Forums

larkee- LARKEE-

Vēlos uzrakstīt savu pirmo un pēdējo postu @ chill.lv par kaut kādu lecīgu adminu vārdā LJARKEE-

Tātad nav ko daudz spriest varu pateikt, ka šādam ambālim NEDRĪKST būt administrātora privilēģijas serverī :D Nu vienkārši nedrīkst. Es nezinu, varbūt šis ir viens no tiem neattīstītajiem cs komūniem, kur pie varas ir lecīgi, neprofisionāli administrātori, kuri uzskata, ja viņiem ir šīs privilēģijas, tad viņiem pipele garāka kā visiem un var tupa izrādīties un lekties :D .... nesen tikai izdomāju atkal uzspēlēt cs 1.6 uz kādu laiciņu un šo serveri atradu pašu pirmo. (gūd džāb) Bet nu lieta nav par to...

Vārdu sakot:

Situācija nr.1 - kā jau teicu, nespēlēju šajā serverī tik bieži, tāpēc varbūt jūs esiet vieni no tiem augšā minētajiem serveriem.... - de_dust2 mape... spēlētāji, manuprāt, bija kkur 7x6 un šis mūsu raķešu zinātnieks LARKEEE- paņem un nomaina mapi, neuztaisot "vote".(tas tā poh, ka de_dust2 spēlē 5x5 :D) Tas tā pieņemts? Varbūt arī Jums te tā ir... vienkārši ... interesanti :)

Situācija nr.2 - ienāk spelētājs ar niku "Kuce" un mūsu visuvarenais DIEVS paņem un pats samaina niku uz .... neatceros ko. Esmu spēlējis vairākos serveros un gadus atpakaļ turēju pats savu komūnu un tāda lieta vienkārši nebija pieņemama :D (protams, cita runa būtu, ja niks būtu "SUUKAA PIMPI" utml, vai arī niks saturētu no reklāmas (Kuce.lv kā piem.) Varbūt kāds zin "Immortal" komandu no cs:go, kur komandas pašos pirmsākumos, bija spēlētājs no Brazīlijas ar niku "Dick" :D Un es kaut kā neievēroju, ka kaut kāds mērglis bez atļaujas (varbūt uzprasīt, lai iziet un nomaina) mainītu viņam niku :D:D

Situācija nr.3 - nav daudz ko stāstīt ....spēlēju nu to de_dust2_2x2.... kādu laiciņu spēlējam. Situācija bija, ka es zem T respas čekoju a1 ddoor vietiņu. Redzēju radarā, ka mani, ja nemaldos 3, komandas biedri iet uz a2 kā arī c4... laiks bija maz un bija jau jāsteidzās uz A spotu. Protams. Taču es dzirdēju, ka tajā bunkurā ir 2 purni stabīli, tapēc cerēju viņus sagaidīt - novākt un rašot a2 pie savējiem. BĒĒT NEEEEE.... muusu NOBELA PRĒMIJAS LAUREĀTAM LARKEE- neiepatikās, ka es tur sēdēju 10 sec(pat mazāk) tāpēc viņš mani 3-4 reizes ieslepoja, kur TIEŠI TAJĀ BRĪDĪ IZLĪDA 2-3 purni un nošaut man sanāca tikai 1(paveicās pietam). Tas tā... normāli, ne vīri?

Situācija nr.4 - pēc augstāk minētās slap epizodes, protams, es viņam uzdirsu un sekoja bans uz 2h. Bana iemesls "ejpaguli". .... EJ PAGULI.... ļoti profesionāli. :D Reason vienkārši čotkijs, ne?

Administrātors vienkārši "fenomenāls"! Šādi administrātori ir visos chill.lv serveros?

uj.... demo: https://files.fm/u/nfzeymjs

Demo nevajadzētu būt garam...

