Forums

BANS Banu sistēmas pilnveidošana

Līdz ar to, ka daudzi čiteri pašlaik izmanto programmas IP maiņai, ar ko arī sastapas admins larkee, Iesaku:

Izsniegt adminiem WEB pieeju baniem (AMXBANS).

Kapēc?

1) Paātrinā reaģēšanas laiku.

2) Ir iespēja banot ne tikai pēc IP bet arī pēc steam ID, kas palidzētu banot čiterus kas maina IP caur programmām. 

Ja paskatās pēdējo dienu banus, tad neesmu vienīgais, kas ar viņu cīnījās.... arī aspew, vor un es.  - http://chill.lv/bans

Krč jāmeklē rokā tas lašpeks kas to dara, boja max servera slavu.

es nezinu vai tas būtu ātrākais variants. Pēc idejas tu ieej serverī paskaties vai ir čīti, vai arī gaidi kad tev kāds uzrakstīs. Kamēr vēl ieies un nobanos caur web. 

Kamer vel neko neesam izdomajusi ar to citeru, ja ir admins serveri, piedavaju nebanot bet slayot vinu, nebus nekadu problemu ar ip sakritibu, un vinam tas atrak apnik neka mes vislaik vinu banosim :)

Katra rounda sakuma amx_slay un vis :)

Ierakstu laboja voram masti, musoram po pasti 27.06.2017 14:21

Ja viņš nemainītu niku būtu ātri un viegli bet viņš maina nikus. Ja adminiem būtu iespēja banot pēc steam id, tas palidzētu!

bano uz steam id, bet viņš jau dažās sekundēs nomaina

viņš spele caur proxy serveriem- mainas IP. Bet steam ID ieladejot csu jabut konstantam.

probably

viņš spele caur proxy serveriem- mainas IP. Bet steam ID ieladejot csu jabut konstantam.

Nu aciimredzot nav taa

voram masti, musoram po pasti

Kamer vel neko neesam izdomajusi ar to citeru, ja ir admins serveri, piedavaju nebanot bet slayot vinu, nebus nekadu problemu ar ip sakritibu, un vinam tas atrak apnik neka mes vislaik vinu banosim :)

Katra rounda sakuma amx_slay un vis :)

piekritu voram  es vnk slayoju un viss to ka niku mainitu nepamaniju vislaik bija ar vienu niku niku mainija tikai tad kad nobanoja vinju!  bet ja slay un viss un vinjs vislaik gaida! :D  tiri vienkarsi un netrauceeti!

voram masti, musoram po pasti

Pilnībā piekrītu, vakar beigās arī tā sāku darīt un viss bija labi :)

ну он и вправду эмулирует каждый раз разные steam id, тоже пробывал банить по id... надо cfg бан ставить

unban

0 lietotāji
0 viesi