Forums

Supremepatty's sveicina.

Tātad , beidzot izdomāju uzrakstīt sasveicināšanos. Sākšu es ar to , kā es vispār šeit nonācu. Tātad šeit es nonācu pateicoties draugam. Meklējām labu , latviešu dd2 serveri , un opā čīls pirmais. Daudz spēlētāji , draudzīgi un bija interesanti spēlēt. Sākām spēlēt , un tad sapratu , vsjo šeit jāpaliek. Ienāko serverī , jau bija daudzi labi spēlētaji , pret kuriem ir tiešām interesanti spēlēt.

Nedaudz par mani.

Tātad , protams kā bez šī. Mani sauc Dīvs. Ja zinu , jums visiem būs tāds ''wtf , kas tas par vārdu , pirmo reizi dzirdu'' , bet man tieši tas patīk. Patīk būt atšķirīgam , un patīk , ka vārds nav dzirdams uz katru stūri. Tādu vārdu iedeva , un tāds man arī patīk. Esmu 15 gadus jauns/vecs spriežt paši. Dzīvoju es Kuldīga un Ventspilī. Kuldīga es dzīvoju visus manus 15 gadus. Ventspilī es nonācu ar tiešām grūtu ceļu. Tātad viss sākās 2007.gada rudenī , kad biju galīgi maziņš un diezgan ātrs. Vecāki nevarēja izlemt , kāds sporta veids man būtu piemērots. Basketbols vai futbols. Šo pašu jautājumu vecāki uzdeva kaimīnienei un viņa pateica , ka vēlas mani redzēt kā futbolistu. Tāpēc devos un futbola treniņiem. Līdz 2012.gadam trenējos visu dienu , un tad 2012.gada vasarā , mani uzaicināja uz Latvijas labāko akadēmiju - Futbola Akadēmija Ventspils. Tas bija liels solis manā dzīvē , tāpēc vecāki pat nepadomāja ne mirklīti , jo tāda iespēja spēlēt tādā klubā ir reti kuram. Aizbraucu uz pirmo nometni. Teica , ka pastīsies ko šeit varu izdarīt. Pēc pāris dienām spēlējam savstarpēju turnīru un sasitu daudz golus. Pēc pāris dienām pateica ka esmu pieņemts. 2014.gadā sāku dzīvot Ventspilī. Futbolā arī ir panākumi , kā 3.labākie spēlētāji turnīra , un divi no tiem ir reģionālo izlašu turnīra labākais spēlētajs. Futbolu jau spēlēju 10.gadus un tas nav nemaz sācis apnikt.

Gaming.

Sākšu ar pašu klasiku - C.S 1.6 - Šo spēli jau spēlēju kopš pašas mazotnes. Kopā ar brāli spēlējam zombikus , bēt pēc kāda laika sākām ķerties pie kautkā jauna.Ingame nickname - Supremepatty's friend! 

CS:GO - CSGO es sāku spēlēt kautkur ap 2016.gada vasaru. Kad sāku spēlēt , biju nereāls fanāts , un drotoju visu dienu. Kad tiku gold novā sāka jau apnikt. 

MTA - Multi Theft Auto jau spēlēju jau kopš 2013.gada. Spēlēju to jo , spēle ir kā GTA SA , tikkai online. Veljoprojām uzskatu , ka GTA SA ir bijis un būs labākais GTA kāds jebkad būs izgatavots :D

LoL - Šo spēli spēlēt iesāku 2014.gadā. Skatījos , kā spēle mans bralis un sapratu , ka ir jāpameiģina. Spēlēju es EU WEST , un esmu jau 30lvl.

Paladins - Paladinu spēlēju reti , ja vienīgi čomi grib pašaudīties.

Steam nick , young668

Tātad šis arī būtu viss , paldies , ka izlasiji , un tiekamies ingeimā. :)

Dofus - Sena spēle , kuru ieteica brālis. Viņš bija totāls drots , tāpēc izdomāju arī uzspēlēt.

Sveicināts! Patīkama sasveicināšanās. Arī man futbols bija sporta veids, ko visai nopietni apguvu treniņos, heh. Šobrīd tikai kā hobijs - uzspēlēt.

Cerams, ka tu būsi mūsu izlases nākotne, jo šobrīd, kā noteikti pats redzi - situācija Latvijas futbolā ir visai bēdīga. 

P.S. Kāda mīļākā futbola komanda? 8)

@Ice Cream Man hah , cerams :). Mīļāka komanda protams , ka Chelsea :D

privet

Malacis par fotbolu. Met to datoru malā, datora vietā ej papildus trenēties.

Yoooo

jazj

@GENTLEMEN Es daru visu , kas manos spēkos :)

Ierakstu laboja Supremepatty. 22.08.2017 22:48

darou

Supremepatty.

Hah, arī man jau gadiem ilgi Chelsea! :D

Ice Cream Man
Supremepatty.

Hah, arī man jau gadiem ilgi Chelsea! :D

0 lietotāji
0 viesi