Forums

ACC AffecteD.

• In-game segvārds- AffecteD. (Varbut vairāk zināms pēc Uchiha Madara)
  • Vecums- 17
  • Links uz statiem 
  • Nodarbošanās- Mācos, nodarbojos ar litrabolu, reizēm arī ar ātrrāpošanu. :D
  • CS adminēšanas pieredze?(kur iepriekš esi adminējis)- Esmu bijis admins visādos mazos serveros, nu pēdējais ko varu atcerēties ir 4kill.lv.
  • Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag?- Jo bieži vien redzu čīterus un ir apnicis uzreiz forumā bļaustīties pa visu čatu, lai vor, black vai kāds cits ienāk online un izbano kādu nagliju kurš skraida apkārt ar wh un aimu.
  • Kad esi redzams serverī un cik daudz tur tusējies?- Uzskatu ka esmu serverī redzams pietiekami daudz, sakarā ar to, ka dzīvoju Rīgā kojās, tad ir pietiekami daudz brīvā laika lai pašautu Cs un paķerstītu hakerus ;)
  • Kuru access līmeni vēlies? Ar pamatojumiem katram flagam.- Gribētu protams Level 3 (slot,slap,gag,adminchat,slay,ban,kick) un būtu jauki ja būtu arī votemap flags :)
  • Pastāsti kaut ko par sevi.- Ko tur daudz stāstīt , īsuma varu pateikt to ka esmu saprotošs, ja pret mani labi, es tieši tāpat pretī. Dažreiz mēdz būt problēmas ar leksiku, it īpaši attiecībā pret ASPEWI:D Bet nu to vel var apslāpēt. Cs šauju pietiekami labi, domāju ka nevienam no chill.lv administratoriem nav pretenziju pret mani. (Cerams) :D

Rec uz izmeginajumu

Частый гость на нашем сервере, от меня лично REC

Очень хорошо помогает ловить грязных ублюдков. REC

Bieži redzams serverī, liekas sakarīgs un tāpēc arī REC! :)

REC

REc ari no manis ;)

TC :)

0 lietotāji
0 viesi