Forums

Sudziba @Kristine

1. Sudziba:  Izteikt bridinajumu vai nahrenizet acc, .-K jeb Kristīne. Slay bez iemesla. Slay jo noshaavu =D

2. Tavs POV demo, kur ir redzama situācija: https://failiem.lv/u/q5wz4p7p#_  12:46:40 ap to laiku apmeeram.

3. Uztaisiju video, gadijuma ja demo neatrodat to momentu  - https://www.youtube.com/watch?v=QyptDK9KZYg&feature=youtu.be

Laika nebija žēl pat video uztaisīt? :D

par to like youtubē ielikšu ,esi pelnijis :D

būšu slavena :D 

ņemiet man nost amx_slay vai acc :D grgrgrgr es baidos .  :D

Ierakstu laboja K.- 5.06.2017 01:24

Oboze... i tebe nebilo lenj etu hernju pisatj?!

Piedirsi tikai forumu neko vairak...topic nu prosta neochom! :/ 

Es tulit iemetisu demo kur tu linkus met serveri ..akts!...zel ka tikai negribu no laisties lidz tavam limenim :) 

Tik labi iesaki ar saveicinasanos...un te izradas stukachok!!!

Nomanis slay ka tevi tikai ieraudzisu :)

+ GAN JAU SLAY UN PATI UZREIZ STUURII IESPIEDAAS UN KIKINAAJA APSKATAAS  CIK ES KRUTTA MAN ACC !!!! PPFFF IZAUUDZ DURA ! 

Black, kāds sakars? Viņa bez iemesla slay un tu vēl kko dirs. 

lemony

ARII TIPA KRUTO  VECI MEETAA !

ugarnul s video :D nu neznaju, zestoko zestoko, no slucajno ze poljubomu. javno odmen ne to nazal

Nu man ar būtu škrobe, ja nošaujot adminu man uzreiz slay liktu, bet nu nav jau pasaules gals. :) Nu što deļaķ s taboj K.-? Ponjatj i prostitj :D

lemony

Ar ko viņa labāka par citiem? Nepamatots slay, ka nejēdz spēlēt nenozīmē, ka var visus slayot vai gagot, protams ka jāņem nost acc vai flagi. 

ble par slay rakstiit sudziibu, da jebal !!!! ienac paskaties kas notiek kad online kadi 6 admini, puse teams tiek slapots :D :D un netisham pa reizei noslayots :D :D

chill veciit !!! :D :D

Da, takogo ja ewe ne videl :D

Swordfish*

ble par slay rakstiit sudziibu, da jebal !!!! ienac paskaties kas notiek kad online kadi 6 admini, puse teams tiek slapots :D:D un netisham pa reizei noslayots :D:D

chill veciit !!! :D:D

Kads sakars krutam vecim ahah? :) Ieklausieties ko Swordfish saka :D ar to viss pateikts...Reali chill un TC topic :)

Lemony beidz sprēgāt

Jameson

Lemony beidz sprēgāt

LEMONY VISSU  PAREIZI SAKA ++++++

Tak beidzat raudāt , ņem tak nost un viss :D

lai mazais aiziet pie mammas pasūdzās :D man pajebatj :D

njr njr

Rolka ebalo off , es tevi neaizskāru tad arī tu paturi savu muti :D

Ierakstu laboja K.- 5.06.2017 15:42
K.-

njr njr

es tevi neaizkaaru es konstateeju ffaktu ;[ !

K.-

njr njr

mjaa meitenei lamaties lamu vardiem looti smuki..fu blin.:puke

Che za panika srazu, mogla zhe slu4ajno slaynutj 4erez amx_slapmenu, hotela T slaynutj za to 4to missiju ne vipolnjal, slaynula tebja. Ne nado iz etogo razduvatj kakoj to skandal. Prosto v sleduwij raz budet vnimatelnee i vse

voram masti, musoram po pasti

Che za panika srazu, mogla zhe slu4ajno slaynutj 4erez amx_slapmenu, hotela T slaynutj za to 4to missiju ne vipolnjal, slaynula tebja. Ne nado iz etogo razduvatj kakoj to skandal. Prosto v sleduwij raz budet vnimatelnee i vse

nene neotmazovaj ona pontanutsa hotela !

ROLKAx2

+ GAN JAU SLAY UN PATI UZREIZ STUURII IESPIEDAAS UN KIKINAAJA APSKATAAS  CIK ES KRUTTA MAN ACC !!!! PPFFF IZAUUDZ DURA ! 

o re , paskat tik, neko nerakstiji :D

0 lietotāji
0 viesi