Forums

Lūgums uz admina tiesībām House* ir gatavs palīdzēt

Sveiki, chilleri!

Spēlēju gandrīz tikai dd2 chill.

Esmu diezgan regulārs ciemiņš.

Ap to laiku, kad spēlēju, admini ir skolā, darbā, guļ vai citās darīšanās.

Tātad, esmu gatavs palīdzēt no rītiem un pēcpusdienā, šad tad pa vakariem.

Rank - 13. rankstats - 2224 kills, 948 deaths. Ja godīgi, tad neesmu baigi meistarīgs šāvējs, kurš rauj hs, tāpēc spēlēju kā māku.

Informācija par sevi:

• In-game segvārds - House*
  • Vecums - 22 gadi
  • Nodarbošanās - strādāju, sportoju
  • CS adminēšanas pieredze?(kur iepriekš esi adminējis) - teikšu godīgi, esmu adminējis mazos serveros pirms daudz, daudz gadiem, bet saprašana par to visu ir.
  • Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag? - tas jau mums visiem skaidrs - aiztaisīt muti pīkstuļiem, kā arī ķert tos netīros spēlētājus. Bieži vien nākas pamest serveri ne tikai man, bet arī citiem spēlētājiem, jo nav, kas izmet netīros, tāpēc vēlos palīdzēt ar to.
  • Kad esi redzams serverī un cik daudz tur tusējies? - No rīta, pa dienu, dažreiz pa vakariem. Naktīs reti spēlēju.
  • Kuru access līmeni vēlies? Ar pamatojumiem katram flagam. - Pietiks ar Level 2 (slot - nav vēlmes gaidīt un spiest retry, slap - lai kustinātu tos, kuri nepilda misiju. gag - lai aiztaisītu muti rupjiem un pīkstulīgiem spēlētājiem. adminchat - lai uzturētu kārtību, sniegtu info. par notiekošo, sazinātos ar adminiem par aizdomīgajiem, kā arī, lai atgādinātu noteikumus. ban - parādīšu īsto vietu spēlētājiem, kuri šmaucās).
  • Pastāsti kaut ko par sevi - Jau gadus 8 spēlēju cs. Regulāri nodarbojos ar sportu. Patīk uzšaut cs patīkamā serverī, kur nav čīteru. Esmu mierīgs, neievelkos sarunās ar kašķīgiem spēlētājiem. Labi protu arī krievu, kā arī sarunvalodas līmenī angļu valodu. Ja kas interesē, jautājat privāti. Centīšos jūs nepievilt un uzturēt kārtību.

By House*

Ierakstu laboja House* 1.06.2017 14:09

Nav nekādu pretenziju, bet uzskatu ka adminu ir pārāk daudz. Vai nu lai njem nost neaktivajiem acc vai ari sledz ciet jaunu uzņemšanu. Tieši par tevi house, gribi palīdzēt, dabū rokā vismaz divus chitakus un no manis būs REC! Bet pagaidām neredzu vajadzību. Neitrals.8)

900 kg

Nav nekādu pretenziju, bet uzskatu ka adminu ir pārāk daudz. Vai nu lai njem nost neaktivajiem acc vai ari sledz ciet jaunu uzņemšanu. Tieši par tevi house, gribi palīdzēt, dabū rokā vismaz divus chitakus un no manis būs REC! Bet pagaidām neredzu vajadzību. Neitrals.8)

Šobrīd serverī čīters - nonuser!

Vajadzība tāda, ka es no rītiem un pa dienu varu palīdzēt. Tas nekas, ka daudz adminu, bet no rītiem reti kurš ieiet. 

Bet paldies par to pašu :)

Ierakstu laboja House* 1.06.2017 14:26

ANTY

1. Neredzu nevienu reportu no Tevis šājā sadaļā - ŠEIT - tātad ar ko Tu vēlies palīdzēt mums?

2. Tu tikai pirms 9 dienām esi pievienojies mūsu komūnai.

3. Mums neviens admins gandrīz neiet skolā, jo sen jau visi ir pārauguši to vecumu - tas tā, by the way.

4. Dziļi šaubos, ka ir kāda pašreizēja administratora rekomendācija par Tevi kā spēlētāju,draugu,brāli vai vienkārši BFF.

Liels un trekns ANTI.

Paspēlē vēl kādus 2-3 mēnešus, iepazīsti publiku/komūnu, uztaisi kādu (jo vairāk, jo labāk) reportu, lai redzam Tavas spējas racionāli spriest un droši raksti vēlreiz. :P

pagaidam anti

Es arī pagaidām ANTI, bet nu tas ir tikai tapēc ka nēesi baigi ilgi šeit uzturējies ;)

Anti uzvar, uzraksti atkārtotu pieteikumu mazliet vēlāk. :) TC

0 lietotāji
0 viesi