Forums

hey

Esmu pamanījis iepriekšējās sasveicināšanās, ka par sevi cilvēki daudz nestāsta, tāpēc izlēmu uzrakstīt vairāk lai jums būtu interesanti lasīt. :)

Sauc mani Arturs. Uz doto brīdi esmu 15 gadu vecs. Esmu no skaistas pilsētas - Valmiera. Pēc tautības esmu krievs, tāpēc arī mācos krievu skolā, Valmieras 2.vidusskola. 

Brīvajā laika nodarbojos ar futbolu sport zālē, parasti ar klasesbiedriem pēc stundām direktoram prasām atvērt sporta zāli(visi uzreiz priecīgi,kad atver,jo ne vienmēr sanāk uzspēlēt). Vēl brīvajā laikā patīk braukāties ar riteni un aizbraukt uz Gauju nopeldēties, bet tas ir tad,kad ir vasara. Starp citu apsveicu jūs ar sakusho otro vasaras menesi. :D

Vēl pastāstīšu to,ka man ir foršs brālis kurš arī ir reģistrējies un spēlē @Chill serverī, a3apT. Gan jau, ka zināt,ka viņu sauc Juris Bazarovs. Dažreiz strīdamies,kaujamies,lamājamies bet tomēr mīlam viens otru. :)

Tātad par Cs 1.6 karjeru.

Sāku spēlēt 7 gadu vecumā. Minēt jau laikam nevajag,iemācīja bračka :D

Tā tad spēlēju Cs jau 8. gadus. Savos gados domāju,ka spēlēju diezgan labi,jo serverī score ir labs un daudzi admini un spēlētāji ir specojuši mani un tik un tā teica, ka esmu čīteris. Jā,varbūt neesmu steamed, bet a3apT. zin, ka tādus čītus es neizmantoju. Serverī spēlēju jau diezgan ilgi,bet sasveicināšanos rakstu tikai tagad, atvainojos. 

Uz doto brīdi spēlēju ar niku : art1k (Vairak pazistams ar niku f1.) , bet 2(divu) burtu niks nevar būt, tāpēc dažreiz nomainu. uz art1k.

Ir bijuši dažādi niki @Chill serverī, bet viens no mīļākiem tomēr ir f1. Tādu niku izvēlējos prikola pēc,jo uz f1 iesledzās čīti, murgs ne? :D

Nu itkā pagaidām man nav kas sakāms, jo laikam uz nakti galva labi nestrādā,tāpēc paldies, ka veltījāt laiku manai sasveicināšanai. :)

Ierakstu laboja art1k 9.07.2017 14:03

ahoi

" paldies ka es piedzimu krievs "

Esi sveicināts rižo biedrībā! :D :)

Дарова Арча ;)

Хай!

hey`

Yoo. Nechiito bet zibi kad ar f1 iesleedz :-D tos :-D  brali vajag milet.  Es ar savus milu. 

Здарова братан! Знаю ты сдеся на долго, непропадём. ;)
GL & HF.

Helllo ;)

0 lietotāji
0 viesi