Forums

unban request Zajbisj, sīkos ņemt uz admin

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: AffecteD.
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv
[AMXBans] Reason: 'WH DEMO@FORUM'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:1807331826'
[AMXBans] Your IP: '46.109.147.98'
[AMXBans] ========================================

https://failiem.lv/u/r52fvs3j

Man ir tikai viens jautājums, kāpēc pie admina tiesībām tiek šādi cilvēkveidīgi dzīvnieki, kas nekad nav redzējuši kā spēlē cilvēks no Fastcup.net, Automix.net, Spēlēju 7 gadus, un pa šo visu laiku nekad nēesmu redzējis tik degradētus adminus.

Jau pirms 1 stundas, redzēju, kā mūsu labais draugs AffecteD, sarunājās ar player caur @ čatu. Vēl, es neko viņam nebiju pateicis par player abuse tajā pašā @, diemžēl, screen netika uzņemti, jo es

nebiju novilcis bandicam, ar ko screenoju, tāpēc arī pierādīt to nevaru. Cerams, es sagaidīšu atbildi no kāda smarter admina, ggwp brothers.

Ierakstu laboja FuckSociety1 20.05.2017 22:31 - nerādas link ar demku

Paldies par skaistajiem vārdiem. Tā katru reizi , bez diršanas jau nevar iztikt, lepnums neļauj ne?

Lūdzu par vārdiem. Es nevaru izteikt savādāk, nevis jo lepnums neļauj, bet jo man šobrīd ir nepatīkamas emocijas, jo dažiem adminiem gribas notestēt savus admin permus, un tie savukārt rauj vaļā.

ko tu dirsa pa muguru gribi?

Atradīsi mani?

Ierakstu laboja FuckSociety1 20.05.2017 22:49

ja ja

Novēlu tev veiksmi.

A po4emu srazu nado vijobivatsja?)

ты мне? Если да, то я не выёбываюсь, иногда я не могу совладать емоциями, например в данном случае.

ты злой боксёр? 

Secinājumi.

1. Flashus mest pa 7.gadiem tu neesi iemācījies.

2. Tas ka tu spēlē viskaut kur (pilnīgii pohuj kur), neliedz tev izmantot wh un tā 7.gadu pieredze ir tikai atmazka.

3. Spēlē labi ar baigo pārliecību, bet pieļauju domu, ka ieslēdz/izslēdz wallhack.

Par demo:

Izskaidro

1) 4:10 raunda sākums, ieskrien tjomkā novāc Proteīnu Renāru, kurš skrien lejā pa trepēm. Tad skrien uz trepēm (jebkurš būtu paskatījies pa labi uz durvīm un tad skrējis uz trepēm, jo raunda sākumā tur mēdz skriet vairāki cilvēki) un iespējams ar savu 7 intelektu zini, ka pie trepēm būs vēlviens un nošauj to. Pēc tam 7 intelekts tev saka, ka tagad gan ej uz durvīm un tikai tagad atklibos vēl divi, kurus tu varēsi nošaut. 

2) 13:35 iekšā B iegāji kā Karalis un tas pats pēdējais izdzīvojušais būs augšā pie spraugas, lai gan viņš varēja būt dajebkur. 

Šitie momenti man visvairāk iekrita acīs, ja gribētu, droši vien atrastu vēl. Jāpagaida, ko teiks skel ar aspewi. 

Piedod, ja kļūdos, bet stipri šaubos. 

Ierakstu laboja Piech 20.05.2017 23:34

ko tu te nāc, kalnu āzi, parādīt visiem kā ar kubiem jāsūkā?

visu spēli skraidīt ar mērķi grīdā un acīm uz kubiem, 7 gadu pieredzīte

Es vinu diezgan ilgi vēroju, un nu momenti bija vairāki ļoti dīvaini, tā drošuma sajūta viņam tāda baigā bija vislaik:D

Unbanned.

Да у него WH 100%. Надо бан возвращать.

готово :D

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok