Forums

Banzay!

Tātad, sveiki, labdien šakāļi un citi kukaiņi (Nē, es negribu nevienu aizvainot, vienkārši Tā interesantāk.:D)

Sākšu ar pliku čau un tad laika gaitā apģērbšu viņu! :)

Parasti sasveicināšanos nerakstu, jo tas nav forši rakstīt garus tekstus, lai pēctam saņemtu - "Čau", "Pisies, no kurienes nāci" , "kas Ty esi?" , "Varēji jau vairāk.." ,"atā"... un tāda garā.:D

Bet nu, par cik es esmu pieklājīgs jaunietis, es to izdarīšu un atņemšu jums pāris minūtes no jūsu dzīves, lai izlasītu, ko es te esmu sarakstījis, varbūt būs kāds labs vārds, ko kādam par mani pateikt! :)

Jā, es zinu, ka mana gramatika ir tik slikta, ka pandas krīt no kokiem lejā, ak jel. Tāpēc, uzreiz atvainojos par to! :) 

Tātad, mani sauc Oskars (jā, ļoti skaists vārds, nevajag teikt pat, es to jau labi zinu.) un uzvārdu es jums neteikšu (Meitenes, PM, protams..)

Man ir divdesmit (20) gadu, bet nu pēc mazāk kā mēneša būs 21, tāpēc.. Gaidu šokolādes, ziedus, sarkanu bentliju sev sētā un visādus labumus no jums 18.05. datumā! :P :)

Dzīvoju es Jūrmalā, bet ar to ir interesanti, jo pārsvarā mētājos apkārt kā pamests muļķis pa Latviju, tad rīga, tad tukums, tad jelgava, td vel viss kas cits. Nu, tas ir atkrīgs no mana garastāvokļa un vēlmēm..:D 

Okay, tas daudz maz skaidrs un ļoti nevajadzīga informācija tāpat..

Pastāstīšu maybe, kāds es esmu un ko es daru, varbūt tas jums liksies interesantāk, nekā lasīt par manu vārdu un cik man gadu..:D 

Tātad, šobrīd es mācos skolā (vkarskolā - attlinātas mācības) jo laika trūkuma dēl, es nevaru skolu apmeklēt katru dienu. Tātad, kas atņem man laiku? Vispār jau nekas, es vienkārši negribu katru rītu agri celties un iet uz skolu kā normāls cilvēks, jo es gribu labāk pagulēt.:D Mācos es 12. klasītē un viss ir oki doki. :D :)

Vai es strādāju, pelnu naudu? Uzsversim uz galotnes - JU. Jā, es strādāJU, bet vairāk to nedaru, jo STRD TIKI TIE, KAM NAV NAUDAS. Tātād, ko es daru, li dabūtu naudu? Nē, varat nemaz neteikt, ka ņemu naudu no vecākiem vai no kā cita. Es to pāŗstāju darīt 16 gados, kad tikko kā beidzu 9 klasi! :)

Iepriekš es strādaju bruģēšanā ilgu laiku, vairāk par 3 gadiem, bet tad aizgāju prom, jo sapratu, ka negribu tik agrā vecumā sabojāt veselību/mugura dēļ tāda fiziska darba, un nolēmu nestrdāt vispār, jo tur es strādāju nevis dēl naudas, bet dēl cilvekiem un tā, ka bija iespēja pa Latviju pabraukāt uz visādiem objektiem un tā! :) Kur es dabonu naudu, lai izklaidētos un maksātu par dzīvošanu? Mazak zinās, labāk gulēs.:D :) bet nu, muķījos un vienkārši dzīve ir paveicies ar naudiņām! :)

Labi, vienalga par to.

Pēc izskata, es pat nezinu, ko varētu Jums pateikt.. Tur jau jāskatās bildes vai dzīvē jāsatiek.:)

Bet tā - man ir interesantas acis, viena zila, otra pelēka (gandrīz pelēka) :D :)

Esmu blondīnis.. Ak, zilacītis ar blondiem matiem. Aww, kūstu ,jāāāā <3 :D

Man ir diezgan garš, Oij, es gribēju teikt, ka es esmu diezgan garš (176cm) :D

Augums ir proporcionāls un ideāls, priekš mana svara un pat vēl labāks, jo bija brīdis, kad apmeklēju sporta zāli! :)

Bet tagad tuvojas vasara, varētu vēl dabūt kādus +- 10 KG klāt žāvējamo masu, lai var doties uz GYM un uzsākt atkal intensīvus treniņus! :)

Bet nu, laiks rādīs..

