrupt demo file.

nekads unban kamer kads nepaskatas to demo

Piech

Mani secinājumi:

2) Uzlikt unban Kreatīvam + lai nolādē p48 protokolu, ja būs vēlviens bans, kur nevar atvērt demo, tad lai par unban aizmirst.

Piech, kaa var likt unban ja pat nav demo redzeets?:D

Piech

Mani secinājumi:

Ko tu murgo? O_o

kads unban ja nopalijas..

Lai skatas demo, umnjiki blin adekvaatie..

Sarunāts, tikai ar tādu norunu, ja viņam nekas nebūs, tad tev acc automātiski ņemt nost. Lai būtu interesantāk, ja viņam būs wallhack un es būšu dirsis nepaķeksi uz tevīm, tad man acc var ņemt nost.

Ierakstu laboja Piech 3.09.2017 18:12
Piech

Sarunāts, tikai ar tādu norunu, ja viņam nekas nebūs, tad tev acc automātiski ņemt nost. Lai būtu interesantāk, ja viņam būs wallhack un es būšu dirsis nepaķeksi uz tevīm, tad man acc var ņemt nost.

Tu pats sajedz ko Tu runa? Tu te tagad konkursus rikosi vai? Atradis dom2 ble :D

Tevis tapat nekad nav serveri un redzu ka visiem uzdirst uz sho demo, tapat ka man uz tevi un tavu acc. Klouns pedejais. Ienak uz biezo meeta.

Mazliet nokaitinaja shis viss fluds, katram jaatskaitas..butu kam. Pasaules nabam kuri tik weba blato. 

TC un miers ja demo neskatas neviens, gribes spelet samaksas. Es [] redzeju, jo pats speleju un biju tur. Pietiks muti virinat rolka un pech, ejat skype un tur veidojiet attiecibas. ;)

Ierakstu laboja 900 kg 3.09.2017 18:35

Klauns esi tu bJAKA, priekš sava vecuma neattīstījies pajols vien esi. Tu bļēģ pat nevari saprast, ka demo nevar atvērt jo nevienam nav p47 protokols stulbais urīngalva. Speciāli mocīšos un atradīšu, noskatīšos un tev sejā iebāzīšu, vispār brīnos, kā tu varēji acc dabūt.

Piech

Klauns esi tu bJAKA, priekš sava vecuma neattīstījies pajols vien esi. Tu bļēģ pat nevari saprast, ka demo nevar atvērt jo nevienam nav p47 protokols stulbais urīngalva. Speciāli mocīšos un atradīšu, noskatīšos un tev sejā iebāzīšu, vispār brīnos, kā tu varēji acc dabūt.

kipa es tg vainigs ka tavs boyfrends ar sudigu protokolu spele? iegadajies steamu, netaisos ar tevi te dirsties. Neviens manejais bans nav bijis nepatiess no 150 vai cik tur banliste ir. Nomierinies puikinj un ienjem karoti balderjanja ;) zaebal jau

zakrivajte nahuj etot sarafan, pustj kto nibudj iz adminov ska4aet drugoj patch, posmotrit demku i togda v li4ku aspewi skazhet estj wh ili net, a tam on uzhe rewit chto delatj

Piekrītu. 

Admini atvērs tēmu, kad pieņems lēmumu. 

Kādam ir iespēja p47 dabūt? Es rītvakar tikai varēšu nokačāt.

Ja kāds no adminiem noskatās uzrakstat atvēršu tēmu. 

TenQ.

https://failiem.lv/u/vtbjueem

protokol

Ierakstu laboja aspewi 4.09.2017 00:09

Noskatījos Demo. Visi fragi tīri uz skaņu. Pēdējais frags kur novāca bjaka liek aizdomāties, bet nu dēļ viena fraga, kurš iespējams lucky shot vai reakcija banu nevajadzētu likt.

Unbanned

0 lietotāji
0 viesi