Forums

More flags?

Sveiki. Šoreiz par flagiem, kas visai pietrūkst. 

Tātad jau sen prasās pēc f (amx_map) un j (amx_vote) flagiem. Bieži serverī paliek 5 šāvēji un ir kāda lielā mape, protams, ja mape netiek mainīta, ātri visi pazūd un serveris paliek vispār tukšs. Tāpat ir pie pilna servera - kad ir 2x2 mape, prasās pēc kā lielāka. Ja reiz tagad ir pievienotas klāt pāris mapes, tad lai nevajadzētu gaidīt 30min un ilgāk, kad mainīsies mape, to noteikti varētu izmainīt ātrāk admins, piedāvājot kādu citu mapi, vai ne tā? Un vispār ļoti bieži sanāk dzirdēt no citiem: "admin, tak maini mapi, zb.."

Vai ir iespēja, ka kāds uzliek šos flagus adminiem, kam šo flagu nav?  Domāju, ka šie flagi tikai noderēs! 

Ierakstu laboja Ice Cream Man 5.02.2017 14:54

Ice...tas ir tas par ko runaju visu laiku! Bet te ir ta vai nu apsol un neizpild vai otradi pagaidi menesi , pec menesa vel japagaida..u.t.t 

Tapec domaju ka nekas nemainisies un visi admini bus bez votesmap flag....un varesim klausities talak cik mes ''ahuenije'' ka nevaram mapi nomainit un ko mes vispar varam!??! So tekstus jau esmu atklausijies lidz vemienam!

Anyway es lieku REC

p.s Ice...bet jacer, ceriba muljka mierinajums! 8)

Visiem adminiem saliksim shos flagus :)

Nu ta beidzot!!! BROVO MINI!

ps. ceru ka nebus ka toreiz....:D

Black'am neliec, pārāk dirselīgs :D

Ierakstu laboja lemony 6.02.2017 07:00

Un vel adminiem acc uz ice.chill! :)
DD2=PUB

0 lietotāji
0 viesi