Forums

Sveicieni!! Čau!

Tātad.. Mani sauc Oskars. Un man ir 16 gadi. Vārds pašam īpaši nepatīk, bet to mēs neizvēlamies.. Dzīvoju 20 kilometrus no Siguldas, Mālpilī..

CS spēlēju jau piecus gadus. Šobrīd spēlēju ar niku - Ermii. Pēdējo gadu nespēlēju vispār, jo koncentrējos devītajai klasei, eksāmeniem un sportam. Par privāto dzīvi nedaudz vēlāk. CS spēlēju vislaik vienā serverī, bet pēkšņi pilnīgi tīrs būdams spēlēju un pēkšņi saņēmu banu par čītiem, par šo joprojām smiekli nāk, bet lai būtu. Uz adminu vai ko tādu neesmu pretendējis, bet esmu bijis SMS admins uz nedēļu nobanojot 13 čīterus.. Visi bani bez kļūdām, tātad tas nozīmē spēju atšķirt čītus no skilla. Vēl es spēlēju Dirt 4 un Euro Truck Simulator 2. Bet ir ielādēts arī Live for speed, Minecraft un stīmā ir H1Z1 King of The Kill..

Privātā dzīve ir grūta.. Kopš 6 gadu vecuma nodarbojos ar sportu.. Sākumā līdz 14 gadiem bija hokejs un likās, ka neko citu man nevajag. Pirms diviem gadiem biju Amerikā, Tampā.. Pieredze vislabākā, satikt profesionālus hokejistus un iedraudzēties.. Paspēju pat kopā aizvadīt treniņu ar pamatvārtsargu Benu Bišopu. No neskaitāmi daudz metieniem tikai dažus trāpīju vārtos. Bet tad atgriežoties Latvijā treniņā smagi traumēju celi... Trīs nedēļas nogulēju slimnīcā, un šo nedēļu laikā sapratu, ka pietiek traumu un atmetu hokejam ar roku... Pēc 7 mēnešiem atgriezos uz slidām, bet tikai prieka pēc. Pēc traumas izārstēšanas pievērsos vieglatlētikai.. Gada laikā trīs sacensības un divas sudraba medaļas.. Viena 60 metru sprintā un otra tāllēkšanā.. Sprintā bija sāpīgi, jo pietrūka vien pāris simtdaļas līdz uzvarai... Tagad joprojām aktīvi trenējos, un jau 22. jūlijā, jeb parīt notiks iestāšanās Murjāņu sporta ģimnāzijā.. Cerēšu uz to labāko.

Tas arī viss..

Manas bildes - https://failiem.lv/u/fnzhphkq

Msg huinja oestaasies kaa huinja. Sveiks. Zel ka atmeti visu ar rokuz

Esi sveicinats!

Vasals

hello=]

sms admin. :D ja nav kur naudu likt, iedošu savu konta nr. :)

sveiks pulkā.

0 lietotāji
0 viesi