Forums

Ice uz war3

Iesaku ice serveri parveidot par war3, looti pietrukst war3 serveru, lv manuprat vispar nav vairak nekur. Ar skilliem un lvl var ari administracija labu naudinju nopelnit ;) sava laika pat 50-100 eur maksaju par lvl..:) ko sakat?

Ну фиг знает, я лично никогда не играл в это гавно и не хочу, поэтому я воздержусь от участия в обсуждении этой темы.

skillu budzet pizdec posle war3, no pofig, prikolna for fun! PAkopaj helm hs nebudzet pokupaj amulet nislishna beg...vsakije prikoli..nividzimki i ljotchiki ;D

Ну как по мне, так это развлекуха для детей. В простой КС надо играть :)

P.S. но если исключительно ради заработка, то конечно можно. Если конечно это реально может приносить деньги. А деньги можно пускать на boost. Короче главные пускай свое мнение на этот счет высказывают.

Ierakstu laboja skel 2.03.2017 20:31

Esli delatj war3 to togda nado stavitj mapu pobolwe, naskolko vse pomnjat, kazdij raz pri vozrazdenii dajotsa HE, a v war3 estj takoj skill 4to usilivaetsa uron s HE... ewe budut vjakie nevidimki letatj begatj so bolwoj skorostju i td. V obwem v ice budet mjaso, nerealno poigratj v takih uslovijah, osobenno tjazhko budet tem u kogo po 0 lvl i tolko na4inajut. Esli uz stavitj war3 to na mapi pobolwe, dd2 2x2 k primeru

Ierakstu laboja voram masti, musoram po pasti 2.03.2017 20:50

Ну я так понял, что мапа не имеется ввиду ice, автор имел ввиду, что вместо сервера ice, а мапы любые.

Ierakstu laboja skel 2.03.2017 20:54

mapi nuzni s nachalo malinkije kogda rozvejitsa vso mozna budzet pokrisitj i po bolshe mapah

вот бы старый war3 где 4 рассы только

es.

+++++

es.

+++++

nevis pok3 rases pieliek.

es.

Esli i stavitj to 4 rasi i ubiratj granati. ina4e orki vozjmut ljubuju mini map)

Naroda bilo b moreeeee!!!!!!! Human , Undead , Elf and Orc <3!!!!!!!

Pietam chills iet uz augsu..speletaju pilns  dd2 landa. Bus ari seit speletaji

Ierakstu laboja 900 kg 4.03.2017 19:59
900 kg

sava laika pat 50-100 eur maksaju par lvl..:) ko sakat?

Saku, ka doma laba, bet bļjaaaaaaa.... priekškam naudu pist csā? :D

Nu vispirms naudu vajaag boostam :)

Var uztaisīt war3 serveri old school, bet vai kāds ir gatavs par viņu maksāt 24 eur mēnesī ? 

Ja kāds tik ļoti vēlas war3 un grib katru mēnesi ziedot piemēram tos pašus 24 eur, tad lūdzu PM man un visu nokārtosim :) Vai arī whatsapp 2 deviņi 6 80 413 ;)

Ierakstu laboja Mini 5.03.2017 22:21

Mini, visi vienadi, visi chill.lv admini sametam un miers. 24eur uz 20 adminiem 1 eur menesi? Ka nosplauties. Plus par xp un privilegijam $ sanemsi atpakal ;)

Sāksim ar to ka visi admini to pašu 1 eur nevarētu noziedot :)

Tāpēc 900kg ja ļoti vēlies war3, tad nāksies atrast vēl vienu, divus cilvēkus un samesties kopā. Pašlaik par dd2 un ice es, kazaks un šomēnes skel ar aspewi piemeta $$ :) Plus no xp utt. tur nekāda nauda nenāks esmu vairāk kā pārliecināts. Agrāk cilvēki pirka ar sms utt. visus šitos prikolus, bet tagad manuprāt tas vairs nav tik aktuāli.

Ja sadomā tad gaidīšu tavu ziņu.

TC.

0 lietotāji
0 viesi