Forums

Hello no andrejke?!.cfg andrejke.cfg

Sauc mani Andrejs.Esmu 21 gadu vecs. Esmu no skaistas pilsētas - Valmiera. Pēc tautības esmu krievs,mācijos, Valmieras 2.vidusskola.  12.klassi nepabeidzu sogad iesu pabeigt 12.klassi nepabeidzu jo stradaju nebija laika iet uz skolu :D

Tagad Brivajs laiks un Atputa

Agrak nodarbojos ar futbolu 10gadus 2gadi-MMA,BOKS,Brivo laiku pavadu ar tuviem draugiem viens no viniem ir Chilla speletajs a3apT,ar draugiem tusejam alinju dzeram kapajam fuci, pipejam canabeju.Vel es stradaju pa mezstradnieku sadales tiklu tirisana loti garlaicigs darbs vajag meklet citu :D patik loti celtnieciba

Tātad par Cs 1.6 karjeru.

Sāku spēlēt 8 gadu vecumā. Iemacija spelet onkulis :D tagad vinam 30 gadi :D

Tā tad var redzet ka spēlēju Cs jau 13. gadus bet bija ari pauzes var pateik ka speleju kadus 10gadus.Ingame niks andrejke?!.cfg,Piedalijos vairakos projektos,biju daudzos klanos piedalijos turniros,visi jau redzeja mani serveri speleju ka "noobs" L- skills :D.

Nu itkā pagaidām man nav kas sakāms,,tāpēc paldies, ka veltījāt laiku manai sasveicināšanai. :)Teperj norm budet aspewi :D?

Ierakstu laboja Andrejs 10.07.2017 12:51 - 3rd try

Ahuenna, ser

aspewi

Ahuenna, ser

sorry 2raza pisal topik 2 raza pustota vihodila  (

da u menja toze tak bilo ne raz, ocenj perdak pregoral :D 

Wrift nestandartnij ispolzovali))

privetuļi

Celtnieciba huinja. Aizgaju nahuj no vinjas.  Kaulus parak traki lauz.

GENTLEMAN

pff hiljaks es jau neesu paligstranieks prinesi padaj poshol nahuj ne meshaj tipo :D es meistars

Hey Zajka :) :D

K.-

Hey Zajka :):D

;)

здоровеньки булы :D

Wundabaaaa CHANEX :D
GL & HF.

a3apT.

Wundabaaaa CHANEX :D
GL & HF.

420 Wundaba Juraaaa :D salut

zdr

Andrejs
GENTLEMAN

pff hiljaks es jau neesu paligstranieks prinesi padaj poshol nahuj ne meshaj tipo :D es meistars

nejiet jau runa par paligstradnieku!  pohuj kas tu esi meistars vai kas!  kaulus lauz tapat!

Sveicināts. :)

Čauuu.

Sveiks :)

eto sportsmen, 4real :D sveiciens grupā :)

chau, esmu kkadus cw ar tevi spelejis cik atceros...... 

0 lietotāji
0 viesi