Forums

Admins Pieteikums

• In-game segvārds ''['Man nav Kubu']''SweeTy
  • Vecums 16
  • Links uz statiem -
  • Nodarbošanās Mācos tālmacība , pateicoties tam esmu ļoti pieejams skype vai kur citur.
  • CS adminēšanas pieredze?(kur iepriekš esi adminējis) Esmu bijis admins pāris paštaisitos serveros bez hostiem tas arī viss.
  • Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag? Jau otro sudzību rakstu par jūsu adminiem kas liek nepamatotus banus , un esmu ļoti aktīvs
  • Kad esi redzams serverī un cik daudz tur tusējies?  Ja dabūšu acc servēri nedēļa ka minimums 42 h 
  • Kuru access līmeni vēlies? Ar pamatojumiem katram flagam. http://chill.lv/forum/topic/12818/access-limeni 2. līmeni , Slot- lai tiktu serverī kad viņš ir pilns jo nu ja esmu Admins un mani kāds pasauc lai kādu paspecoju nebūtu nice ja serveris ir pilns un man nav vietas. slap - misija . 3.adminchat man īpaši nav vajadzīgs ja nu kādam atgadināt par misiju vai aizradīt par lamāšanos. ban- lai banotu spelētajus kas izmanto palīgprogramas!
  • Pastāsti kaut ko par sevi. Esmu 16 gadus jaunietis kurš mācas Talmacibā kā jau minēju . Iespējams pieteikšos uz jūsu klanu , domāju mans skills to atļaujs (Bik iedomigs) non-steam , bet apsveru domu pirkst steamed cs 1.6 , spēleju basketbolu , skype niks roky_4d

-1

aspewi

-1

pamatojums?

-1

Sodien pirmo reizi tevi redzeju serveri

Kas par murgu?! Tu spele te labi ja 5 dienas un jau piedirsi forumu?! jau -1 a ja 16gados telosi pargudro ar saviem pamatojumiem,paskaidrojumiem u.t.t izlidosi netikai no foruma bet ari no servara!Lai es vairs tadus murgus neredzetu!

a un vel kas...p.s ja Tu doma ka te visi ir idioti un Tu varesi iesmeret kaut kadus demo kuri nav istie tu maldies pusit! jau -2

ANTI

Ierakstu laboja BlacK 6.02.2017 23:12 - kluda
BlacK

Kas par murgu?! Tu spele te labi ja 5 dienas un jau piedirsi forumu?! jau -1 a ja 16gados telosi pargudro ar saviem pamatojumiem,paskaidrojumiem u.t.t izlidosi netikai no foruma bet ari no servara!Lai es vairs tadus murgus neredzetu!

a un vel kas...p.s ja Tu doma ka te visi ir idioti un Tu varesi iesmeret kaut kadus demo kuri nav istie tu maldies pusit! jau -2

ANTI

Pirmkārt necentos neko iesmēret ne jau es noravu banu bet gan tas cilvēks kuram pieder tas demo takā nevajag mētaties ar pārmetumiem! paskaties velreiz kārtigi visu amx!!

TC

0 lietotāji
0 viesi