Forums

Chill #wanted admin Attīstības meklējumos

Sveiki visi!

Tātad lai mēs attīstītos tiek meklēti trīs administratori, kuri varētu strādāt ar konkrētu mājaslapu kategoriju papildināšanu un sociālo tīklu uzturēšanu.

1) Kino sadaļas administrators

Kino sadaļas administratoram pienākumi regulāri pievienot jaunas filmas un pārbaudīt vai viņas darbojas. Jauno filmu publicēšana sociālajos tīklos facebook,draugiem.

2) Video sadaļas administrators

Pienākumi regulāri pievienot video iekš video sadaļas un to publicēšana sociālajos tīklos facebook,draugiem.

3) Rakstu administrators (LV/RUS valodas nepieciešamas)

Pienākumi veidot rakstus par aktualitātēm LV/Pasaulē, uzjautrinošie raksti vai arī vienkārši interesanti raksti.

Šī trešā sadaļa ir izstrādes sadļā, bet ja būs administrators, tad viņu ātri palaidīsim.

Ko mēs visi iegūsim no šiem administratoriem? Aktuālu un interesantu mājaslapas saturu, ne tikai cs gaming shit, kas radīs visiem lielāku interesi šeit uzturēties, kā arī galvenais jaunu lietotāju piesaisti.

Ja mēs kopā spēsim attīstīt mājas lapas saturu, tad taps jaunas lietas un mēs iesim uz priekšu nevis atradīsimies visu laiku vienā vietā. Esmu pārliecināts ka starp pašreizējiem lietotājiem ir tādi kuri labprāt to uzņemtos.

Sākumā šiem administratoriem nekādus baigos labumus nevaram piedāvāt, bet ja būs aktīvi un darīs lietas kā pienākas, tad izdomāsim kā atlīdzināt. Protams lielākais ieguvums būs respects no pilnīgi visiem un pačots rajonā! #swag

Pieteikties var šeit postā un tālāk es jau privāta sazināšos ar katru, bet pieteikties tiem kas tiešām to būtu gatavi regulāri darīt.

mini acc  uzliec man atpakalj !!!!!! AA TO BARRDAKS JJOHAIIDIII ;[

es jūtu, ka man ir jāupurējas un jāpiesakas šīm darba vietām.

Īsumā par mani - Juris, 12 gadi

darba pieredze - pārdevu limonadi uz ielas

izglītība - PII "Padirseņi" augstākā podā dirsēja izglītība

Napisdriķu Sākumskola (vēl joprojām tur mācos)

Rekomendē mani - killa, lemony un Rolka

JuRiS_the_KinG

es jūtu, ka man ir jāupurējas un jāpiesakas šīm darba vietām.

Īsumā par mani - Juris, 12 gadi

darba pieredze - pārdevu limonadi uz ielas

izglītība - PII "Padirseņi" augstākā podā dirsēja izglītība

Napisdriķu Sākumskola (vēl joprojām tur mācos)

Rekomendē mani - killa, lemony un Rolka

TIKAI +===========+=+

Juris kurš admins būsi? Vai arī visi trīs vienlaicīgi?

Mini

Juris kurš admins būsi? Vai arī visi trīs vienlaicīgi?

Nesmīdini :D

nu tas tur pa tiem 3.50

:D :D :D

Labi izskatās ka nav nopietnu cilvēku, kas grib kaut ko ieguldīt projekta attīstībā.

Žēl  :) 

Tu nu gan esi optimists atrast kādu bez samaksas. Tas jau nav acc..

Lai šādus darbus veiktu(kvalitatīvi) tad vajag arī kaut kādas zināšanas. Respektīvi ar vēlmi būtu par īsu.

Samierinies ar faktu, ka šis ir CS komūns. Ja gribi vairāk cilvēkus piesaistīt, tad uzbliez CS:GO serveri. Tur es labprāt uzspēlētu, domāju nebūtu vienīgais.

Mini

:D:D:D

Labi izskatās ka nav nopietnu cilvēku, kas grib kaut ko ieguldīt projekta attīstībā.

Žēl  :)

Man personīgi gribas baudīt vasaru nevis velti izmest laiku forumam, domāju pārējiem tāpat kas te ilgāk uzturas. :) Varbūt pēc vasaras kkam pieteikšos.. ja būs vēl spēkā šie piedāvājumi...

Killa jā tā ir, bet divas no šīm pozīcijām dienā aizņemtu 10min, lai izdarītu :D Un 10 min pat vasarā var atrast...

Bet nu būs pozitīvi arī ja pēc vasaras pieteiksies!

0 lietotāji
0 viesi