Forums

Unabn

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Администратор: K.-
[AMXBans] Вы можете подать апелляцию @ www.chill.lv
[AMXBans] Причина: 'wh'
[AMXBans] Продолжительность: 'permanently'
[AMXBans] Ваш SteamID: 'STEAM_0:1:5034267'
[AMXBans] Ваш IP: '85.255.70.10'
[AMXBans] ===============================================

Demo - https://www.failiem.lv/u/ndvvnqqw#_

Komentars - Skaidrs viss ar tiem adminiem!

Tira skanja, nerdzu nekadu wh

Otrajā raundā tas pats pirmais par ko tika izšauts... Šauj nevis par tiem kas pie stūra, bet par to kas uz bedri nesas, un viņu dzirdēt nevarēja, ar visiem fire in the hole un apkārt skriešanām. To ļoti precīzi atrada. Tad vēl tajā pašā raundā kad džigits līda no bedres ārā arī bez skaņas, tad ar deagle ļoti akurāti un precīzi laikā tika uzvilkts mērķis virsū. Nu un visbeidzot 3. raunds, kad arī tika uzlikts bans. Izskrēja caur a1 un vispār neko nepārbaudija. Ne pie bedres, ne reklāmu. Pat uz A plantu neuzlika mērķi,  bet zināja ka viens ir respā un to arī nošāva :D

Ja nemaldos šis ir pipars kurš ir jūsu Aha komandā ar niku Madara, un kad spēlējāt pret mums, tad jau bija jūtams, ka nav nekāds pareizais spēlētājs. Foršu sastāvu vāc chill.lv komandai. 

Ierakstu laboja Ross 1.09.2017 09:54

Šis ir tas "madara" ?

Ross

Otrajā raundā tas pats pirmais par ko tika izšauts... Šauj nevis par tiem kas pie stūra, bet par to kas uz bedri nesas, un viņu dzirdēt nevarēja, ar visiem fire in the hole un apkārt skriešanām. To ļoti precīzi atrada. Tad vēl tajā pašā raundā kad džigits līda no bedres ārā arī bez skaņas, tad ar deagle ļoti akurāti un precīzi laikā tika uzvilkts mērķis virsū. Nu un visbeidzot 3. raunds, kad arī tika uzlikts bans. Izskrēja caur a1 un vispār neko nepārbaudija. Ne pie bedres, ne reklāmu. Pat uz A plantu neuzlika mērķi,  bet zināja ka viens ir respā un to arī nošāva :D

Ja nemaldos šis ir pipars kurš ir jūsu Aha komandā ar niku Madara, un kad spēlējāt pret mums, tad jau bija jūtams, ka nav nekāds pareizais spēlētājs. Foršu sastāvu vāc chill.lv komandai. 

Smieklis esi? Tu atteicies demo sutit del sava kuba,kopa ar savu komandu... nejau mums bija,nejau man bija... jus prefa,jus defo pareizi,jus zin visu,ej slowa kur gribi iznaksi prefa vnk or izdefosi... demo atteicas visa tava komanda... Paldies Ross,par tevi biju labakas domas.nedomaju ka tu ar wh spele! bet tu pieradiji pats! Citi tie kas nebija netices,tie kas speleja sapratis,piekritis! :)

Šeit runa iet par Tevi nevis par mani. Serverī bija HLTV, lādē demo skillz mājaslapā un skaties.

jums tak bija hltv!!!! demo nerakstijās vai ne? tad nafig čīkstēt, ka mēs itkā spēlējām ar []? vietējie sapratīs, ka tu raksti fufeli.

TAS BOMŽU KLANS IR ČILL? WTF , TAD ČILL RIP

Ross

Šeit runa iet par Tevi nevis par mani. Serverī bija HLTV, lādē demo skillz mājaslapā un skaties.

Neviens musdienas HLTV nenem,visi prasa tieso demo! ja nedod tad viss skaidrs,bet piedod man,nejau mana komanda speleja ar wh :)

Tgt par temu! Bus Unban or Nebus?

Kitajoza
Ross

Smieklis esi? Tu atteicies demo sutit del sava kuba,kopa ar savu komandu... nejau mums bija,nejau man bija... jus prefa,jus defo pareizi,jus zin visu,ej slowa kur gribi iznaksi prefa vnk or izdefosi... demo atteicas visa tava komanda... Paldies Ross,par tevi biju labakas domas.nedomaju ka tu ar wh spele! bet tu pieradiji pats! Citi tie kas nebija netices,tie kas speleja sapratis,piekritis! :)

ko blять? 

Kitajoza
Ross

Doma ka gribi,bet es ar soudn speleju :) pameigini ar telf austinam kuras ir Ipone pa 185 eur :) Piedod bet man nav [] vai kas tur ko domajat :)

nebūs unban

Nu ko dirs 176h cs nospeleets un esi tāds Dievs.  ai da ne pizdi da 

K.-

moz talant cs ot boga ;OOOOOOOOOOO]]]]

K.-

Es piemēram caur steam acc esmu max nospēlējis 150h :D daudz gadus speleju nonsteam vislaik, tas nav īsti rādītājs :D

AffecteD
K.-

Es piemēram caur steam acc esmu max nospēlējis 150h :D daudz gadus speleju nonsteam vislaik, tas nav īsti rādītājs :D

aj affected kaa vienmeer mulkiibas staasta ;[[[

Vēlak noskatīšos demo. 

Ja pierādisies čīti varēsiet ar savu klanu iet ielas slaucīt un neko vairāk. 

Ierakstu laboja t0nt0 1.09.2017 16:54
t0nt0

Vēlak noskatīšos demo. 

Ja pierādisies čīti varēsiet ar savu klanu iet ielas slaucīt un neko vairāk. 

Kads sakars klanam? Drosi skaties,nebus!

Es saku, ka ir wh.

t0nt0

Es saku, ka ir wh.

Viss Skaidrs,taad zinam kurs atpazist Skill+Sound no Wh :) Paldies jus pieradijat ka jums nav talantu atpazit speletajus!

0 lietotāji
0 viesi