Forums

Bans banāns

BUILD 6153 SERVER (0 CRC) Server # 80 [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin BlacK. [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : ReC* [AMXBans] Reason : ' wh ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.chill.lv [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1175025623 ' [AMXBans] Your IP : ' 91.105.10.143 ' [AMXBans] ===============================================

 https://failiem.lv/u/mqy6wvye

 

iespējams skaņa + loģiskā domāšana !! nezinu imeslu :)

Ierakstu laboja ExtriM 2.03.2017 11:04

Вечером гляну. Pagaidi druzcin )

Nezinu vai tas ko dos, bet uzrakstīšu tik un tā. Reāli no wallhack'a tur tālu. Čalis vienkārši spēlēja, nekas uber tur nebija, cita runa ir par adminu Black, kurš viņu nobanoja. Reāli kā var likt banu par wh, ja neesi skatījies cilvēku?  Esmu 100% pārliecināts, ka viņš uzlika banu par pēdējiem diviem raundiem, jo nepatika, kad viņu nošāva. Būtu labāk pārliecinājies vai ir viņam vai nav wh, iegājis specos paskatījies vismaz vēl kāduss 2-3 raundus. Bet vieglāk  jau ir uzlikt banu un tad lai lielās šiškas skatās un domā, galvenais lai pats turpinātu fragot.

Edited: Tur ir divi demo, īstais ir tas pēc apjoma mazākais, tas otrs ir ielikts bezsakarā!

Ierakstu laboja Piech 2.03.2017 12:04 - Vajag.

Piech nevajag jau arī palikt par gudru attiecībā uz admin rīcību ;)

Skel ja pasmotrel demo! net unevo wh...no momenti kogda on vodit po stenkam osobino v konce demki i popadaet v hs vibegaja....eto interesno!

Naverno eto mozhno spisatj na halavu,vizuchij parenj!

I stroit tut iz sebja nooba..nechevo neznaet i neumejet..kadr.

 

ReC* ...serveri ir daudz citeru del boosta...un tadel briziem ir ta ka nav laika spelet bet jasez spec...un jau sak likties ka lielakais dalai kkas ir!

 

Atvainojos par sagadatam neertibam!

 

Unban

Unbanned. TC

0 lietotāji
0 viesi

x
Sveiks. Gribējām Tevi informēt, ka mūsu mājaslapa izmanto cepumiņus (cookies). Vairāk info. Ok