Forums

unban ghetto vet lool

1.
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin larkee-.
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : Ghetto Vet
[AMXBans] Reason : ' ardievu '
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 154919406 '
[AMXBans] Your IP : ' 81.198.114.56 '

2. Spēlēju serverī, jā varbūt likās adminam kādi aizdomīgi momenti, jo es vislaik iespējamajās vietās šāvu caur sienu, to sauc par wallbang.

3. STEAMED jau no 2011 gada. - https://failiem.lv/u/3xpbbaas

4. p.s labs iemesls ardievu. citus vispār banoja, pidar, dzekitaateica, =D Nespeco, bet nobano, klauns.

5. Gaidu ātrāk UNBAN :OOOOOOOOOOOOOO :D

Ierakstu laboja Ghetto Vet 6.10.2017 00:35 - pac

Pirmkārt! Nebāz savu mazo puņķaino degunu, kur nevajag, tas ar kādu iesmeslu banoju, ir tikai man personīga daļa! :)

Otrkārt, džeks visu laiku skrien un tupi, tad apstājas uz pāris sek un pēkšņi aiziet, ieslēdzas džekam oža un zin aiz kura stūra kurš stāv... un atkal apstājas un viss, laikam tamponus degunā sabāza... un tā visu laiku! un demo sakuma vajadzētu būt ļoti interesantam momentam... cermas viņš nepaspēja rr uztiasīt un tas būs redzams, tagad pats nenoskatīšos demo diemžēl.

Ierakstu laboja larkee 26.06.2017 22:24

Tu esi tik tizls puberis, nopērc steamu bomzi.

Zini kas ir labas austiņas un 7 gadu pieredze csā ?

Jāskatās radaru, kur savējie mirst, un loģiski jāpadomā, kur manējais nomira, radarā redzams, un tajā vietā ir pretinieks.

Tak droši skatieties demo, man nav ko slēpt =D

aspewi noskaties tu, tev vismaz ir pieredze un māki skillu no kuba atpazīt

Un kāda jēga man faking chiitot, uz sava vieniga steam acc ? Negribu dabūt VAC banu.

P.S kā vispār var nemaacet spelet dust2 ?

Ierakstu laboja Ghetto Vet 26.06.2017 22:37

GhettoVet, nafig uzreiz jalamajas? Butu manliekas es banteam, pasutiitu tevi tagad 3 majas talak. Par to pirmo rindiņu vien. //// Tu esi tik tizls puberis, nopērc steamu bomzi.////

jibat tu klauns, fascinē šitie kadri kas nāk pēc unban ar kubainu demo 

bans paliek, tc

1 lietotājs:
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok