Forums

CHILL ICE2K+CSDM

Nevajadzētu csdm serveri aizstāt ar aim,awp serveri? Jo cik skatos, tad serveris prakstiski visu laiku ir tukšs, pats arī tur ļoti reti ieeju. Bet aim serverī, es gan labprāt uzspēlētu. Un uz vakarpusi, kad dd2 serveris paliek patukšs, daudzi prasa aim_map it īpaši Semak, gaida to mirkli, kad visi pazudīs, lai varētu aim_map uzspēlēt. :D Bet ja būtu aim serveris,tad nebūtu problēmu, ej un spēlē līdz nelabumam. Ko sakat?

Nesmu parliecinats par aim serveri :) Tad jau labak pameginat veco war3 :D vai kautko interesantu :D

vec war3 bez exp save, tas ir epic

bez save xp butu brutaali :D Labak tad ar save xp

Bet ja vairakums te nolems kkam citam par labu es varu pamainit serveri :)

classic war3 bez csdm un sazin vēl kādiem addoniem.

cik tagad mēģināju uzspēlēt war3, visur ir csdm + kaut kādas jaunas rases un abilitiji, un leveli iet līdz miljonam. man pietrūkst defaultais 3 skilli (protams, levelojami) un ults. viss.

domāju, ka savexp vairāk piesaistītu paliekošu spēlētāju. vienīgi jāuzmanās, lai maxlvl nebūtu pārāk grūti sasniegt, jo tas uzreiz atbaidītu jauniņos, ja visur apkārt skraidītu maxlvl droti, kuri serverī uzturas 24/7 un tu pret viņiem neko nevari izdarīt, jo esi nūbs.

starpcitu, čau! esmu jauns pidiņš jūsu barā.

hi :D

Uztaisi kaut kādu balsojumu forumā. CSDM serveri aizstāt:

1) Lai paliek csdm

2) Aim,awp serveris

3) war3

Un pēc nedēļas, tad jau redzēs, ko vairākums gribēs. :)

Es esmu par veco labo klasisko war 3serveri, bet pritams ar save exp:D bet nu protams arii attiecis maplist jasastada butu prieks war3 ;)

da kal eto save exp, ludwe kogda kazdij round vse s na4ala i rasu vibriaew i za round mozno do max proka4aca  kak ranwe bilo, tak hotj vsegda interesno budet igratj i vsegda na ravnih, s save exp narod ne budet igrat v war3 ;d znaju war3 servera, tam 1-3 celoveka oooocenj redko bivajut, vot tam mozno nedeljami ka4aca i potom bomzi zahodjat i ti ih drju4iw. mod ne tak izna4alno pozacianirovalsja, save exp eto addon bredovij

war3 vajag taadu kas bija apollo  bez save exp vismaz vareja katru mapi ar citu rasi savadak save exp tik buus ar vienu jaskraida kamer 1000 kills tiktu 10 lvl !

EDIT: un man arii nekas nebuutu preti pret aim mapi ! tikei ne awp mapi to nee !

Ierakstu laboja overseer 9.06.2017 17:33
overseer

war3 vajag taadu kas bija apollo  bez save exp vismaz vareja katru mapi ar citu rasi savadak save exp tik buus ar vienu jaskraida kamer 1000 kills tiktu 10 lvl !

EDIT: un man arii nekas nebuutu preti pret aim mapi ! tikei ne awp mapi to nee !

Nu tur jau būtu dažādu aim, awp mapju miksējums, ne tikai aim_map. ;)

es par war3+savexp

Es par aim map bez awp :)

Ir jātaisa VOTE par aim/awp vai war3. Man principā vienalga, abus mauktu :D

Da kakoj aim map, etot aim map zhdjot ta zhe u4estj 4to i ice2k, 0 igrokov. Luchwe togda 4toto sovsem drugoe, naprimer mozno poprobovatj tot zhe war3, no ja dumaju s savexp budet luchwe

Nu man jau izskatas ka pagaidām vairākums ir par war3, tik jāgaida kamēr Mini ienāks :D

Lidz 01/10/2017 to4no ka nehrena nebus :D

aspewi

Lidz 01/10/2017 to4no ka nehrena nebus :D

Kāpēc tā? Tētis aizbrauca naudu pelnīt anglija? :D

Neviens cits pie servera šprices netiek?:D

0 lietotāji
0 viesi