Forums

admina visatļāutība monitoring

admins atklāti monitoringo, tie taču ir kā čīti un par to jābūt perm. ban. demo nav.

https://snag.gy/dh9WpG.jpg

esli podskazivaete adminam to hotja bi ne palite etot fakt ostalnim igrokam, pizdec akrobati

voram masti, musoram po pasti

esli podskazivaete adminam to hotja bi ne palite etot fakt ostalnim igrokam, pizdec akrobati

++

zloupotrebljatj to ne nuzno... 

vski99

admins atklāti monitoringo, tie taču ir kā čīti un par to jābūt perm. ban. demo nav.

https://snag.gy/dh9WpG.jpg

Blee NU TU I GANDO*S ESI! Bled, ka pašam stem chata uzraxta kur kads nak a1 vai a2 tā klusē kā partizāns, a ja kādam citam ta katastrofa!

Cūka ir un paliek c''uka nesaprotu kpc tu man vispār draugu saraksta esi DIRSHLAIZIS PTFU0 UZ TEVIS memmis.:pukegabals

pilnīgs bezpridels.

Man vienkārši šoks. Viss acīm redzams, ka vainīgs esi + pataisi sevi par muļķi bJaka. Arī mēdzu admin chata uzrakstīt, bet nu ar to neplātos un tas ir gadījumos, kad ir palicis viens bots, kas skraida bezspriģelī pa lielo de_dust2

Piech

Man vienkārši šoks. Viss acīm redzams, ka vainīgs esi + pataisi sevi par muļķi bJaka. Arī mēdzu admin chata uzrakstīt, bet nu ar to neplātos un tas ir gadījumos, kad ir palicis viens bots, kas skraida bezspriģelī pa lielo de_dust2

Nu lai taa buutu, nu bet joptvaj ka ar cilveku paskaidroju kas pa kam, vinam gabals no taa atkryt ka citam pasaka prieksa kur last atrodas???? Ka pasam viss ok, bet shis suuda gabals mani sokeeja pashu, izsuudzoties sheit. Pat doma nebij ienakusi prat ka shis pajols var ko taadu uzveidot..

man killa vislaik saka priekšā. Sodīt to kiļku vajag arī

kada nozime pa steamu vai chata pateikt kur last atrodas? Tas ir pzc memme shita zeloties skriet..labak palika?

meesla gabals:puke

Pff ja na etih podskazkah admina "es" v top1 protashil , tak on igraet ne ocenj a s podskazkami drugoe delo . Po delu vor prav esli i podskazivaete to ne palitesj kak deti ) Eto toze samoe esli varuesh to tiho ctob ne kto ne slishal . Ja dumaju  vse admini , i igroki podskazivajut no toljko v tom slucjae esli vidjat cto ostalsja poslednij igrok i on ne soobrazaet cto emu delatj

mamba

Pff ja na etih podskazkah admina "es" v top1 protashil , tak on igraet ne ocenj a s podskazkami drugoe delo . Po delu vor prav esli i podskazivaete to ne palitesj kak deti ) Eto toze samoe esli varuesh to tiho ctob ne kto ne slishal . Ja dumaju  vse admini , i igroki podskazivajut no toljko v tom slucjae esli vidjat cto ostalsja poslednij igrok i on ne soobrazaet cto emu delatj

Nu imenno tak!!!! Jesli ja b dadumalsa sto etot ZOPALIZ tut nachnot plakatj vashe nichevo b niotvecal..pzc. Ja vinovat soglashus, potomusto nachel rozgovor s etim oluham..

Sodāma rīcība, jo nopaļījās. 

Agrāk ir bijis, ka pasaka priekšā nedaudz bet ja tā notiek tad pa kluso. Nevis šitā. 

Ieteikums: Acc Off.

TenQ.

Ja chill.lv visi nāktu rakstīt šādas vai līdzīgas sūdzības, un par to katru reizi nemtu admin nost. Tad te max paliktu kādi 3-4 admini kuri ir gandrīz neaktīvi :D

AffecteD

Ja chill.lv visi nāktu rakstīt šādas vai līdzīgas sūdzības, un par to katru reizi nemtu admin nost. Tad te max paliktu kādi 3-4 admini kuri ir gandrīz neaktīvi :D

nu eto ne povod dlja aktivnih adminov delatj to,  4to oni hotjat i kak im vzdumaetsja. 

aspewi
AffecteD

nu eto ne povod dlja aktivnih adminov delatj to,  4to oni hotjat i kak im vzdumaetsja. 

Es tak visu saprotu, atzistu vainu, busu gudraks. Nu es tiesam pat iedomaties nevareju ka shis pajols skries sudzeties.. O_o

Trūkst vārdu, TC.

0 lietotāji
0 viesi