Forums

DD2 = PUB Pārmaiņas

Labvakar visi Chilleri,

Ienācā prāta doma, ka varētu DD2 ielikt kādas 4 citas lielās mapes, piemēram, de_nuke, de_inferno un vēl kādas divas kartes.

Tā lai ir kādas pārmaiņas un paskatīties kā cilvēki uz to reaģētu. Ko sakat ? 

Раз для сервера есть boost реклама, значит и народ будет не только в dd2.

TOTALLY AGREE

<c>PIPARINJSH in da house

de_train , de_tuscan "awp_map2 ; aim_map"

+ jau mazliet zb tas dd2

Es par..vienigais ja liekam mapes ka rolka piedava aim_awp un awp_map u.t.t...tad janem nost FREEZE TIME!Savadak visi saks cikstet!

+ adminiem jaiedod tad votemap flags...jo ja tautai nepatiks mape varetu nomaiit..savadak neviens nespeles!

Mapes --> inferno,train,nuke,dust un protams visiem ''milais'' dd2 8)

nebuus bljaaa tuscan'a "cpl_mill" pzdc buus :@@@@@@@@@@@@@@@@@@

pavisam nebutu slikata doma pa so ierosinajuminu:)

dd2, mirage, inferno, tuscan, nuke

train tukšs stāvēs

lemony

dd2, mirage, inferno, tuscan, nuke

train tukšs stāvēs

dalabi mirage ;DDDDDDDD  te blja 90% nezinaas kur iet derevnjas ^^

Uzliku pāris kartes klāt :) Tā kā cerams ka viss būs kedā:)

gaidisim

Mareks

gaidisim

ko tu gaidīsi?

Kad Lemony parādīs trikus :D

Ja jau ir citas mapes uzliec vel maptime 30-40 minutes, tgd 100 minutes uzlikts kka pa daudz

смелое решение добавить office :) 
а так идея хорошая)

P.S 

maybe mp_chattime 3? 

Ierakstu laboja aspewi 2.02.2017 19:15

Mini! Man ir jautajums, varbut kadam citam ari.

Piekonektojoties chill serverim, tagad, kad citas kartes ir, man itka kautkas sekundi iefreezo (tjipa kautko nodownloado) un atri fps sak kristies, tobish raustas lidz 60 uz leju milisekundees. Tbish paspelet nav iespejams un tas tochna ir kautkas no servera, jo citos konektejoties ta nav :( Anybody knows anything? 

Ierakstu laboja KnacKer 2.02.2017 20:02
KnacKer

Mini! Man ir jautajums, varbut kadam citam ari.

Piekonektojoties chill serverim, tagad, kad citas kartes ir, man itka kautkas sekundi iefreezo (tjipa kautko nodownloado) un atri fps sak kristies, tobish raustas lidz 60 uz leju milisekundees. Tbish paspelet nav iespejams un tas tochna ir kautkas no servera, jo citos konektejoties ta nav :( Anybody knows anything? 

Mini sūdus sataisījis :D

Sataisīja sūdus un pazuda. :D

Mini. Если у нас PUB сервер, то нужно выдать админам флаг на votemap. На счёт списка карт, то office никто не играет, её можно заменить другой. Например маленькой, на которой можно будет играть, когда мало игроков (как альтернатива de_dust2x2) . aim_ak-colt ; aim_headshot  ; awp_india - 3 варианта от меня, но может и другие будут. В итоге сделать список карт таким: de_dust2, de_inferno, de_nuke, aim_headshot. И Установить timelimit 25. 

Думаю, не лишним будет дать всем действующим админам асс на ice.chill.

Ierakstu laboja aspewi 6.02.2017 19:53
0 lietotāji
0 viesi