Forums

acc bJAKA

• bJAKA
  • Vecums 23
  • Links uz statiem -
  • Nodarbošanās
  • CS adminēšanas pieredze?)
  • Kāpēc mums Tev būtu jādod tiesības un kādam mērķim tev viņas vajag? . Es solījos nepieteikties vairs uz acc, bet nevaru, nevajag man ne gagne kick ne ban flagus! Tikai ban. Zaebali perdeļi ar []. 
  • Kad esi redzams serverī un cik daudz tur tusējies? NU pēdējās dienās esmu vairak on kā off. 5dien darba tpc nebūšu :P xD
  • Kuru access līmeni vēlies? Ar pamatojumiem katram flagam. BAN flaga pietiks.
  • Pastāsti kaut ko par sevi.   
  • Ceru uz sapratni un atbalstu! 
Ierakstu laboja 900 kg 25.01.2017 18:02 - chota tjema pati maina noformējumu :D

Kaut kāds kasaks, nerāda atbildes uz jautājumiem tēmā..ja rediģēšu atkal kaurt kas pazudīs X)

ANTI  

Nav arī aktivitātes forumā! :( 

uzskatu ka jābūt arī aktivitātei forumā.

Админов на сервере больше, чем самих игроков. Считаю, что новые админы пока не требуются.

ANTI

skel un gentle!, tādi gudrinieki abi, itkā pašiem pzc cik postu un aktivitātes foruma! Ko te diršat un sprēgājat?  Cik spēlēju ne viena ne otra neesmu redzējis pa 3 dienām uz 5 min ka ienākat? pietam tā kā Jūs nevarat atļauties steamu Jūs dmzl arī nevar atrast un pasaukt ;) labi ,lai tā būtu, acc dabūjāt SEKOJIET KĀRTĪBAJ, nevis sēžat uz dirsas hz kur un gudrojaties ;)

Es PAR, jo...

Šodien neesmu redzējusi nevienu adminu serverī.

Viens bans, kaut serverī čīteru parasti netrūkst.

Labs iemesls vispār.

Un kā viņam jābūt aktīvam forumā? 

Ierakstu laboja lemony 25.01.2017 20:23

Sakuma gribeju likt REC tad izlasiju pedejo komentaru un.....Nu vecit ar tadu attieksmi tu talu netiksi...tad kad beigsi spregat varam sak par kaut ko runat!

ANTI

BlacK, nekam neļaušu kāpt sev uz galvas ;) bus acc vai nē tas būtību nemaina, nesaprotu kadeļ man kā skel jaliek kādi video vai tupa jātbild uz kāda postu lai galocku dabūt..tas ir tizli, izbesija mazliet ;) bērnu domāšana. Es jau neprasu neko neiespējamu vnk ban flagu lai varētu normāli paspēlēt un nemeklēt adminus.

lemony nav jau ko banot, serverī ja labi ap vakara pusi savācās cilvēki a pa dienu max 10 i to tikai brīžiem :)

REC

lai bus REC, tur jau redzesim

p.s lemony, kas ar ban reason? tur viss skaidri ar melno uz balta fona rakstits lai tas mudila piss nahuj

Ja vsegda za novih adminov, s takim koli4estvom 4itakov. Glavnoe 4tob bez "kriminala". :) rec

Я за! И это не потому что он подписал мой таг себе в наглую нет. Парень играет как раз когда я прихожу с работы и если у него будут привилегии, то мне не придется больше тревожить покой других уставших под вечер администраторов.  Да и темболее, парень хочет работать за идею, как мало таких чёкнутых осталось. Посматрите сколько в этой молодой крови интузиазма! Дайте ему площадку для самореализации, может он прирожденый ГМ!

ANTI

recanti/hvz karo4 rec, tik rolkam arii acc dod

Varetu ludzu atrak izlemt? Apnika meklet adminus jau :/

REC

0 lietotāji
0 viesi