Ierakstu laboja SMEREE 12.08.2017 00:31 - demo

Nobele GODA prēmija pienākas Tev par tik garu un izsmeļošu postu, bet labi, ka demo neaizmirsi pievienot, ja kāds grib tērēt savu laiku, droši var apskatīt un sapratīs visu, bet tik un tā, tev par centību, sniegšu ātras un kodolīgas atbildes, jo dodos gulēt, ko Tev arī karstgalvi derētu darīt. :)

Situācija NR1: Bija dd2x2, bijam 6x7 un uzmetu uz lielo, nospēlējam 2.5 mapes pilnā serverī un pēkšņi no 10x10 (burtiski 1.5min laikā) jau palika 6x6, zinot kā ir ar servera apmeklētību pieņēmu lēmumu ātri mainīt mapi, lai saglabātu pārējos, jo serveri uz to brīdi bija tikai kādi 7 latvieši, bet pārējie bija tūristi, līdz ar to turpmāko 1.5min laikā būtu jau 3x3 un nāktos šā vai tā likt mazo. Bet Tev student, atgādinu - visi spēlē tagad cs:go, diemžēl retums ir kad serveris full, bet gjau sapratīsi ar laiku.

Situācija NR2: Es jau iepriekš džekam biju aizrādījis, bet viņš mani noignorēja, tomēr mūsu serveri apmeklē arī 12-13.gadīgi censoņi! Varbūt vecmodīgi, bet tomēr.... beigās džeks uzlika niku k.u.t.s.e un viss kārtībā, nesaprotu, ko tu tā cepies par citiem. p.s. Dick anglija un asv ir visai populārs uzvārds un vārds, btw, bet to arī tu sapratīsi, kad pieaugsi.

Situācija NR3: Visu demo var redzēt, tu katru roundu respa sēdi, apniki vienkārši, bet to arī tu sapratīsi, kad nedaudz pieaugsi....

Situācija NR4: Tu man uzdirsi... ar to laikam viss ir pateikts! priecājies, ka aizsūtiju Tevi atpūsties uz 2h, nevis uz dienu vai nedēļu! Tev jābūt vēl pateicīgam būtu man, bet to tu arī sapratīsi tikai kad pieaugsi....

Rezumē - par idiotu nepiedzimst, par tādu kļūst, bet tu vēl esi jauns, kad pieaugsi sapratīsi! p.s. vēlreiz tu mani izbesīsi, lidosi uz nedēļu. :)

Ierakstu laboja larkee 12.08.2017 00:40

Izsmeļošs raksts? Tas bija ātrs uzkrecelējums rupucīt. :) Paprasi, lai mamma Tev beidzot grāmatu nopērk.

Bet nu Fantastiska atbilde :D Laikam, ļoti ilgi domāji, ko rakstīt... taču jenotiņ tik un tā viss, ko tu uzrakstīji ir diršana :D

Un tas, ka Tu man "iesaki" pieaugt vien liecina, ka pats esi sīks, neattīstījies, neveiksminieks, kurš nu par daudz ir pārspēlējis savas smadzenes, un kuram drīz beigsies vasaras brīvlaiks, tāpēc sākās depresijas uzliesmojums :D

Situācija NR1. - mape bija de_dust2... un spēle mums ritēja diezgan raiti. Spēlējām 6x7 ... 7x7 ...  spēlētāji nāca un gāja, taču nereiz nebija ekstrēma situācija, kad serverī bija 2x2 vai 3x3 situācija un steidzami būtu jāmaina mape uz de_dust2_2x2, nevienam neko nesakot, riskējot pazaudēt pārējos spēlētājus. (cik neesmu dzirdējis, ka sūdzās par 2x2 mapi, kad formāts ir 7x7 vai vairāk)
Un man ir ļoti interesanti... Kā tu tā varēji precīzi zināt cik serverī ir latvieši? :o to es nesapratu. Jums ir pieeja pie spēlētāju IP SOURCE vai STEAM ID informācijas?

Bet nu katrā ziņā situācija nr1 atbilde tev ir totāla diršana.