Respektīvi, man ir ļoti daudz brīvā laika, jo pārsvaarā ko es daru, tāš ir izklaides, atpūšos un vienkārsi lai vai cik tas neiespējami jums liktos - es budu dzīvi. Jo es netaisos visu savu junību pavadīt kaut kādā stroikā no rīta līdz vakaram, lai vakarā atnāktu mājās, man pietiktu laika uzkāpt sievietei virsū un pēctam pāest, nerunājot par dušu. Es labāk daru o, ko vienmēr esmu vēlējies un kas man šobrīd interesē, tā vietā, lai zaudētu savu dārgo laiku! :)

Es nepīpēju un pat neesmu to mēģinājis darīt (Varat neticēt, bet tā ir taisnība). Es nelietoju alkoholu vairāk, jo īsti negribas pat un neprasās. Jā, sākat saprast, ka uz pasaules vēl ir arī tādi cilveki.

Man ir diezgan interesants raksturs, jo es varu būt riebīgs, pasūtīt nahuj, bet pēc minūtes jau atkal bū draudzīgs un foršs. Tā jau esmu smaidīgs, pozitīvs un laimīgs. Man ir slikta īpašība - maniakāla greizsirdība. Ohh, tas ir šausmīgi, bet sadzīvoju.

Patīk iepazīties ar jauniem cilvēkiem un tādiem kas ir pozitīvi, jo negatīvus cilvēkus manā dzīvē vairāk nevajag, esmu laimīgs, ka tiku no tā visa prom un tālāk no negatīvisma. Jā, ir arī manā dzīvē bijuši melnie posmi, bet šobrīd viss ir lieliski! :)

Hobiju kā tādu man nav, jo nespēju darīt vienu lietu visu laiku. Man patīk izmēģināt visu laiku kaut ko jaunu, tas var būt jebkas, bet darīt vienu un aizrauties ar to - es nevaru.

Kā es nonācu šeit? Es pat nezinu. Vienkārši iekš steam parādījās šis serveris un nolēmu ienākt.

Cs es spēlēju ļoti sen jau, bet man nesen bija 2 gadu pauze, un atsaku spēlēt ļoti liela laika trūkuma un viena cilvēka! :) Nu jau bisķīt virāk par divām nedēļām es spēlēju šo spēli un šinī serverī tikai.:D :)

Ir jau daži cilveki, kas mani šeit varbūt jau ir pamanījuši, pārsvarā cenšos būt draudzīgs serveros! :)

Spēlēju ar niku - Young simbahhh

Pa lielam es uzrkastīju to, kas pa lielam arī ir jāzin, jo neko privātu es vel neesmu gatavs teikt cilvēkiem ,kas, iespējams, mani heitos, būš ļauni vai sazin kādi vēl. Ja būs interese vai vēlme, laika gaitā arī iepazīs mani tuvāk.

Es neesmu nekāds tur bigais profesionālis, lai liktu šeit bildes, tāpēc es izdarīšu vienkāršāk. Kas grib redzēt - piesekojiet man instagram! :)  @shashalefrea, @sheffshattix (Jā, abi ir mani konti)

It kā viss, šobrīd..

Lai jums jauka diena, bija prieks uzrakstīt kaut nedaudz par sevi, cerams, kādam būs patīkami izlasīt un būs prieks uzturēt ar mani kontaktu, nevis naidoties! :)

I believe in love!))

Patīkami bija palasīt, liels prieks, ka Tev tiešām viss ir labi.... jo tagad laiks tāds, kad reti maz cilvēki ir pozitīvi. :) pašam tagad nepārāk labs laiks, bet palasot Tavu sasveicināšanos, man pat smaids parādījās, par to Tev liels paldies. :)

Tiksimies ingame. :)

welcome chilla =]

Esi sveicināts fermā!

jo tas nav forši rakstīt garus tekstus, lai pēctam saņemtu - "Čau"

Čau :D

Sveiks, ļoti labs un izlasāms teksts. ;) Tikai kad rakstīji par to darbu utt, uzreiz galvā bija tāda doma, ka esi vinnējis kaut ko totalizatorā un tāpēc nestrādā. :D

Esi sveicināts rizho biedrībā, bučkas ;3 

Vienaudzis, heh. :D

Serverī jau manīts. Sveicināts! ;)

Ierakstu laboja Ice Cream Man 27.04.2017 16:49

Cerams uz palikšanu. Saljut!

PP

K.-

Esi sveicināts rizho biedrībā, bučkas ;3 

Seit rižiku daudz?:o :D

mom's spaghetti

Labvakar :P 

chau