Forums

Acc pieteikums. Love Shack

• In-game segvārds: Love Shack
  • Vecums: 24.gadi
  • Links uz statiem: -
  • Nodarbošanās: Strādāju, daļēji mācos, aktīvi nodarbojos ar sportu...
  • CS adminēšanas pieredze?(kur iepriekš esi adminējis): tod, shara, esmu bijis moderators, ban team dažādos projektos, kurus vairs neatceros.
  • Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag? Nu galvenokārt, lai banotu pārkāpējus, reporti ir diez gan daudz, vienkārši lai uzturētu serverī kārtību.
  • Kad esi redzams serverī un cik daudz tur tusējies? Kad vien ir brīvais laiks tad eju serverī, nav tāda noteikta laika. Atkarīgs no darba apstākļiem utt
  • Kuru access līmeni vēlies? Ar pamatojumiem katram flagam. http://chill.lv/forum/topic/12818/access-limeni Reāli, ko vajag ban,kick, slay, gag flagus, kas nepieciešams, bet ja esat dāsni varat dot arī vairāk.flagus :)
  • Pastāsti kaut ko par sevi. Nu cs sāku spēlēt no 5.-12.klasei, tātad 7.gadi, tad bija pauze(5-6.gadi) un tagad kaut kādā novembrī atsāku. Meklējot gign serveri, jūsējais likās vissakarīgākais, jo ņēmu arī vērā foruma aktivitāti, dizainu utt. Kaut kā piesaistīja un tad sāku spēlēt chill serverī. Skils nav tāds kāds bija, pauze laikam par lielu (bet nu palēnām parādīsies :D) tagad tikai tādos momentos, dažos raundos izpaužos, ko visi uzskata pa haļavām. :D Tomēr, nu galvenais, ka čīterus pazīstu un varēšu palīdzēt serverī uzturēt kārtību.  http://chill.lv/forum/topic/13439/parkapejs - laikam no adminiem varētu ieteikt aspewi. Atceros, ka vienā no pirmajām dienām no viņa norāvu banu. :D Paldies par uzmanību.

rec, domāju problēmu nebūs :)

Only rec) rekomenduju ^^

REC... ir altovotāte laba. Reportieris labs ari. :)

REC

REC arii no manis. Nu vienigais pret ko esmu, ir tas , ka jau ir loti daudz adminu.

Adminu ir vienkāŗši dahuja! Bet šim gribi negribi jaliek REC. :puke

Es redzu tikai 5-6 adminus. Un vel kadi 2-3 kam janeem nost acc. Tas nav tik daudz. 

Ir protams janem nost, bet kad vienreiz vai divreiz jau to ierosinaju taa ari atbildes netika dotas ;)

rec, dod vala :D

1.Niks: (1)Barbii 19     

2.Ip:85.67.26.126:1082

3. Steam ID:  ";(1)Barbii 19" 6931 STEAM_0:0:231184869  22 21:54   86    0

4.Aim

Demo - pietiek ar pēdējo raundu.

Noķēru vēlvienu, kamēr neesat vēl izlēmuši. :)

Ierakstu laboja Piech 25.04.2017 22:41

Vienbalsīgi.

Nick/pw pm, TC.

0 lietotāji
0 viesi