Forums

Banned By AffecteD.

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: AffecteD.

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv

[AMXBans] Reason: 'Iemet demo forumaa :)'

[AMXBans] Duration: 'permanently'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:571493348'

[AMXBans] Your IP: '212.142.109.52'

[AMXBans] ===============================================

https://failiem.lv/u/qqssbaac

Default moments, that's all

Nemācēšu soreiz neko par to visu pateikt, bet nu vai nu viņš patiešām ir kautkāds markeloff'a radinieks. Vai nu tāds pats "pro" kā Sprancis ;)

Ieteiktu noskatīties demku ar ieslēgtu wh, kā to izdarīja "es'' uz Spranča demkas. 

Atvainojos par sagādātajām neērtībām ja arī būs tīrs :)

Думайте сами, решайте сами.

https://youtu.be/Jelzu7pfjjo

Ierakstu laboja ultra-boost 18.06.2017 23:28

А ведь выглядит так что инфа есть и до куче выглядит так что это не opengl32, что видно на видео ролике, что банится автоматом у нас на сервере. Виден рассинхрон информации из вне. 

Заинтересовал, хочу разрбратся. 

п.с. смотрю демку

Ierakstu laboja es. 18.06.2017 23:44

Lai bans paliek. Demo pat neskatījos, pietika ar video.

То что администратор посчитал правильным проверить игрока под ником SpawN, что не является нашим постояльцем на сервере, я считаю это очень правильно. Я бы кстати за это бан ещё бы вебал, за тролинг админов на дня два (ну реально лишняя работа за зарплату в 0.00 евро центов, ради идеи и ради игроков). Но эта диктатура, я же меняю постоянно и не только ради конспирации. 
К сути, к делу, демку посмотрел и с вх и без, и мотал туда сюда моменты, ну реально была причина проверит, я бы тоже наверно так поступил. Есть момент где с а1 на ящике с планта он прям ведёт гигана по стене, это один момент на всю демо. Совпадение. Кстати, в зависимости от читов, отображаться может всё по разному, но хотя бы на элементарном уровне я не вижу не какой реакции на гранаты, имея преимущество. Всё таки рефлекс в кс он такой. 
Насчёт стрельбы, человек старается видно по демо. Мне понравилось ооочень, как он на а1 с планта прыгнул и верхней планкой м4а1 зажал чела. Шарит. 
Человек просто серьёзно играл. Есть сомнительные моменты, но за это и была поставлена проверка. 
Это моё мнение.

Ierakstu laboja es. 19.06.2017 00:19

jebanutsa es + tebe za staranijie serjozna ti otnosja k etomu ;] 

Ierakstu laboja ROLKAx2 19.06.2017 07:43

Nesaprotu ko 'es' uzrakstija, bet nu pec taa video ko ielika ultra-boost varu teikt tikai vienu. --- Gribētos ticēt ka ir tīrs, bet nevaru.

Jūs visi smejaties? =D

Ierakstu laboja LECH:O 20.06.2017 04:04

Tak tīrs sound, nav nekāda wh. Nopērciet labas austiņas un monitoru

.

Jūs pub admini esat niecīgi boti.

Ja LECH chitotu tad sen jau fastcupa butu bans par wh. + fastcupa pro ranks un screenshotos nekada wh nav.

anime fani grib atstāt man banu :D

Ierakstu laboja LECH:O 20.06.2017 12:25

nepravda :(

Ne jau es par tevi es. kaut ko saku, es par tiem animeškiem, kas netic man, ka tik labi spēlēt var =)

Ierakstu laboja LECH:O 20.06.2017 13:52

Posmotrel demo. Igra na zvuk. Daze "strjemnih momentov" ne uvidel, o kotorih pisali vishe:) 
Unbanned. 

0 lietotāji
0 viesi