Situācija nr.2 - To, ka serverī dažreiz apgrozās 12-13. gadīgi censoņi... jā... tur es tev piekrītu. Viens no viņiem, starp citu, mani vakar nobanoja. Tu viņam NEVIENU REIZI NEBIJI AIZRĀDĪJIS PAR NIKU. Nevienu. Tu paņem un demo nokačā mēsls! Tu vienkārši paņēmi un samainīji. Jo tu tak mums esi visuvarenais, kuram sūds smird mazāk kā pārējiem :D
P.S. Kāda Anglija? Kur es kaut ko teicu par angliju? :D Tas spēlētājs bija no Brazīlijas. Tu kontinentus jauc analfabēt.... :( Un tavai zināšanai - Dick's, kad deva interviju gosugamers.net, teica, ka viņam ne vārds ne uzvārds nav Dick... šis niks viņam bija no bērnības un nozīmē tieši to, ko nozīmē :) Ir arī spēlētājs SHITPRICK :D Bet to es biju manījis cs 1.6, man liekas, kādā no zviedru komandām. Klau, čabulīt, Tu vispār zini, kas ir kuce? Kuce ir sieviešu dzimtas suns.... Kāpēc nevarētu būt tāds niks?

Situācija nr.3 - Tātad tu, tomēr demo noskatījies....  Nu tad es secinu, ka Tu tiešām esi totāls auns. Tu zini kas ir T respa? :D grrrr... man pat īsti nav ko teikt vienkārši fenomenāli :D Tu noskaties vēlreiz to demo un uzvelc šoreiz brilli. Tev tiešām liekas, ka es visu laiku sēdēju T respā? Vai tev tiešām liekas, ka tā bija situācija, kad jaslepo spēlētājs? KĀ JŪS VARAT DOT TĀDAM PEDĀLIM ADMINISTRĀTORA TIESĪBAS? :D

Situācija nr. 4 - Protams, es tev uzdirsu. Par to banu es nesūdzos :D Man tak pie kājas! Varēji kaut vai permanent likt :D Tas tak ir CS blac :D Nav vienīgais sververis tas čil el vē :)
Sūdzība jau bija par reason ģēnij.... tu atkal neseko līdzi. Tev trūkst B vitamīns vecīt.
Tu nobanoji... pareizi. Bet kas tas par reason - 'ejpaguli" ? :D Kas tas par sūdu? :D Reason ir jābūt "abuse" ... "swearing" vai vēl kaut kas. :D

Secinājums ir, ka tu esi sīks debīliķis... :D to es spriežu pēc tā kā tu raksti un, jo tu man liec visu laiku iet pieaugt. :D Kā arī dirs.... nevari konkrēti atbildēt, bet DIRS un DIRS, kaut arī ir pierādījums(demo).

Kā arī iesaku CHILL.LV serveriem atstāt iepriekšējās mapes demo, kaut arī spēlētājs tika nobanots nākošajā mapē, lai viņam ir demo no 2 mapēm. Respektīvi, savs demo savai mape.

Ierakstu laboja SMEREE 12.08.2017 14:39

dd2 speleja agrak 5x5 cw , bet tie laiki pagaja . Ja larkee redzeja ka servera maz cilveku , (5x5 ka tu uzrakstii) tad nav jegas spelet lielo dd2 jo ir gruti atrast kadu no teroriem kuri loti biezi sez bazee , pats esli redzejs tadu situaciju , un varu teik ka arii pats mainitu uz mazo , cita lieta ka nebija vote bet to var pardzivot , ja tu sanemi slap/slay tad laikam bija loti maz laika on sedejot baze pat ja tu gaidii vai dzirdeii kadu misiju tu nepildi , ir noteikumi kurus vajag pildiit. Visu ko izlasiju laikam daritu pats ja budu serveri taja bridi , tikai bans bija lieks tas ir par daudz a parejais ja viss ka larkee uzrasktija ir ok . Pa t puse sedet respa var tikai meitenes vai nu zukas )

Es tikai saku, ka de_dust2 mape vienkāršii ir 10 spēlētājiem taisīta. Bet tas ir pub serveris, tāpēc tur spēlē vairāk cilvēki... protams. Bet tur nebija 5x5 formats.Cilvēki bija vairāki.

Un vispār... vienkāši noskaties demo, viņa nav gara... un tad pasaki, ko tu domā. Vai viss bija pamatots?  ... man vnk interesē. :)

Nu jā... tik ilgi neaviens neatbild - OK. Viss man skaidrs :D:D:D:D

Tev paveicās larkee-, ka šī ir kaut kāda kreisā būda, kur tevi pieņem tāds, kāds Tu esi :D :D

Veiksmi chill.lv':D

Ierakstu laboja SMEREE 17.08.2017 21:59

pozaluj tc)

0 lietotāji
0 viesi