Forums

Tātad Haya.

Sveiki! Tātad iešāvās prātā daži ieteikumi.

1) Uzskatu ka serverī ik pa brīdim vajadzētu uzlekt tekstam piemēram: Konkursi, ieteikumi...bla....bla...bla...bla-ienāc chill.lv

Tādējādi vairāk popularizējot Web un Forum, iegūsim vairāk ieteikumu un lielāku rosību šeit Forumā, ne tikai serverī.

2) Vajadzētu ielikt serverī VIP Plugin , bet tādu kur piemēram round sākumā iedot visas granātas, un vari izvēlēties ak47+deagle+armor vai m4a1+deagle+armor, bez nekādām papildus hp , bez hp recovery, un nu tāda tipa pārcilvēciskām lietām:D

3) Ja būtu šāds VIP, to varētu uzlikt par naudu , bet kam gan gribētos pirkt pa naudu , ja varētu to arī iegūt kādā konkursā, piemēram 1.kārt vajag cilvēku kurš uzņemtos atbildību par konkursu rīkošanu, es piemēram varētu rīkot kautkādu smartphone konkursu, kur izvēlos katru nedēļu kādu spēli ( tāda tipa kā bija "iecienītais flappybird";) un rezultātus būtu japosto forumā ar screenshotiem.

Nedēļas beigās vai nākamā konkursa sākumā paziņotu uzvarētājus un tiem piešķirtu VIP, piemēram 1.vieta 2 nedēļas, 2 vieta nedēļa un 3 vieta 3 dienas:D

Nekad mūžā vip, tizlākais kas var būt.

Ierakstu laboja lemony 10.02.2017 00:12

Tur jau nebutu klaat nekadi hp utt. Tas vip butu pa lielam prieks taa lai buutu ko iedot konkursos.

lemony

Nekad mūžā vip, tizlākais kas var būt.

+++++++++ NEKAD , TAD DELETE cs.chill.lv

Ой нееее, только не VIP!

Oj ne, vienigais ja vip tad tikai +free granatas komplekts (he, smoke 2x flash) un ne vairak

Huinja, un affected uzvarēsi savos debilajos konkursos

Vor, es jau ari taa biju domajis, tam vip jau gandriz nekaa nebutu, apa lielam vins butu skatam.

Luudzu "gudrais" morph, izdoma kautko labaku pirms palaid mutiiti :)

a man poh :D :D

var vip ja tur ir mans konta num :D :D

Swordfish*

a man poh :D:D

var vip ja tur ir mans konta num :D:D

Tikai un vienīgi tādā gadījuma būtu par :D

0 :)
TC 

0 lietotāji
0 viesi