Forums

Hello from a3apT.

HELLO

Godīgi sakot baigi slinkums rakstīt sasveicināšanos, tāpēc nebūs daudz :P
Emm.. vārdā Juris no Valmieras saka čau visiem @chill komūnas lietotājiem.
Uz doto brīdi man ir dvacārs, gaidu rudeni kad būs dzimšanas diena(29.oktobris).
Brīvajā laikā kā arī visi ieeju uzkapāt CS 1.6, nekādas citas spēles neiteresē vispār... Tāpēc tieši šī spēle liekas,ka padodās man labi.
Serverī mani var manīt ar niku a3apT.(niks jau 6 gadu turās,tāpēc jūs chillīši,moška esat redzējuši mani citos serveros. :)
Par chill biju uzzinājis nedēļu atpakaļ, vienkārši iegāju gignā, tur arī pamaniju.
Redēju 3 punktu,(3. Bilde)... mēh,teicu,slinkums.
Par chill biju uzzinājis nedēļu atpakaļ, vienkārši iegāju gignā, tur arī pamaniju.
Serveris konkrēti iepatīkas un domāju, ka uz palikšanu, jo ,diezgan forši paspēlēt pilnā serverī un ir ar ko parunāt.
Gribu vēl novēlēt sviecienus īpašiem lietotājiem un servera spēlētājiem.(f1 vai art1k - брачка,держи краба ; andrejke?!.cfg - здоровенькo ; K.-  čau ;) :D ; un sveiciens piedzerušajai Killai )

Tiksimies serverī! ;)     

Paldies,ar cieņu a3apT.

Sveicināts :)

Салам попалам Лови +

Привет , Братюнь!))

zdarova bmw brat :D

Zdarova ;)

Čauuuuu :3

Privetik.

Zdarova !

Здарова бык

brāļi akrobāti... sveicināti pulkā :)

Trakais varenais shaaveejs!!!! Sveks

zdarova, a3apT aka extluv- ?