Forums

aspewi wtf ?? jums te viss kārtībā?

https://failiem.lv/u/2rk3jfs3

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: aspewi

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv

[AMXBans] Reason: 'nickname'

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:1059196375'

[AMXBans] Your IP: '46.109.117.203'

[AMXBans] ===============================================

'Kamikadze' got banned for '30 minutes'.

Reason: 'nickname'

Admin: aspewi

'Kamikadze' got banned for '30 minutes'.

Reason: 'nickname'

Admin: aspewi

Kicked by Console:  You are BANNED. Check your console.

Kicked : You are BANNED. Check your console.

Karoč, izdomāju, ka nebūšu šodien Porzinģis, bet riktīgs japāņu kamikadze (pagaidām runa ir par nicku)

Ieeju serverī, un tur spēlē mans japāņu draugs (vēlviens) kamikadze, bet ja nemaldos ar diviem ee, respektīvi "kamikadzee" - domāju vaau forši, ša šausim visus nost, 

bet nē, viņš fucking sāk man dirst virsū, ka redz viņš ir vienīgais kamikadzee ar diviem ēē pasaulē, un atvainojos "mudaks" admins, izdomāja, ka tas kamikadze ir krutāks, un uzlika man banu.

bļaģ wtf - šis varētu būt viens no fucking populārākajiem nickiem pasaulē, bet nē viens vienīgais un īstais ir šis čalis, kas spēlē 1.6 serverī chill.lv.

ieskats vēsturē : 

Vārds ”kamikadze” japāņu valodā nozīmē ”dievu vējš” — šādi sauca taifūnu, kas 13. gadsimtā, kā vēstī leģenda, sadragāja mongoļu floti, kura grasījās uzbrukt Japānai. Un laikā, kad bija skaidrs, ka Japānai ir visai maz izredžu uzvarēt, kā pēdējā cerība tika izveidotas kamikadžu vienības. Japānai sāka trūkt visa- ne tikai lidmašīnu, bet arī kvalificētu pilotu, un, lai sagtavotu pilotus mazajām kamikadžu lidmašīnītēm, kuras faktiski bija bumbas ar reaktīvajiem dzinējiem, bija vajadzīgs daudz īsāks laiks, nekā sagatavojot iznīcinātāja vai bumbvedēja pilotu. Lidmašīnīti piekabināja bumbvedējam un vajadzīgajā momentā lidmašīnīte, īsā laikā strauji uzņemot ātrumu, ietriecās kuģī...

un atkal jau, bēdu neķeru, bet nu fucking wtf ? tam adminam kkādas pizģets šerifa tieksmes meklēt kur piepisties ? 

sēdi un bano čīterus, atgādini par misiju.

tas, ka tev tur viss čats piedirsts ar rupjiem vārdiem, neko nenozīmē, bet piepisties par fucking nickneimu iekš spēles ? 

Atvainojos, ja šajā serverī ir arī normāli admini - jums cepuri nost

Atvainojos, ka tik gari jālasa šis penteris

Un ej 256 mājās talāk mr.aspewi - kaut tevi kādreiz nobanotu ar tik pat debīlu iemeslu, jo redz kādā serverī būs krutāks "aspewi" - lai arī ko tas fucking nozīmē.

jauku dienu ! 

p.s āāā, un pirmstam viņš mani vienkārši 3 vai 4 reizes ikikoja, bez nekādiem jautājumiem un aizrādījumiem. vēlviens ar fucking KRONI galvā.

Ierakstu laboja KPKPKP 25.03.2017 14:37 - p.s

о чём ты тут пишешь вобще? даже половины бреда не прочитал

бан за ник, который ты не менял. всё

Nu tas,ka Tu neizlasīji man maz interesē, jo cerība, ka kaut ko sapratīsi ir maza. 

Šis ir priekš adekvātiem adminiem, kas Tev to kroni var apgraizīt !

Kāda huja pēc Es nevaru spēlēt ar tādu nicku kādu es gribu?

aspewi wtf??

Ситуация такая: есть у нас игрок с ником kamikadzee, постоянный, адекватный и вобще в контре вполне нормальный парень. и заходит kpkpkp (kamikadze). 2 одинаковых ника на сервере. kamikadzee попросил сменить ник того камика, но поскольку менять ники возможности нету я попросил того сменить ник, за что был проигнорен, затем 2 кика и ну по оконцове бан 30 мин. 

Для любого другого игрока, из те кого знаю, я бы сделал тоже самое. темболее если бы ник был админский. хотел как лучше)

а то что в жалобе написанно, то половина бреда) kpkpkp не серчай.

vse gramotno raspisal !

Для любого другого игрока, из те кого знаю, я бы сделал тоже самое. темболее если бы ник был админский. хотел как лучше)

Nu ar šito teikumu viss ir pateikts! Kaut kāda debīla savējo būšana.

Noņem to debīlo cs kroni no galvas.

Lai viņš rego savu nicku ar diviem "ee" burtiem, un nebūs tādas problēmas.

Kas tās par debīlām un mistiskām privilēģijām, ka bļe viņam var būt tikai tāds niks ? 

A, kas būs, ja Es ieiešu pirmais serverī, un tad pēc manis viņš ? Kam būs niks jāmaina - vai atkal uzpisīsi man banu? 

karoč interesants pipars Tu esi.

Вася, остынь, 30 минут 100 раз прошли. За новыми заходи завтра.

Vasīlij, tak ej Tu dirst :( 

Tev pat forumā kronis galvā

Man pohuj uz tām minūtēm, bet nav pohuj par principu kā tādu, ka Tu dari ko gribi!

PEACE

TC 

Почему делаю что хочу. Я свои действия обосновал. Единственное, они могут не всегда всем нравиться.

У меня на chill около 700 банов. Я не сильно парюсь на счёт случая с тобой ;)

P.S о какой короне говорит этот псевдо поэт? Я сам на службе у  Короля!)

Ierakstu laboja aspewi 27.03.2017 00:02

Tu tak barans esi , tev uzrakstija iemeslu par ko sanemi banu un tu turpini raudat . Vaj tiesham gruti saprast , ka nickname tas ir personiga lieta , ka tavs vards`uzvards. Nevar ta but ka visiem bus nick mamba vai aspewi . Ja tev trukst fantazijas iejej googla pamekle , chila tev ir nick KPKPKP vot ar vinu droshi vari shaut . Asp zakrivaj topic , pora uze !

0 lietotāji
0 viesi