Forums

Banteam.

Sveiki. Ieteikums būtu uztaisīt Banteam grupu, kas sastāv no no 2-4iem cilvēkiem, kuriem būtu piekļuve banot ieliktos pārkāpējus un arī noņemt banus nevainīgajiem. Galvenais pienākums būtu izskatīt sūdzības par nepatiesiem baniem, lai tas notiktu ļoti koorparatīvi un ātri. Tādus cilvēkus, kas var ziedot reāli  30 min no rīta, pēcpusdienā un vakarā, lai izskatītu sūdzību un noskatītos demo + lielajām šiškām būs mazāk jāziedo laiks sīkumiem un varēs nodarboties ar svarīgākām lietām. Un nevajag meklēt jaunus cilvēkus, varat paši savā starpā vienoties, kuram tie būtu kā papildus pienākumi. Paldies par uzmanību.

Te banteams ir administratori, vini skatas demo, unban, utt) nekas nemainisies ja daziem administratoriem nomainis grupu uz banteam;)

Nu lai tiem pašiem administratoriem nebūtu jāskatās demo, trīs neitrāli čaļi (ar pieredzi) noskatās demo un īsi uzraksta savu viedokli. Tad administrators ienāk paskatās un uzreiz redz atbanot vai nē. Citādāk izskatās, ka tā sūdzību izskatīšana ievelkas. 

Edited: Tie pat var būt patstāvīgie servera spēlētāju grupa, kuriem jūs uzticaties, kas izskata demo!

Ierakstu laboja Piech 25.02.2017 09:29 - Papildinājums.

Un tas Banteam butu tu Peach? :D

Pārlasi mana pirmā posta, pirmspēdējo teikumu. Un nevienā vietā neesmu rakstījis, ka es to gribētu darīt. Vienkārši iesaku. Jo šodien diez gan daudz admini ir spēlējuši serverī ( cik rādās man web), bet tā arī nevienam nav bijis laiks apskatīties manu sūdzību un atbanot.  Tieši sādiem gadījumiem domāju, ka tas būtu kaut kas noderīgs.

Piech , ka es zinu gandris visus banus skatas aspewi , un vins to dara loti atri . Max dienu var aizniemt diez vai tu nevaresi uzgaidit . Ideja nav ideja manuprat, sistema darbojas labi nevajag izgudrot divriteni 

Es gribu lai vel 1 bija iespeja likt unban. Es nevaru katru reizi paspet to izdarit atri. Bet tas viss caur Mini..(

Мне уже пора дать такую возможность! ;) Mini прием! как слышно!?

skel одобрено.
TC.

0 lietotāji
0 viesi