Forums

admin. tiesības Pieteikums uz acc

• In-game segvārds: VIP=BOT
  • Vecums: 30.gadi
  • Links uz statiem: - sorry
  • Nodarbošanās: Strādāju + spēlēju volejbolu
  • CS adminēšanas pieredze?(kur iepriekš esi adminējis): Tikai bedre.lv, ar minimālām tiesībām
  • Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag? Tikai tāpēc, lai banotu atklātus pārkāpējus, kur nav jautājumu, kā arī mainītu karti uz mazo dd2, lai veicinātu spēlētāju daudzumu sestdienas rītos, kad visi admini guļ :) Man ir radies priekšstats, ka adminu ir patiešām daudz, bet tik un tā par maz. Visi admini ir diezgan aizņemti, un katru reizi kā ienāku tā vien prasās uzlabot apstākļus.
  • Kad esi redzams serverī un cik daudz tur tusējies? Vai tiešām kāds mani vēl nav pamanījis?
  • Kuru access līmeni vēlies? Ar pamatojumiem katram flagam. ban,kick, slay, vote.
  • Pastāsti kaut ko par sevi. Šis būs vienīgais - sarežģītais jautājums. Esmu parasts, ļoti nosvērts un mierīgs cilvēks, kuru grūti sakaitināt. Nekad nedošu banu par personīgu aizvainojumu, vai čīkstēšanu. Es 99% informācijas ignorēju čatos, un ja citiem netraucē spēlēt - arī man būs vienalga. Ja vajag papild info no manis, droši sakiet. Būšu priecīgs par jebkuru REC.
Ierakstu laboja VIP=BOT 25.05.2017 23:01

Хороший игрок, не токсичный в отличее от меня :D Удачи ему! Я за него!

Teikšu tā, kā spēlētājs tu esi labs, nu tur viss kartībā. Bet kā admin tevi iedomāties nevaru(nekas personīgs) tapēc šoreiz no manis ANTI.

AffecteD

Teikšu tā, kā spēlētājs tu esi labs, nu tur viss kartībā. Bet kā admin tevi iedomāties nevaru(nekas personīgs) tapēc šoreiz no manis ANTI.

Viedoklis interesants, diemžēl nav bijusi iespēja sevi pierādīt - bet nu lai vai kā - nu dien ieteiktu vai nu aicināt esošos adminus kļūt aktīvākiem, vai pieaicināt jaunus. Pateicoties gametrackeriem, chill.lv kļūst nu jau pārāk bieža izklaides vieta aimeriem.

rec

ANTI   (nekā personīga)

Ierakstu laboja k i l l a ♡ 26.05.2017 09:56

n1c3;ODDDDD 

Es likšu REC, jo pārkāpēji pēdējā laikā ir padaudz un tas REC ir tikai dēļ esošo adminu neaktivitātes. Pieņemu, ka vasarā nebūs tik daudz brīva laika un būs vajadzīga palīdzība.

Ierakstu laboja Piech 26.05.2017 09:59

''Teikšu tā, kā spēlētājs tu esi labs, nu tur viss kartībā. Bet kā admin tevi iedomāties nevaru(nekas personīgs)''

Pievienojos AffecteD teiktajam...bet varam pamēģināt iedot uz parbaudes laiku.No manis neliels...

rec

Adekvaten, aktiven, igraet normaljno, ne vizu pri4in otkazivatj. Only REC

Pirms mes nemam vel kadu admin tak no kada ir jaatbrivojas ibio rio. Ir pietiekami admini kurus redz varbut vienreiz meenesii..

AffecteD

Pirms mes nemam vel kadu admin tak no kada ir jaatbrivojas ibio rio. Ir pietiekami admini kurus redz varbut vienreiz meenesii..

Za4em?)

Nu priekskam tik  daudz adminus kuri gandriz vispar nav on?

AffecteD

Nu priekskam tik  daudz adminus kuri gandriz vispar nav on?

pohuj tev traucee ...?

wow Rolka +++++++++++

par pieteikumu, rec

Ierakstu laboja lemony 26.05.2017 12:32 - ++++

rec, tur jau redzesim ka bus

REC

nick un pw uz acc: http://chill.lv/messanger/&new=1&receiver_id=66 :)

0 lietotāji
0 viesi