Forums

ACC overseer

• In-game segvārds - overseer
  • Vecums - 26 gadi.
  • Links uz statiem - nestrāda
  • Jābūt vismaz 4 čīteru reportiem ( http://chill.lv/forum/7/citeri ) - Divi linki laikam ir ! Parsvara čata bļauju pēc admina ! Problēmas ar čīteru atpazīšānu nav !
  • CS adminēšanas pieredze?(kur iepriekš esi adminējis) - cs.snr.lv, dd2.pick.lv, cs.kso.lv un vēl bijuši serveri kur adminējis bet nav bijuši tik populāri. Nekad nav bijušas ar mani problēmas ka ar adminu nevienā serverī.
  • Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag? - Spēleju parasti vakaros vai drīzak naktīs kad nav ADMINU. Nav kas uzliek dd2x2 jo esam 4 vs 4  vai arī ka citus vakarus kāds ienāk ar aim+wh un tauta paliek 0 ! Gribu vnk atbrīvoties no nelūgtiem visiem vai nomainīt mapi uz mazo dd2x2 kad tās būs nepieciešams.
  • Kad esi redzams serverī un cik daudz tur tusējies? - Ka jau minēju spēlēju pārsvarā vakaros jeb naktīs kad adminu parādīšanās ir ļoti minimalā. Esmu arī pa dienu redzams bet tās ta retāk tapat ka no rītiem.
  • Kuru access līmeni vēlies? Ar pamatojumiem katram flagam - Level 3. Vajadzētu klāt votemap lai vakaros varētu uzlikt dd2x2.
Ierakstu laboja overseer 16.07.2017 13:43

Lai iet REC.  

Esmu oar vairak adminiem. Par sliktu nenaaks.

Voobshe ne znaju kto ti , ne videl ne razu ;( Admini estj v 90% na servere , a esli i net to toka potomu cto oni spjat vedj nevozmozno igratj 24/7 i v 2 noci kak ti napisal ih realjno mozet ne bitj. Ja kak ne zajdu na servere 2-3 strelajut, + vsegda mozno pozvatj v steame admina ili napisatj na web . Ctob pretendovatj na acc , poigraj cjutka proevi sebja , ctob mi uvideli cto ti ne low i nuzen chillu. Poka Anty ot menja

mamba

Voobshe ne znaju kto ti , ne videl ne razu ;( Admini estj v 90% na servere , a esli i net to toka potomu cto oni spjat vedj nevozmozno igratj 24/7 i v 2 noci kak ti napisal ih realjno mozet ne bitj. Ja kak ne zajdu na servere 2-3 strelajut, + vsegda mozno pozvatj v steame admina ili napisatj na web . Ctob pretendovatj na acc , poigraj cjutka proevi sebja , ctob mi uvideli cto ti ne low i nuzen chillu. Poka Anty ot menja

Nu vecīt ka tu mani ieraudzīsi ja es pa dienu nespeleju ? Un cik sapratu tu agri ej gulet ! Serveri aptuveni jau pusgadu uzturos ar pauzem ! un tu mani neesi redzejis :D un cata esmu saucu adminus bet visi jau parasti gul tik paris reizes sanak aspewi nokert kas negul !

Tut bez variantov, esli batja govorit anti to budet anti.

Anti..jo tevi redzu ljoti reti server..(speleju katru dienu..diena,vakara,nakti)
Pa visu laiku redzeju tevi 4 reizes max.

Ierakstu laboja art1k 17.07.2017 01:40
mamba

dobavitj ne4ego.
anti

daudz redzems ;] , laba pozitiiva persona ;] domaaju labs admins sanaaks ;]] ONLY REC!

Takā zinu tevi no kso, un kā admins tu neesi slikts, bet šeit tomēr ir cits komūns, pašiverējies te vairāk, un pēc laika mēģini vēlreiz! :)

un par to votemap, lai nebūtu problēmu ar mapēm, ir ideja iemest plugin mode 2x2... bet kad kāds to ideju īstenos, hren zin!

0 lietotāji
0 viesi