Forums

mAJK@unban 777

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Администратор: K.-
[AMXBans] Вы можете подать апелляцию @ www.chill.lv
[AMXBans] Причина: 'wh'
[AMXBans] Продолжительность: 'permanently'
[AMXBans] Ваш SteamID: 'STEAM_0:1:193548487'
[AMXBans] Ваш IP: '84.245.211.220'
[AMXBans] ===============================================
Orbacle killed hassan with ak47

DEMO

killov mnogo?

tas K.- vispar admins ir 0..
Kad pats speleju serveri..K.- : es tapat tam sikam pimpim neticu.
Ja nemaki adminet tad labak nedari to !

Art1k , nejauc divas dažādas tēmas. šī ir viņa bana apelācija un ne tava. Čīkstēsi citur. Dirsā līst arī varēsi citur.

Saistībā ar tēmu , ļoti interesanti , kāpēc momentā pie a1 durvīm (sākot no 1min un 40 sek.-2min16sek. demo) tu pēdējo kaut kā gaidiji, lai gan viņš aiz tām stāveja un pat dzirdēt to nevarēja :D  vot nahujam ? :D ķipa gāji iekšā , bet atkāpies,kad šis nāca pretī :D Tas ir vienīgais moments kas man interesē.

Varbūt kļūdos, bet pohuj . :D Banu no meitenes vari uztvert kā komplimentu :D

Ierakstu laboja K.- 30.07.2017 00:56

2:00 - kanewna tupa sagaidīja, nevienā raundā nekur neko negaida, ja caur sienām neviena nav, vedj s etavo i pub interesen, sto tarakani mogut sidet vesgde, nu igrok s [] virubaet logiku i dumaet tolka kak ne spalitsa.. (nu s wh demku posmotret "tvoimi glazami" , ponimaesh kazhdij tvoi shag)

5:40 - oshibka whašņika

8:10 - oshibka whašņika

kak tak, haroshii igrok dazhe uvidit chlen ot kempera gde to glubine karti v takih momentov, a chelovek c wh bojatsa.. i nevidit sam zhe svoi oshibki.. 

hotelos bi pobolshe momentov(dlja drugih), nu dla menja vse jasno tut

Ierakstu laboja k i l l a ♡ 30.07.2017 07:34
k i l l a ♡

2:00 - kanewna tupa sagaidīja, nevienā raundā nekur neko negaida, ja caur sienām neviena nav, vedj s etavo i pub interesen, sto tarakani mogut sidet vesgde, nu igrok s [] virubaet logiku i dumaet tolka kak ne spalitsa.. (nu s wh demku posmotret "tvoimi glazami" , ponimaesh kazhdij tvoi shag)

5:40 - oshibka whašņika

8:10 - oshibka whašņika

kak tak, haroshii igrok dazhe uvidit chlen ot kempera gde to glubine karti v takih momentov, a chelovek c wh bojatsa.. i nevidit sam zhe svoi oshibki.. 

hotelos bi pobolshe momentov(dlja drugih), nu dla menja vse jasno tut

:@
tatad...2:00 - Es nesaprotu , ko tad vinam vel bija jadara , ja c4 ir banka un vina teammate ir uz a2..tatad no muguras vinu NEKADA veida nevareja panemt,tiesi tapec vins gaidija no tas puses pretinikeu!!(NAV nekada wh)
5:40 - Ja so momentu izskatit x1/4 , tad var redzet , ka tur vnk reakcija..KADA OSHIBKA WHshnika nesaprotu.xD(Man ari ir ta gadijies..tikai neesmu bana..mhm.)
8:10 - emm..wtf?

Vivod - parenj chist i nikakogo wh tam v pincipe ne vidno..Idite ochki pokupajte..

Ierakstu laboja art1k 30.07.2017 21:12

nadejusj aspewi i mamba ne polenijasja posmotretj, oni odni iz teh, kto dejstviteljno umejut igratj :/

baigi labs kompliments, nespelet vakara serveri ;(

Ierakstu laboja kHRYSTAL` 30.07.2017 23:04
kHRYSTAL`

nadejusj aspewi i mamba ne polenijasja posmotretj;(

Nu hz hz))) vse v otpuske do vsenjtabrja :c

Не знаю, у меня не одного такого момента нету за три демки, я даже пытался воссоздать их, но увы. Совсем всё по другому. Странные действия и бездействия, действительно. Нечего не могу сказать.  

Ierakstu laboja es. 31.07.2017 12:31

videl takogo igroka , ne bilo pritenzij k nemu poetomu slozno skazatj , nado smotretj demku . Sednja ne uspeju zavtro posmotrju , no esli "es" uze pocekal ja ne cego novogo ne uvizu tam ) Dumaju cto K oshibsja , ili oshiblasj esli eto devushka ja hz ))) Aspewi pro sentjabrj horosho poshutil :) Skoro v shkolu nam da ?

Posmotrel vsetaki demku , ljubopitstvo menja zamanilo :D Net tam wh k sozaleniju :( Esli bratj otdeljnie momenti to gdeto na zvuk a gdeto na sharu beret . U menja samogo bivajut momenti sam v shoke i javno dlja mnogih ja top1 wh igrok na servere :) Cel igraet na steame prihodili emu babki , sledovatelno wh ne mozet bitj navernoe esli steamed hatja ja ne spec v etom . Moe mnenie wh net , Unban from me

bans noņemts

ps. mamba viņam uz ex akkounta vac esli 4e 

Ierakstu laboja k i l l a ♡ 1.08.2017 07:18
0 lietotāji
0 viesi