Forums

rižij acc <3

• In-game segvārds - K.- jeb Kikii./*Kristino4ka utt.
  • Vecums- 20
  • Links uz statiem -
  • Nodarbošanās - nesen pabeidzu tehnikumu, strādāju uz kruīza kuģa , spēlēju cs. <3 :D
  • CS adminēšanas pieredze?(kur iepriekš esi adminējis)- ir gadijies pāris gadus atpakaļ projektos ,kuri īsti neizvilka ilgāk par 3 mēn :D bet nesen wicked.elvē .
  • Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag? Spēlēju pārsvarā tikai chill, tāpēc, lai katru reizi man nevajadzētu steamā izbesīt citus adminus un saukt viņus, varētu pati tikt ar to galā. :D 
  • Kad esi redzams serverī un cik daudz tur tusējies?  - nu darba dēļ , pus mēnesi strādāju , pus mēnesi esmu mājās.  +/- spēlēju visu dienu gandrīz. 
  • Kuru access līmeni vēlies? Ar pamatojumiem katram flagam. http://chill.lv/forum/topic/12818/access-limeni - Neredzu jēgu pamatot , ja katrs pilda savas funkcijas. Derēs kaut otrais.
  • Pastāsti kaut ko par sevi. -  Reizēm ātri esmu nokaitināma dēļ īpašiem cilvēkiem , bet nu tāda dzīve :D Esmu jautrs cilvēks, patīk jautra kompānija. Nekad nepaturu savas domas pie sevis , that's all.  Bye bye

rižā rec, aktīva ska.

ВНИМАНИЕ!!! ЭТО ПРОЗВУЧИТ МАКСИМАЛЬНО ФЕМИНИСТИЧЕСКИ, НО ЭТО НЕ ТАК! 
Берите при условии что она будет играть на сервере и узнайте вермя когда. Девчонки привлекают парней и это нормально, я бы хотел играть с таким администратором, мне приятно. А как она играет, ух! И дайте ей возможность ставит гаг по мима других полномочий, девушка должна в кс затыкать всех, это реально работает с 2001 года. Если она еще по микрофону говорила, я думаю не один я бы подержал бы это. Наш(я могу так сказать да? ведь да да?) ну ркч сервер уступает многим, молчанием, спасибо некоторым ребям, что иногда редко говорят, но если эту тему развить, все хотят играть на ЖИВОМ сервере. Простите за ооооф топ. 
Я за, это шекрано.

Ierakstu laboja es. 14.04.2017 00:37

Anti, neesmu redzëjusi, ne reportu, nekas.

rec, gl girl :*

rižiki skas :D

Ierakstu laboja k i l l a ♡ 14.04.2017 08:39

Rec rec rec. 

Visi kā nogribējušies Marta runči... - džeki, liekot rec, sekss tik un tā jums nespīd, thats the reality. (K. neņem tik pie sirds :D )

Pa tēmu - lemony uzrakstīja manas domas, ja jau pasaules sieviešu fonds cīnās par taisnīgumu un vienlīdzību Pasaulē starp sievietēm un vīriešiem, tad lai vērtēšana notiek līdzvērtīgi arī TE. :)

Šoreiz nē, lai gan patīk es. doma :)

Nemācēšu neko teikt par *es* domu, bet no manis šoreiz ANTI, jo nevarētu teikt ka ļoti bieži būtu redzējis serverī, protams šad tad jau nickname izskatās kautkur redzēts, bet ne pietiekami.

Pēdējā laikā protams bieži sastopama(s) serverī, bet nu nedot taču acc katram, kurš nospēlē serverī pāris nedēļas. No manīm pagaidām ANTI

rek

Palikšu neitrāls!

От меня REC.

FTW  ;O ? ACC4DUUDA

Nick/pw pm - uz parbaudes laiku, tc.

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok