Forums

Transformers: The Last Knight Transformeri: Pēdējais bruņinieks

Režisors: Michael Bay

Lomās: Mark Wahlberg, Anthony Hopkins, Josh Duhamel, Jean Dujardin, Peter Cullen

Filmas garums: 2h 28 min

Grāvējfilmu meistara Maikla Beja režisētā Transformeru sāga turpinās šovasar!

Optims Prims ir nozudis. Cilvēce cīnās ar transformeriem, un pasaules nākotne, tās glābiņš slēpjas pagātnē - transformeru pagātnē uz Zemes. Kā izrādās, viņi šeit mīt jau kopš seniem, seniem laikiem. Pasaules glābšana nu gulstas uz ļoti savdabīgas domubiedru grupas pleciem – tās sastāvā ir Keids Jēgers, transformers Kamene, angļu lords un Oksfordas profesore. Pienācis laiks rīkoties!

Sveiki. Biju ar dēlu skatīties jaunos Transformerus. Puikam protams ļoti patika, jo vairāk ekšns un autiņi, kā arī roboti jo labāk.

Nebija tā, ka man nepatika. Pirmās 5 minūtes stāstija par pagātni pēc tam kā sākas šaušana un ekšns tā līdz beigām. Protams grafiskais iespaids loti labs. Roboti, autiņi, bildes visa smuks, kā pienākas mūsu tehnoloģiju ērā. Teikšu tā (Noskatījos Svētdien pirmos Transformerus) saistību ar vecajām filmam pilnīgi neredz. Man vairāk patika sērija ar Šaija Lebafu galvenajās lomās. Noskatitīties es protams ieteiktu visiem, it sevišķi tiem, kas seko Transformeru sērijai.

Mans vērtējums 7/10

IMDB 5.3/10

Varam dalīties ar viedokļiem, par šo filmh un vispār par Transformeru sēriju. Kā domājat kas būs tālāk? :)

Ierakstu laboja Mini 10.07.2017 21:36

Salabots! 

Izskatās interesanta, bet baigā fantastika :D

P.S. nevērt FILMU topikus ciet!!!!!!!

Ierakstu laboja Mini 14.07.2017 15:15

kto voobwe eto govno smotrit?

Ierakstu laboja es. 15.07.2017 09:20

Odnazdi devuwka zatawila menja na etih transformerov v kino.... eto bil moj samij mu4iteljnij pohod v kino. menja daze kresla razdrazali :@ 

0 lietotāji
0 viesi