Forums

Zobenzivs**** kronis galvā

: https://failiem.lv/u/kuqy9jwe demo

BUILD 6153 SERVER (0 CRC)

Server # 191

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Swordfish*. 

[AMXBans] There are 1 hour , 1 minute and 40 seconds left of your ban. 

[AMXBans] Banned Nickname : KRISTAPS PORZINGIS 

[AMXBans] Reason : ' nick_maini ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1059196375 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 46.109.117.203 ' 

[AMXBans] =====================================

Apraksts : Karoč, izdomāju pa ilgiem gadiem uzspēlēt cs.. opā,opā skatos lv serverītis ar kkādiem cilvēkiem iekšā. Uzlieku nicku Kristaps Porzingis un aidā šaut galvas.

Viss sākās ar to, ka zobenzivs izdomāja, ka prikola pēc sāks mani slapot - biju palicis 1 vs 3 vai 4 .. ar c4 uz rokām un minūti līdz beigām. Dzirdēju, ka nāk pa vārtiem, jo tur bija traki dulla apšaude n'shit, tad nu Es gaidu, bet zobenzivs sāk mani slapot - wow forši, paldies Tu esi karalis.

pēc tam viņš man bezprikolā sāk piepisties, lai mainu nicku, jo redz viņš var būt zobenzivs, a Es nedrīkstu būt Kristaps Porzingis, jo tas redz neesot mans vārds. wtf ???

ja es nickā ierakstīšu "pežuks" tad arī uzliksi man banu, jo neesmu pežuks?  ja mani sauc Kristaps un uzlikšu nicku Jānis, arī nobanosi ? 

Liec fucking sev banu, jo Tu neesi nekāda zivs. 

īsāk sakot, pirmstam esmu spēlējis cs ilgus gadus un šādu černi redzu pirmo reizi.

Pat speciāli piereģistrējos, lai pateiktu, ka Tev zobenzivs nav taisnība, jo ingame man protams vārdu nav un neko pret čuvaku ar kroni nevaru pateikt ! 

p.s negruzos par banu, bet par faktu kā tādu.

PEACE. 

Nu ar to slaposanu viss skaidrs, tu biji pedejais ar c4, kaut ari minute vel bija laiks bet visiem zapadlo gaidit to minuti, gribas lai aatrak nosauj tevi lai sakt spelet :D bet ne sutj, es ari saku rekt par to banu :D :D

voram masti, musoram po pasti

Nu ar to slaposanu viss skaidrs, tu biji pedejais ar c4, kaut ari minute vel bija laiks bet visiem zapadlo gaidit to minuti, gribas lai aatrak nosauj tevi lai sakt spelet :D bet ne sutj, es ari saku rekt par to banu :D:D

1kart c4 vinjam nebija, bija vel taalu lidz vinjam !!!

2kart svesha cilveka vardus ir slikti izmantot !!!

un vispār --- Kristaps Porziņģis IR personība !!!! tapec ari bans !!! butu tev niks piem: Guntis Ulmanis - ari bans buutu !!

Nopietni? 

Tik stulbu banu neesmu redzējusi un iemesls tam ir vēl stulbāks.

Ierakstu laboja lemony 21.03.2017 00:27
lemony

Nopietni? 

Tik stulbu banu neesmu redzējusi un iemesls tam ir vēl stulbāks.

oi ierunaajaas :D :D shajaa serverii ne taadi bani vien ir bijushi !!! :D ir vel stulbaki  bijushi !!!

Par tādien nikiem banus neliek. :D

Lemony vsp spēlē ar niku Vaira-Vīķe Freiberga un neviens viņu nebano ;DD

Swordfish*

un vispār --- Kristaps Porziņģis IR personība !!!! tapec ari bans !!! butu tev niks piem: Guntis Ulmanis - ari bans buutu !!

Pats izdomaji tadu noteikumu?

Swordfish*

:D:D:D:D:D:D WTF?

somebody please get this man a gun

0 lietotāji
0 viesi