Forums

Salam?

Centīšos īsi pastāstīt, kas es esmu un ko daru.

real-life
Nodarbojos ar MMA klubā "Profesionālis", bet pašlaik jau 3 mēnešus ir /atvaļinājums/ veselības dēļ. Tagad viss ir kārtībā, bet nav laika braukt uz treniņiem. Domāju, ka no septembra atsākšu trenēties.
Mācos tehnikumā par automehāniķi, bet es neplānoju to darīt visu dzīvi. Mācos tīri tāpēc, ka interesēja un noderēs. Pēc absolvēšanas visticamāk iestāšos armijā, jo man militāras lietas ir tuvas jau ļoti sen.
Agrāk nodarbojos ar futbolu, apceļoju pus pasauli (pārspīlēju), pabiju Latvijas junioru izlasē spēlēt. Futbolu pametu ~2013.g. sava trenera dēļ un nesen biju pamēģinājis atsākt citā komandā, bet tur treneris arī bija pampars. Daudz sasniegumi un emocijas, nenožēloju.

gaming
CS sāku spēlēt 2007.gadā un neesmu beidzis vēl. Protams, pa vidam bija pauzes, bet tās neņemu vērā. Esmu pabijis uz visādiem turnīriem gan Latvijā, gan Lietuvā, bet nekas pārāk nopietns nekad nav bijis. Uz turnīriem braucu, lai iepazītu jaunus cilvēkus un pakomunicētu ar cilvēkiem, kuriem ir tādas pašas intereses kā man. Eļika turnīri vispār bija episki - uz tiem braucu tīri pasmieties. Mans segvārds ir mainīts vairāk, nekā 300 reizes, tāpēc neuzskaitīšu nevienu, jo 95% nemaz neatceros.

Serverī mani var sastapt ar dažādiem segvārdiem, bet pārsvarā spēlēju ar Fibonacci, fibo 愛安力, fiboN.

Starp citu, forums ir slikts. Personīgi labāk patīk IPB forumi - daudz pārskatāmāki un ērtāk lietojami. Pie tam šajā forumā burti ir izkropļoti. Burtus ar garumzīmēm izceļ un teksts izskatās banāli.

Ierakstu laboja Fibonacci 9.08.2017 20:39

HD

Hi, bet nu nakamreiz luudzu netaisi tadus topic kaa par gentleman. Nu ganjau pieradiisi pie taa kadi mes te reizem esam:D

AffecteD., diez vai pieradīšu, bet nu +/- te sapratu adminus. Gan jau, ka vispār vairs netaisīšu topikus. Tolks nekāds, ja admins nevar atbildēt par savu rīcību, bet tīri uzdirst un papīkstēt par to, ka "tā tak visi dara". :D

Yo rokij

zdarova

Sveiks! ;)

0 lietotāji
0 viesi